Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

To kuruj sie Przebiśniegu :) .. kaszel może nawet do 6 tygodni trwać :O Nie wiem jak będzie dzisiaj wieczorkiem ;) ... ale kusi mnie dzisiaj żeby kupić winko ;) Długą przerwę juz mam i chyba trzeba coś z tym zrobić ;) A zresztą to przeciez nasze świeto - trzeba uczcić to lampką wina ;) Teraz zmykam na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - ja dostałam takie szczególne ...ale ... I mnóstwo takich lużniejszych ... tylko mi już róże popadały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel sam przejdzie ;) szczególnie podpasiony dymkiem ;) a'propos życzeń - niewiele, ale ucieszyła pamięć i chęć bardzo :) pomorzanka te róże zimowe takie jakieś są słabe ;):) ja pewnie piwko sobie wypiję, juz mam straszną ochotę a antybiotyk się skończył więc wreszcie można :) a pany to się jakieś nowe pojawili może? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
witam panie :) „Moc czegoś i jeszcze cos w Dniu Kobiet posyła Komuś Ktoś zawsze ten sam Ktoś Kto pamięta i życzy jeszcze więcej coś.” wszystkiego najlepszego w dniu Kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Mik tu nas czasem podgląda;) ... z Panów zostaly jeszcze tylko Mały Smoczek ;) resztę pouciekało ;) Zainwestowałam w winko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze teraz muszę troszkę pobiegać ;) Jednak nie oparłam sie pokusie i już nalałam sobie lampeczkę ;) Mik - zapomniałam Ci podziękować za życzonka 🌻...ale pewnie poleciałeś już dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich a w szczególności kobietki :).........wiem, wiem późno już na życzenia ale jeszcze dzisiaj Wam nie składałem. Więc Piękne Panie życzę Wam spełnienia waszych najskrytszych marzeń:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Smoniu. :D Pomorzuś, ja dziś raczej będę z doskoku na kafe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mały , dziękuję 😘🌻 Linguś ... ja już prawie mam koniec obowiązków ;) Jeszcze chwilką i pewnie troszkę sobie tutaj posiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - odpowiem za Małego by chyba już nie zajrzy . Myślę ,że właśnie pobiegł do pracy... No niestety Przebisniegu ... mało nas zostało ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasze zdrowie pomorzanko :D nie wiem co to się stało :( szczególnie brak lubuszanki mi doskwiera - miała mnie rozgryźć przecież 😭 :) a z drugiej strony to dobrze, że dziewczyny nie cierpią juz z samotności ;) :) aaa bo smoku to strażak o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
witam ponownie hej pmorzanko..(chyba nie doczytałem :) )ale jakie wino preferujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Lubuszanka juz dawno z urlopu wróciła ;) ... a nie zaglada .... chyba że sie zakochała i gdzieś tam została ;) :D Mały to Straż Graniczna - też zmiany , wiec nieobecność ma usprawiedliwoną ;) Reszta chyba jakieś upomnienia dostanie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik:) - i tak jestem tutaj o jakiś alkoholizm podejżewana ;) Lubię slodkie białe :) ... albo półsłodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
wiec proponuje stuknąc sie lampkami - wznosze toast za twoje marzenia pomorzanko ps (czerwonym, pół wytrawnym winem :) chilijskim ) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee no, że makarenka jest strażak to wiem dobrze :) a co u Ciebie w ogóle? w porządku/ coś się zmieniło drastycznie czy powolutku, ale do przodu? :) stringi już masz zrobione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×