Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość mik35
apropo alkoholizmu ...w przypadku picia wina (dobrego wina :0 ) nie mozna mówić o alkoholiźmie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
zapraszam serdecznie do toastu każda osobę ...nie liczy sie trunek..liczy sie towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik - mam tutaj poprostu dziwnego wielbiciela ;) Uwielbiam wino ... raz na dwa tygodnie wypiję kilka lampek i tyle z mojego alkoholiczenia sie ;) Ale bardzo chętnie wzniosę z Tobą toast - marzenie mam tylko jedno ... i niech sie spełni :) Przebiśniegu ... z Tobą też wypiję za spełnienie Twoich marzeń :) .. zamknij oczy ... pomyśl i niech to się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu -u mnie troszke sprawy sie pokomplikowały ..... ale mam tylko nadzieje ,ze wszystko dobrze sie skończy ... A tak to praca , dom , dzieci i kafe ;) Czyli stagnacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
za marzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namieszałaś cos Moja Droga? ;) na pewno skończy się dobrze - zawsze, prędzej czy później dobrze się układa, nawet jeśli w danej chwili wydaje się nam, że jest źle :) mik a jakie jest Twoje marzenie? zdradzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - gdybym ja czegoś nie narobiła to chyba święto by jakieś było ;) Ale to poważna sprawa .... realna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
:) hej to nie była samba tylko Salsa , chyba poszedłem na łatwizne (rzucajac tu na kafeteri taka propozycje) przynajmniej tak mi sie wydawało :). Niestety bez odzewu , zabawne koleżanka siła mnie wyciągneła na pierwsze lekcje(uważałem ze to mało męskie) , ale spodobało mi sie lecz teraz jest ambaraz gdy nie mogę znaleśc partnerki heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
:) widze że nasze wypowiedzi sie bardzo przeplataja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Mik .. jak zwykle zakręcona jestem ;) Też mnie przyjaciółka wyciaga na kurs tańca ... tylko ze moje obowiązki i życie mi na to nie pozwalają . Uwielbiam tańczyć , śmiać sie i w ogóle .... ale jeszcze muszę na to wszystko troszeczkę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mik ta salsa to w szkole manuela z "piewrwszej miłości"? :D mój znajomy znalazł swoją miłość (obecną żonę) właśnie na kursie salsy :D a tak serio jak się idzie na taki kurs to trzeba mieć partnerkę czy tam się ludzie jakoś dobierają w pary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
dlaczego musisz czekać? (chyba nie jestem niedyskretny :) zadajac to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - to akurat mogło by się nie dziać ... ale życie hmmm potrafi byc trudne i czasami ciężko znaleść nawet jakieś rozwiązania danej sytuacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik .. poprostu nie mogę na dłuższy czas zostawić swoich dzieci .... jeszcze przynajmniej jednen jest na to za mały ... :) A wiadomo chłopcom wpadają do głowy różne dziwne pomysly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
nie rozumiem z " pierwszej miłości" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - nie da się .....troszkę mnie to wszystko rozwaliło :( Ale też właśnie marzy mi sie ten kurs tanca - u nas moze byc bez parnerów , zależy jaki taniec się wybierze ;) ale salsa to mój klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik35
przepraszam ale musze opuścic was miłe panie , życze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - niestety nie :( Ale myslę że zajrzy :) Mik - jeśli dobrze się orientuje to Pierwsza Miłość - to chyba serial jest :D Nie oglądam telewizji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki serial jest - wiem wiem, nie oglądasz seriali ;) - rzecz dzieje się we Wrocławiu właśnie i ostatnio ył motyw szkoły tańca salsy prowadzonej przez Kubańczyka Manuela ;) pomorzanka budujesz klimat napięcia czy powiesz o co chodzi czy mam już nie drążyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - to wolę zachować dla siebie ... nie gniewaj się :) Życie czasami pisze trudne scenariusze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu ...wierzę że tak będzie .... Na gg widzę ze Podczytująca nie ma albo netu .... albo też rozchorowała sie na maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×