Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

hej ho witam panie w dinu naszego swięta :) i focha zrobie zaraz na poczatek ;) gdzieś Ty sie przebisnieg podziewanła ???? ja tu wysttosowywałam apele przeróze a Ciebie nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podczytującą też doadło? ja na prawdę dawno tak nie chorowałam, 6 dni wyciętych z życiorysu - tylko spałam i w przerwach cherbatka... i bardzo wysoka gorączka i niesamowity ból głowy... masakra, wszystko podobno przez brak normalnej zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - no właśnie odkryłaś co Podczytujaca robiła :D Podczytująca ... mam nadzieje że już masz gatki dla nas wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki stęskinłam się za wami :) przebisnieg dobrze ze juz zrrowsza jesteś :) pomorzanko skoro masz juz kreacje to mozesz zrobc przymiarkę tych bokserek ze szydełka hihi :) teraz robie taką inną wełenką na szaliki sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - no mam kreację ...jeszcze dodatki ;) no i przydał by sie dobry nastrój :) Oczywiscie gatki nie są dodatkiem :D Przebiśniegu - idę w Święta na wesele :) .... tylko boję się strasznie ;) Pierwszy raz w nowym stanie cywilnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu ... ja przymierzałam takie cuś co zbroje przypominało(z dziurkami ) :D ... ale nie miałabym odwagi tego ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przebisnieg nie smiej sie tylko ale juz sobie zrobiłam hehe z ciekawości jak to sie prezentuje hihi :) ale pokazywać nie bede hihi :) :D :D ;D pomorzanko w jakim kolorze kreacja zebym włóczke dobrała hihi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - raczej nie , ale nie znam tak dobrze rodziny Pana Młodego ;) Uffff... jakoś to chyba przeżyję ;) Kolejny krok żeby pokonać nieśmiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie myslę żeby jednak na solarium się ze trzy razy wybrać :) .... troszkę opalenizmy na pewno nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka - ja sobie zawsze tłumaczę, że to tylko jeden wieczó, nawet jeśli będzie nieudany to od tego się nie umiera :) podczytująca - nie bądź taka - śśśliiiiiij ;) a serio to się wcalę nie śmieję, zdjęcia kontrolne są mi znaną sprawą ;) podczytująca a przyłanczasz się ze szklaneczką czegoś dobrego do toastu za marzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie tez przydałoby sie troche sztucznego sloneczka bo jakaś taka blada jestem :D i ciekawostka od fachowca sie dowiedziałam ze lepsze są solaria stojące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - tylko ja tak bardzo chciałabym sie dobrze bawić :) ... dawno nigdzie nie byłam i pewnie w najbliższym czasie nie będę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebisnieg pije pije jak wódeczka z colą :) ale zdjecia to sie wstydze wysłać hihi moze jak wiecej wypiije ;) no pomorzanko to ja bede musiała kupic jeszcze inna nitke bo teraz mam buraczkową hehe to nie bedzie dobre do rózu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz to na bank się uda zabawa :) moja pani od urody też twierdzi, że stojące są lepsze - na pewno opalają bardziej równomiernie mimo wszystko, a dlaczego jeszcze to nie wiem :) poza tym solar poprawia nastrój - mój na pewno :) i nie bardzo, ale troszkę zawsze kolorek można sobie podkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×