Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga Ci powiedziała ....to jest chyba tylko jedna metoda ;) Mały ... ja miałam dużo szczęscia w tym wszystkim .Bo stanął na mojej drodze Ktoś kto mi pokazał ,że są wspaniali meżczyzni na tym świecie . Ty Go bardzo przypominasz , jak czytam Ciebie , to jakbym Jego czytała ... Aż nie możliwe - ale te same słowa , te same myśli , te same pragnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka---------------jeśli kochaliście się tak naprawdę prawdziwą milościa to może ta milość nie wygasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly Smoczek.
moze dlatego tak dobrze Mnie rozumiesz bo jestem pasywnym gejem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -----------martwi mnie to że odbierasz mnie tak jak" M" jeśli to o nim mowa a tak myślę .Kurcze Ty go jeszcze kochasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ale przecież Ty też mozęsz Małemu takiego buziaczka przesłać ;) Mały - ja też byłam wypaczona , tak mi się wydawało ....ale to nie ważne jeśli kogos spotkasz kto zainteresuje Ciebie .Nie będziesz patrzał na przeszłość tylko popłyniesz w nowe uczucie . Ale fakt , najczęściej szuka sie tych cech u danej osoby u której nie było u eks . Tak samo z wadami ....już widzę że tylko zupełne przeciwieństo mojego eks może mnie zaintersować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przesłałm a Ty się ociagasz :) smoczek..mozna sie zakochac:) ja myslam,ze nie mozna. nie szukałąm,nie marzyłam samo przysżło. to nic,ze rozstanie i teraz przygladanie sie na TA osobe jest bolesne, ale wiem,że mozna dlatego nie trace wiary:) A ze czasem wróca wspomnienia? tak skonstrułowana nasza podswiadomosc,ze rzadzi sie swoimi prawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------------ja wiem żę o tym faciu to na @ . Dziewczynki no 😘 mnie a może jeszcze zasłużę na małe drapanie po plecach hmmmmmmmmmm jak ja to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - hmmm poprostu czasami głupieję;) ...aż nie mozliwe ,żeby dwie różne osoby pisały tak samo :) Nawet przyjeciele ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok...ja Cie nie bede smyrała po plecach, jak ja tego nienawidze:) i zeby już nigdy mi sie taki facet nie trafil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja to mogę drapać i byc drapaną ;) ... uwielbiam ....Już na tą okoliczność zapuszczem cały czas pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie nie lubie tego robic,mam wstret okropny a sama tez nie lubie,zeby mnie ktos dotykal. pojscie do fryzjera to dla mnie meczarnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga -----------------ja jeszcze nie miałem takiej okazji aby poczuć to uczucie .Zaraz po zakończeniu małżeństwa prawnie .Chciałem jak najszybciej związać sie ponownie z kobietą a właściwie być z nią , nie mogłem znieść siedzenia w 4 ścianach i ta cisza dobijała mnie szukałem na siłę i znalazłem ......nie był to dobry wybór po tygodniu nie mogłem jej znieść ......ale była to moja wina mój umysł po prostu odreagowywał złość na kobiete która nie była niczemu winna no i oczywiście rozeszliśmy sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja jestempieszczoch straszny ;) godzinami mogę siedzieć jak tylko dorwałabym kogoś kto by mnie czesał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - bo na siłę nie da się nic . Ja nie szukałam , samo przyszło ... ale oprocz radości , przyniosło też dużo cierpienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest potwierdzenie na yo,ze ja jestem poprostu INNA:) smoczek... a ja taka durna jestem,ze mimo lania jakie dostaje od zycia, do kazdego nowego podchodze z ogromna wiara i naiwnoscia co sie na mnie oczywiscie msci. A sa tez złe strony tego mojego zachowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - nie gadaj głupot :) ...ja wiem że Ty to Ty ... a drugi Mały Smoczek to inna osoba . :) Tylko oczy mi płatają figle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe pisanie z Wami jesteście naprawdę fajne LASECZKI:)a za te piękne buziaki ja odwdzięczam się też buziaczkiem 😘 😘 😘😘miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Mały też zaraz eks chyba przyjdzie i biorę sie za naleśniczki ;) Stonoga - miłego ogladania ... :) Pewnie jeszcze dzisiaj popiszemy troszeczke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------ale ja nie o tym pomarańczowym bo on podpisał się Maly przez "L"mi chodzi o naszego wspólnego znajomego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pięknie dzisiaj na dworzu ... wiosną w końcu i u nas zapachniało ;) Przebiśniegu - a wieczorkiem nie zajrzysz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×