Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - hmmm wiosna to w ogole kojarzy mi sie z szaleństwami zakupowymi ;) No niestety .... najpierw dzieci ... a potem jak cosik w portfelu jeszcze zostanie to może zafunduję sobie też cos fajnego ;) Kurcze , widziałam ostatnio śliczna tuniczkę .... :) ... buuuuu tylko strasznie droga jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka mnie sie nie kojarzy bo ja nie lubie zakupow ale butow sobie nie odmowie:) mialy byc takie laziki na wyjazd ale sa pantofelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem też chyba upierdliwa w zakupach - od razu wiem czy cos mi się podoba czy nie . Mam swój styl i zakupy to poprostu kwestia kilki chwil . Ale hopla na punkcie bytów też mam - ale rzeczywistosć a kupowanie to już osobna sprawa :D No właśnie też muszę kupic jakieś pantofle .. a raczej coś na obcasie bo w końcu na to wesele pójdę w adidasach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - masz rację piekny wieczór , byłam niedawno na spacerku z psem ...cieplutko jest i nie wieje już tak jak w dzień :) Też lubię być sama w pracy ;) - ale niestety rzadko to sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy system. poniewaz pracuje z kims kogo ledwie toleruje i wzajemnie jak on pracuje ja na zwolnieniu i tak sie wymieniamy:) a ze to praca s-skierowanie z PUP to sobie pozwalamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda:) no czasem sie spotykamy:) ale perspektywa siedzenia we wlasnym towarzystwie jest zajebista:) juz mam humor na caly tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na wieczór ehhhh kobietki rano nie było zle ale reszta dnia fatalna dosłownie wyć mi sie dziś chce :( same kiepskie zbiegi okoliczności jakas czarna seria a do tego masa pracy ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak czasami potrafi nieżle dopiec ehhhh niby staram sie byc twarda a potem przychodzi taki wieczór jak ten po dzisjeszym dniu ze łzy az same płyną ehhhhh zmykam spać co sie bede truć dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dziewczyny ale wczoraj smutki Was ogarnęły :( Chociaz po kwiatku dam Wam na pocieszenie🌻🌻... Ja wczoraj bardzo szybko wylaczyłam laptopa , też miałam sporo do przemyślenia .... Za to dzisiaj mamy piękną pogodę , słoneczko świeci , cieplutko jest i mamy nowy dzień :) Więc uśmiech i jak zawsze sobie powtarzam - będzie ok :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzień dobry, Pomorzanko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzień dobry, Stónoga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zimno na dworze i w około mojego serca:( czy lepszy nie wiem, zarezerwowałam sobie lot powinnam sie cieszyc ale jakos nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
One już przyszły, Przebiśnieg. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - oby teraz już było tylko pięknie :) U mnie na razie nie przewiduję wiekszych zmian ;) Stonoga - dziewczyno 🌻- to gdzie Ty mieszkasz ? nawet u nas już wiosna prawie w rozkwicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×