Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga - właśnie wróciłam jeszcze z krótkiego spacerku ...mimo że jest już ciemno ,jeszcze jest ciepło :) Ludzie też tłumnie powylegali ...A Ty jeszcze dalej jesteś chora ?:( Mały- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - będzie z 30 km :) Ale dzisiaj tam nie byłam ... chociaż taka piekna pogoda była . Jutro praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam inne wyjscie?? tylko wypłata mnie trzyma przy tym,ze znów tam ide :) mam dzis zły dzień, fatalny :( nawet słonce dzis mnie nie cieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - ja niestety tez mam ostatnio ciężki okres .... ale miejmy nadzieję ,że w końcu wyjdzie i dla nas słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :) koleżanka mówi,że dobrze się stało ale.... póki boli to lepiej nie będzie. Czas,czas,czas i samozaparcie:) a słonce ma byc juz niedługo :) i licze,że wtedy zaświeci również w serduszkach i duszach :) na razie faszeruje się czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie:) obciska czerwona, blyszczaca sukienka na ramiczkach:) czy do niej szpilki z odkryta pieta zakryty czubek z jakas mala klamerka czy takie cuda z dziurka na palcach?? obie pary w wersji czerwonej choc kwestia do przemyslenia i co na szyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro spadam teraz spadam:) a na pokazie garnkow byla mama:) mowi ze masakra 4h siedzenia i dali do sprobowania kure gortowana bez wody i przypraw. gary 6000 zl w promocji za 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga jeśli chodzi o modę to ja jestem zielona w temacie :D Nie znam sie , jakieś dziwadło ze mnie dopiero zaczynam raczkować w tych sprawach :) Ja na szczęscie , grzecznie odmawiam jeśli chodzi o pokazy :) nie na moje nerwy ;) I pewnie jakby doszło co do czego jakieś paskudztwo by mi wcisneli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwość to jest to, czego mi na pewno brakuje:) głowa mnie boli.dziś po raz pierwszy od jesieni nie założyłam bereciku z antenka i trochę mi chyba głowa zmarzła. Może jakaś herbatkę czas wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to ponoć jestem oazą cierpliwości ;) Ciężko wyprowadzic mnie z równowagi ;) - choć są na pewno sprawy które bym chciała załatwic , mieć już od razu ;) Byłam chwilke na dworzu ...wszystko było by ładnie i pięknie gdyby nie ten zimny wiatr od morza ;) Ale chyba popołudniu będzie fajne ciepełko :) Ja juz jestem po kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ew. mogłoby wiać od łukaszenki ale nie ma wiatru:) jest fajnie ale mroźno chyba?? !! zrobiłam herbatę, zjem śniadanie, jakoś przetrwam do 15.30 ale ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×