Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ dziewczynki :) wczoraj nie mogłam być wieczorkiem bo byłam poza siecią niestety pomorzanko sobą czyli bóstwem :) stonogo czemuż to miałas taki kiepski dzień wczoraj? a co do sukienki ja bym wybrała z zakrytymi palcami, jakoś ogólnie nie przepadam za tymi powycinanymi czubeczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przebiśniegu 🌻 Ha ,ha,ha do bóstwa niestety mi daleko :D Mam jeszcze około godzinkę to posiedzę z Wami :) Przebiśniegu - a jak Ty się w ogóle czujesz ? Choroba do końca opanowana ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się całkiem dobrze, poza tym, że słaba jestem lekko, ale to normalne no i co juz mniej normalne - kaszlę sporo wciąż :) pomorzanko to jakieś znaczące spotkanie jeśli można spytać? :) to dobrze stonogo - mam nadzieję, że nastrój też nowy całkiem przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu , znaczące ...Ale w tym temacie pozostanę tajemnicza ;) No tak jeszcze Ci pewnie papieroski dokładają , wiec kaszel tak łatwo nie odpusci jak ciągle jest karmiony dymkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko trzeba Ci zmienić nicka na "tajemnicza dama" ;):):) ano podpasany, ale co mi tam :D kurcze jaką to by se znaleźć pracę żeby do nie niej nie musieć chodzić tak ciągle? ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stereotypowy_Psełdonim
I a Was pięknie witam. :-) Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stereotypowy_Psełdonim
Cześć, Przebijśnieg. :-) Czyżbyś nie czuła do mnie niechęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdradzisz kawałeczek tajemnicy spotkaniowej? pozytywnie czy negatywnie? skoro brałaś urlopa to poważne musiało być :) a na wieczó coś specjalnego szykujesz czy też Cię wiosna oplatała swym urokiem? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - urlop brałam to to ktoś ważny w moim życiu ... mężczyzna który podniósł mnie z dna kiedy ja je zaliczyłam .Teraz On ma kłopoty ...ale niestety już musial wrócic do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu ....nie mam pomyslu jak Mu pomóc :( ale dzisiejsza rozmowa na pewno dużo Mu dała ... Zmykam kolację robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że bardzo ważna jest świadomość kogo bliskiego obok w ciężkich chwilach - to daje siłę :) to smacznego, ja się chyba zdżemnę chwilkę, jakoś się męczę ostatnio szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 71
Nie wiem, jak Wy...wiem, że ja...mam nadzieję...każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×