Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonogo , ja wyłączyłam teraz pocztę , odbiorę w pracy mam tam szybsze łącze . Z góry już dziękuję 🌻 Też będę sie zbierała ...miłego wieczorku i Tobie :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
widze ze wszyscy idą spac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - piękne fotki :) Jedna fotka , podejżewam starówka Edynburga przypomina gdańska starówkę :) Jeszcze raz ślicznie Ci dziekuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Przebiśniegu🌻 Właśnie piję karmelową , i juz słyszę że kolega przyniósł nam jakąś "rozpustę" do jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu pomorzanka... nie rób mi smaka 😭 na rozpustę mam szansę dopiero około 19... jakoś do sklepu daleko ;) wiesz co ja bym zjadła? taką kremówkę z karmelem właśnie na górze... ehh, ale takie to tylko w Rzeszy widziałam - pojem sobie pewnie w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - u nas są nalepsze kremówki na świecie ;) Z rozpusty musiałam zrezygnować - ciągle jeszcze mój żoładek ,niestety strajkuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek-witaj 🌻- jak szaleć to szaleć ;) A od poniedziałku znowu basta ;) Stonogo🌻 - choróbsko Ci się znowu jakiej przyplątało ?:( Moja skrzynka pocztowa jest do Twojej dyspozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dziewczyny byłam świadkiem cudu ;) mój jeszcze mąż w ciągu kilku dni zmienił sie tak że.....aż brak mi słów, przez cały okres naszego małżeństwa nie naobiecywał mi tyle co wczoraj....., dlatego mnie nie było - mieszał w weekend i mieszał wczoraj, dwie skrajne twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko pod wpływem zagrożenia, jedna informacja która dotarła do niego za sprawą "życzliwych" ;) zdał sobie sprawę że niekoniecznie rozwódka z dzieckiem musi być całe życie sama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko.... nie otarłam sobie stope, a apteczki jak przstalo na "porządną " firmę nie ma :) musiałam kupic, bo troche mnie denerwuje a skora sie zdarła. srodek...masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - a wierzysz w te jego obietnice ? :) Wiesz chociaż dobrze ,ze coś próbuje - mój powiedział mi " podpisałaś papiery i masz ze mną być " ;) Jakoś dziwnie mnie to nieprzekonało ;) Stonoga - hahaha:D- u nas za to trzeba odpisywać nawet najmniejszy plasterek . Gorzej z tym na metry bo musimy mierzyc centymetrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - jakoś nie za bardzo wierzę, paradoksalnie im więcej obiecuje tym bardziej nie wierzę, a u mnie w robocie jest jakaś apteczka ? hym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko ...:) rozbawilas mnie tym mierzeniem plastra:) pracujecie 2?? ja tak ale za to 14 mam wolne za 3 maja i wybieram sie na zakupy dla ciala :) i mala rozpuste,musze siebie ponagradzac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek a może warto dać tą ostatnia szansę ? Czasami facetowi potrzebny jest taki wstrząs , wiec kto wie , może rzeczywiście coś do niego dotarło . Stonogo - ja idę do pracy 2 (jako jedyna😭)-ale na osłodę tych łez, szefowa mi powiedziała ,ze nie będę musiała 8 godzin siedzieć :) Ja mam wolne 23 - wiec wtedy może z chłopcami zapalanujemy sobie jakis dłuższy wypadzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - nie wiem jak to jest u nas - ale jeden dzień nam ,za coś tam przysługuje i mamy do wyboru albo wolne 2 maja albo 23 . Może sie dowiedz , co masz być stratna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w tv mówili, że długi łek ma być zimny i deszczowy - jak się sprawdzi zobaczymy 🖐️ stonoga - nie wiem jak się nazywa bo przyniosłam bez paczki, ale sprawdzę i dam znać później 🖐️ środek - faceta najbardziej dobija to, że ktoś mógłby okazać się lepszy od niego - ile w tym smutku po stracie kobiety a ile urażonej dumy tego nie wie nikt ;) nie prawda pomorzanka - najlepsze są u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×