Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a Przebiśnieg też gdzieś w środku Polski zamieszkuje? chętnie podrzucę, ale u mnie tylko bułeczka maślana z masełkiem, i nie wcale z powodów zdrowotnych, jedzenie mogłoby dla mnie nie istnieć, nooo ewentualnie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - niestety ciągle podjadam pieczywo chrupkie ;) czlowiek na tym może umrzeć z głodu ;) Środek ale mi tą bułeczka tutaj zapachniało :D teraz Ty się podziel z koleżanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz chałwa waniliowa leeeci nie wiem czy lubicie ale co tam, najwyżej koleżance jakiejś sprezentujecie :) u mnie na smutki to ptasie mleczko i chałwa, i przesypianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek dla mnie ptasie mleczko to rozkosz dla podniebienia :D - oby tylko Wedlowskie było ;) Stonogo ...ok już rzucamy jedzonko do Ciebie :D A ja sie w tej chwili delektuję pyszna bułeczką maślana z masełkiem ;) Dzięki Środek ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Pomorzanko. :- Widzę, że wczoraj sobie porozmawiałaś ze mną-Słodką_Idiotką. Ona mnie potrafi świetnie naśladować, z czego nierzadko wynika sporo zamienieszania, ponieważ nikt wtedy nie wie, kiedy piszą ja, a kiedy Idiotka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chałwe lubie ale nie waniliowa tylko taka slonecznikowa od sasiadow ze wschodu :) wyglada jak beton ale slodziutka jak miod :) a ptasie mleczko to rozkosz:) jak ambrozja dla bogow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
I dla złogów tłuszczowych...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze , teraz w pracy robię sobie przerwę na kawę ;) Witaj Psełdonimie - no niestety nie wiedziałam że Justysia czasami jest Tobą ;) Ale już jestem w temacie ;) Podczytujaca , przynajmniej potem nie będziemy musiały tyle ćwiczyć ;) To tylko wirtualne kalorie ;) Stonoga- jak ja Ciebie dobrze rozumiem ...;) Ptasie to moje ulubione słodkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To nie jest Justysia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dogadzam - teraz kupiłam sobie gazetkę M jak Mieszkanie, szykuje mi się remont i szukam inspiracji, i chyba za dużo nie popracuje dzisiaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek jedną z pierwszych rzeczy którą zrobilam po wyprowadzce ówczesnego jeszcze męża -to zmieniłam pokój ;) Kolor , meble , łóżko - takie syboliczne rozstanie z tamtym życiem . Wszystko w ciepłych kolorach i teraz już bardzo chętnie w tym pokoju przebywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×