Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka - mnie czekają wymiana okien, szpachlowanie ścian, może wyburzenie jednej, chciałabym wymienić drzwi i grzejniki ale kaaasa!? no i malowanie, cyklinowanie aż się boje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek , kiedyś lubiłam(choć nie do przesady) ...teraz jakoś mi sie odechciało :) Zmotywowałam sie tylko do zmiany pokoju i na razie pod tym względem daje sobie spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drzwi i część okien powymieniałam .Teraz powinnam zmierzyć się z kuchnią ,ale na razie mi brak funduszy :) Mam nadzieje że się znajdą , bo mi juz kafelki zaczynaja odchodzić od ściany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w tym domu od początku , na szczęscie to było moje mieszkanie więc nie było problemu :) Mam już wymarzoną kuchnie przed oczami ;) - tyle ,że jakiś skok na bank by się przydał :D Może któraś z Was się do mnie przyłączy ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - moim chlopcom na pewno podobała by się ta zabawa ;) Dziewczyny - jak wytłumaczyc facetowi słowo "nie" ?:D Kurcze od pięciu miesięcy taki jeden truje mi tylek że jest mi przeznaczony ;) I nie jest w stanie zrozumieć , że ja nie mam jego w swoich planach życiowych ? Lubię go , lubię z nim rozmawiać ...tyle że on zawsze zbacza na drażniace mnie tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - chciałabym cos ci poradzić ale niestety sama widzę po moim jeszcze mężu że nie dociera, to jest chyba dla nich takie wyzwanie, czują się jak na polowaniu może, im bardziej zwierzyna ucieka tym lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - może masz i racje - to Strzelec dlatego tak łatwo nie odpuszcza ;) Podczytująca pewine że razem z chłopcami w ten sposób malowałabym pokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to ja jestem nie trybna cos mi te zonkile mowily ale z rakiem mi sie kojarzyly a nie slysalam nic. w sumie skad nie ogladam TV. czytam ksiazke corka boga -zupelnie jak kod da winci,nie chce mi sprawdzic ktora byla pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - czytam tylko Kod da Vinci .Ale niestety ostatnio też wzielam rozwód z ksiażkami :O ,i od długiego czasu nic nie czytalam . Kiedyś to i pięć ksiażek w tygodniu potrafiłam pochłonąć ;) Podczytująca - to do pożniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - tylko cierpliwość Ci pozostała, do tego Pana, może się zniechęci albo zrozumie, (żebym była taka mądra w praktyce;) a czytałyście coś Paulo Coelho - na mnie działa super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - w praktyce wszystkie jesteśmy dobre ;) Nie czytałam Coelho - choć wpadła mi w ręce jego książka . Zaczęłam , nie skończyłam . Jakoś teraz nie mogę się przmóc do czytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coelho pisze bardzo uczuciowo, emocjonalnie, w sumie każda jego książka jest odpowiedzią i wytłumaczeniem jakichś ludzkich a głównie kobiecych bolączek mógłby wydać coś nowego już :) kur...... starzy faceci którzy uważają że pozjadali wszystkie rozumy i nikogo słuchać już nie muszą doprowadzają mnie do szewskiej pasji ... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Twoi koledzy przebisniegu ale ja tak o nim mysle:) przebrnelam tylko przez weronika postanawia umrzec :) boli mnie stopa:) a faceci do smieci z nimi :) sa glupi,nieprzydatni, maja z reguly male fiuty choc sa wielkimi zlamasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zeby ten gosciu napisal cos czego nie wiem to tak a on powiela znane od lat prawdy a juz te jego nawiazania do madrosci zyciowych -oczywiscie nie jego to zenada. I zastanawia mnie czy jestesmy az taka malo wymagajacy ze zdobyl u nas taka popularnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga, Przebiśnieg pewnie macie rację z tym Coelho, mnie ta ksiązka pomogła ale też byłam w takim emocjonalnym okresie ze widocznie właśnie to było mi potrzebne, uciekam dziewczyny do usłyszenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×