Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość przebiśnieg na pustyni
Antina Walerina - grupa wsparcie bardzo chętnie, tylko może nie ma nikogo z W-wy? izabelita - ja też już prawie nie mam znajomych singli, wszyscy wychowują dzieci, albo chodzą parkami, ciumkają się i obściskują, a ja robię się coraz bardziej smutna i smutna ... teraz jeszcze w dodatku mieszkam w nowym mieście, w pracy mam kolegów buraków i zostaje net. a rozmowy z gośćmi z netu przypominają albo sex telefon albo ostre rozmowy kwalifikacyjne na żonę rodzącą 10 dzieci i gotującą zupę pomidorową... fe pozdrawiam ciepło wszystkie samotne 30'tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieg na pustyni
pomorzanka i rhyme - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno to się zmieni. Nie załamujcie sie Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg - jesteśmy po prostu kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Rhyme :) też chciałbym mieć takiego kumpla :) a\'propos czasu potrzebnego do poukładania się \"po przejściach\" - myślałam, że też tak mam dopóki nie poznałam gościa, który po prostu podbił moje serce i wywołała stan motylków w brzuchu :). niestety okazało się, że w miesiąc po tym jak zaczął proces składania motylich jaj w moich trzewiach urodziło mu się dziecko i teraz mieszka z nim i jego mamą w świerzutkim gniazdku ... powoli zaczynam myśleć, że większość facetów jest nienormalna ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg - tu jest jeden postawowy problem. Pół Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina Walerina
Dziewczęta, z warszawy jestem ja i nie wierze, ze nie ma ju zani jednej singielki oprócz mnie...:) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z Warszawy..no dobra mieszkam pod Stolica :) jeszcze nie jestem po 30, ale jakos mam wrazenie ze za pozno juz dla mnie ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) No to chyba ja sie tylko z tego Pomorza tak tylko urwałam ;) Sami warszawiacy w około :) Chyba rzeczywiście musicie znaleść miejsce do wspolnych pogaduch - a kto wie ...? Może przy okazji odnajdą się jakieś dwie połóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg na pustyni...Rhyme to chłop nie da sie ukryć :D Ale chyba przyjmiecie Go do swojego grona singlii :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze mnie to dyskwalifikuje z tego topiku:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak troszkę bardziej poważnie - jak sobie radzicie z byciem w pojedynkę kiedy w koło wszyscy rozmawiają dzieciach, teściach, budowaniu domów, trzymają się za rączki i w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pojednynke ucze sie dopiero. Od miesiąca jestem sam... Nie ma juzjej, dziecka... straszna pustka. na szczescie mam duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme jesteś nam potrzebny coby od czasu do czasu porządek zaprowadzić :D a po co nalot pomorzanka? małe wyludnienie? ;) właśnie przeprowadziłam "rozmowę" na gadzie z gościem poznanym w neci ... prawie na mnie nakrzyczał, że wolno odpisuję bo pewnie rozmawiam z całą drużyna piłkarską ... hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale pościg równiez moze byc przyjemny:) A moze Ty jesteś Daffne co:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - na neciku można poznać fajnych facetów :) Ja poznałam tylko jak na razie cieżko pozbyć mi się tego mojego pancerza :Oi sie troszke asekuruję... Ale cieszę sie że wzbudzam zainteresowanie :) więc jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×