Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość poprostu zona
Asia jak jestes to przeczytaj pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie kobietki oraz ostatnia niedziele kroi sie fajne raczej me zycie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witajcie dziewczynki.aga czytalam nie martw sie jest ok.cala ta depresj juz znikla tylko tesknota zostala.bylam wczoraj u tesciowej i jest ok.i moj maz dzwoni czesciej tylko wiele spraw sie skomplikowalo .ale to trudno mowie o wyjezdzie a raczej o powrocie.ale wazne jest to ze wraca niedlugo.i ztego sie ciesze dziewczyny nie dolujcie sie nie warto.oni sa tam dla nas.niedlugo kazda z nas bedzie miala swojego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dzisiaj dostalam takiego esa od misia....z bliska z daleka w smutku czy radosci nigdy nie zapomnij o mojej wiernej milosci!!!!!!!pozdrowionka dla wszystkich.justyna kuroj sie dziewczyno nie mozemy sie doczekac kiedy wrocisz..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie kobietki zycie jest piekne takie kolorowe zaczyna sie robic chyba ma msznse na normalny wspanialy zwiazek ale ona jest ode mnie blisko bede mial jezeli cos wyjdzie fanie by bylo pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
Asia fajnie ,ze sie nie gniewasz.moja komórkę masz to zawsze mozesz puscić jakiegoś smska.znalazłam cię na naszej-klasie,mam nadzieję że się nie gniewasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a powiedzcie mi co sie dzieje z ostania niedziela nie chce z nami pisac a moze chora jest niewiadomo hehe pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszonku czy ja weim czy zle bez kobiet ja knarazie podoba m isie to zycie nikt sie nei czepia nikt nie krzyczy wiec wiesz fanie jest pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
ale tu ostatnio cicho,ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
hej aga nie gniewam sie a skad wiedzialas ze to ja? poczym poznalas?pozdrowionka moj misio wraca 6-13 kwietnia juz niemoge sie doczekac jupi!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dziewczyny jestem szczesliwa bardzo z wielu powodow bo jeden juz znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
Asia napisałaś ze mieszkasz blisko elblaga,a w adresie maila było twoje nazwisko ,wiec wyszukałam cie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
weszłam sie przywitac gapiszonek podlałąm ci drzewko niewiem czy dobrze to zrobialm bo nie jaże dzis za bardzo dobranoc wszystkim moze do jutra buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Niedzielko:)Zdrowiej nam szybko,moje bąble tez grypa poskladala.Oby do wiosny.Dobranocka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
dzień dobry:-)oj chyba topic coś upada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
dziendobry panie i panowie !!! a co tu takie pustki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
witam wszystkich, mam dola jak zwykle na wekeend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
gdzie wszystkie ludki sie podzialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
a to czemu dołek sie przypałętał ?, już miałaś dobry humorek ! chyba topik sie sypie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
wiem bo jego slowa juz mnie doluja mam malo na karcie jeden sms i niemoge pisac....a dobry humor mam w tygodniu bo wiem ze juz niedlugo razem od dzisiaj za 5tyg/ale w wekeend denerwuje mnie bo moglby pisac to nie bo szkoda mu karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia niedziela
witaj atina401 gapiszonek jak tam minoł dzień , drzewko rosnie? asia niedołuj sie tam ,juz miałaś dobry humorek niech nadal taki będzie aga co tam nowego u ciebie? ania pozdrawiam takiii jeden naprawde jestem chora , nic innego moze i prawda podrawiam cie widze że czasem tu zajżysz akloj kiedy do nas znowu dołączysz ? kariaaa buziaczek i wracaj do nas ! paulinka coś mało tu zaglądasz jak kogoś pominełam to przepraszam i pozdrawiam ,sciskam mocno i lece do łóżeczka papa trzymajcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
o widzę że coś się tu ruszyło,Justynko u mnie żle.mój małżonek dopiero będzie 7 marca.a tak poza tym jakoś leci.Aśka głowa do góry,damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
a moj bedzie dopiero 30 marca gora 6kwiecien. a na jak dlugo twoj maz wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu zona
na trzy tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
to fajnie na swieta w domu to te dwa tyg zleci i juz razem ciesz sie.juz mi troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim witam was,wpadlam sie przywitac tez mnie grypa zgarnela.Nie martwcie sie ludziki bedzie dobrze ,bo tak to juz urzadzone raz jest lepiej raz gorzej.Dzrewko rosnie Niedzielko:)Dzieki wszystkim ,kto podlewa;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×