Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam wszystkich goraco !!! jutro macie swe swieto zapewne wspaniale kobietki pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochani 🌻 o mariusz nam sie pojawił ;) tak, tak , mamy jutro święto.....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajowo ciesze się z tobą :) ale będziesz miała prezęt na dzień kobiet chyba najwspanialszy jaki można sobie wymarzyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ja już z tąd narazie uciekam będe potem jak młody wróci ze szkoły i mie dopuści do kompa :) papatki miłego dnia:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja już jestem , ale tu świeci pustkami !!!!!!! kobietki zabiegane:) też by mnie pewnie niebyło o tej poże , ale ja ostatnio leniuchuje sobie :p myśle że ten kryzys tu z pustką minie niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że mały już lepiej ,a mama w domku ,cieszcze sie :) tak sie zaczytałąm wiesz na kafe o przemocy wobec żon no szok normalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się nie czytać takich dołujących tematow. kiedyś jak się naczytałam o zdradach emigracyjnych, co robi facet za granicą itp to prawie jakiejś depresji dostałam! i teraz czytam tylko to co konkretnie mnie interesuje, albo takie dio śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja lepiej nieczytać takich żeczy ,tak przypadkiem tam wlazłam z ciekawości no strasznie tu pusto na tym naszym topiku dziewczyny gdzieś pouciekały ? a jak tobie dzionek minoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, nudy, mały jeszcze trochę chory więc nie wychodzimy. marudzą dzieciaki bo nudzi im się w domu. ale teraz mnie chyba coś łapie...głowa mnie boli, zimno mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu to niewesoło jak cie już bierze horubsko , bierz coś za zawczasu !!! mój młody też mi jęczy w domu nudzi mu sie itp sam biedaczek to co sie dziwić jedyn zajęciem teraz to komp i gry ale jeszcze troszkie i wiosna to juz spokuj będzie na dworzu będzie użędował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim 🌻 spokojnych i miłych snuw :):):):) aga - a tobie życze mile i przyjemnie spędzonego czasu z mężem :) do jutra 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani,przywitam się dziś tylko...Justynko dzięki śliczne...będę tu wpadać od czasu, do czasu...miłego weekendu...🌻🌻kwiat]TO DLA NAS WSZYSTKICH KOBIETEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 kochane kobietki życze wam i sobie w tym naszym dniu dużo zdrowia, szczęscia, no i wytrwałości z czekaniem na naszych mężów, żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)i ja życzę nam wszystkim samych szczęśliwych chwil, szybkich powrotow i krotkich rozstań, i miłości!!!!! 🌻 😍 🌻 😍 kwiat] 😍 kwiat] 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkleiłam sie dziś na maksa.... dól wielki jak mół.... , niewiem co mi sie stało niechodzi o to że dziś dzień kobiet i niedostałam od męża kwiatka no bo jak go miałam dostać ,życzenia dostałam .. ale coś mi zle sie zrobiło na duszy, może dlatego że dziś sobota , poczułam się jakoś samotna,staram sie być twarda,ale czasem się rozklejam , za oknem pochmurno i w mojej główce też ....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!U mnie tez pochmurno za oknem,nerwa mnie szarpie bo znow pale.Staram sie mniej niz wczesniej,jednak pale.A niech to,pare fajeczek nie zaszkodzi hehehe!Pozdrowionka i buziaki🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
🌻 🌻wszystkiego naj najlepszego z okazji dnia kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suunshine77
tez mam dzisiaj dola na maksa bo wekeend jest.a moj luby zawsze do poludnia sie odzywa a pozniej juz nie.wiem ze w soboty do 14 pracuje a mimo to cisza zaden sms nie przychodzi.....:( teraz od jutra zostaja tylko we dwoch bo kolegi dziewczyna wraca do polski.nawet nie mam ochoty myslec co bedzie kolega wyprawial ,a lubi zdradzac swoja.i bedzie sprowadzal panienki:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj slonce ze nie mozesz myslec o najgorszym!!!Ciagle sie zadreczac,i kombinowac co oni tam moga robic.Twoj maz cie przeciez kocha-wiarzysz w to ,no nie?No to skoro tak -to to jest wlasnie najwazniejsze🌻Uszy do gory :)bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala to niedobrze kasia że nieudało ci sie pokonać tego nałogu a trzymałam za ciebie kciuki ale co zrobić jak to holerstwo jest silniejsze !!! ja próbuje ograniczyć kawe ,ale też mi to niewychodzi .....ehhh... widze że niesama mam dziś jakieś rozsterki , ale troszkie mi już lepiej bo pogadałam z misiaczkiem i podnius mnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem za nie dobrze,ale wiesz jak to diabelstwo wciaga czlowieka........Trudno sie mowi pali sie dalej ;).Co tam znow za rozterki ??????Nonono,dupska wam zlac trzeba???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem palacz, palacza najlepiej rozumie ale mysle że chociaż ograniczysz te fajuny .... etam z rozsterkami czasem tak mam nieporadze nic na to ,ale muwie już ze mi lepiej i koniec, kropka . jak tam od sąsiada dostało sie kwiatuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od braci i taty:)Sasiedzi niespecjalni to ani do glowy mi to nie przyszlo hehehe.Za niecale dwa tygodnie to moj kwatek przyjedzie-hurrrrrrrrraaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no a to ci niedobry sąsiad , ja też mam sąsiada ale starszy gosciu na emeryturce, ale życzenia mi złożył :) niecałe dwa tygodnie do twojego kwiatuszka ,do mojego też :):) mało tu już nas na tym topiku dziewczyny te co tu pisały kiedyś gdzieś znikneli bez słowa ... nieładnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×