Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cześć wszystkim !!piszącym i czytającym i krytykującym:p coś każdego dołek łapie, myśle że to tylko pogoda tak na was działa nic innego ?!!! Jolka piękne masz mrzenia ....listki zielone ..kwiatki ..mi też to się marzy bo jak nie jak tak:) i nie tylko nam bo Aga już marzy o lecie...:) Mariusz nie tylko ciebie krytykuje ten ktoś , każdego pokolei pewnie skrytykuje i sobie pujdzie z tąd , znudzi sie :p bo ja niemam zamiaru odpisywać tej osubce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj moj ukochany
w polsce a ja w niemczech =( zobaczymy sie w sierpniu dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
oj oj moj ukochany- nie martw sie, moj maz tez w sierpniu zawita... :( no tak to rzeczywiscie ta pogoda...bo ja znow dolek...wyszlam troszku na polko,ale zimno....a nie ma kto ogrzac... za to moja niunia jest taka slodka, z dnia na dzien coraz bardziej weselsza...naprawde dzieki niej wiem ze damy z mezusiem rade...to przeciez nasz owocek milosci...:D goraco wszystkich pozdrawiam i uszka do gory :) damy rade Zoneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
a za mnie tez bedziecie 3mac kciuki??? ja tez mam egzaminy :) jeszcze raz buziaczki, pamietajcie jutro bedzie lepiej no i blizej do spotkania z ukochanymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wsparcia- pewnie ze będziemy trzymać kciuki tylko daj znać kiedy mamy trzymać a co za egzamin masz? pewnie że my żonki damy rade niema innej możliwości bo twarde z nas babki prawda?!!!! umnie dzis niejest za ładna pogoda niepada ale jakoś tak zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babiszonki!Dawno mnie nie bylo u was.U mnie tez psia pogoda,osobistego mam do poniedzialku tylko- to smutasy same sie pchaja do mnie:).Ale nic to! Damy rade babeczki ja to mowie -najwieksza optymistka na calym globie:):)Pozdrawiam i 😘😘😘.Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj strasznego lenia....no nic mi się niechce robić,młody poszed do bratanka i brat dopiero przywiezie ich wieczorem , bratanek zostaje na noc.... To ja pije kawkie i kożystam z kompa.........:) Wkońcu Kaśka się odezwała pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońcuuu ktoś się odezwał :) ja dziś sie obijam to dlatego tu siedze i czytam to i owo a co u ciebie Kaska fajnie mieć męza no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis odrabialam zaleglosci w porzadkach,teraz mezus konczy robic baze dla synia to kozystam z chwilki.Pewnie ze swietnie miec meza w domku,szkoda ze to juz tylko do poniedzialku,ale coz taka nasza uroda ze czekamy i czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak najsłodsze są przywitania , gorzej z pożegnaniem ale kto jak kto ale ty Kaska zniesiesz to godnie ,przecież optymistka z ciebie;) twoje słońce pojedzie to moje przyjedzie i bedzie prawie tydzień w domku :) a teraz musze narazie spadać bo młody wrucił z plachendruw i kolacje trza mu zrobić :) mile spędzonych ostatnich chwil wam życze :) bo niewiem czy dzis tu jeszcze zajrze komp mi się psuje ...szokkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Justys ,jakos przezyje dam rade jak zawsze ,jak kazda z nas bo co innego nam zostaje?Buziaki papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana 🌻 komp mi nadal szwankuje ,jestem już umuwiona z moim informatykiem , dziś wpadnie i mi zrobi pożądek , a tak pozatym to całkiem przystojny jest..:p Aga- co tak skromnie tylko dzień dobry......... potem do was zajrze ...miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już naprawiony, okazało się że młody przypadkiem usunoł jakiś plik....chwilka roboty była:) troszkie mam namieszane dziś w główce dowiedziałam sie że męza brat się rozwodzi moze inaczej to ujme żona jego chce rozwodu a powód ...od wiosny zeszłego roku ją zdradzał niedomyślała się nic na początku ,i to z kim? z jej koleżanką która ma trujkie dzieci ,przyjedzali do siebie były grile ,imprezy itp. okłamywał ją ze jedzie na noc do pracy a nie jechał do pracy tylko do niej , wkońcu wzieła się za to był jakiś czas spokuj wybaczyła ale zewzględu na dzieci mają czwurkie dzieciaczkuw niesypiała z nim ale była gotowa się poświęcić zeby przetrwało ich małżenstwo i tu prosze na nowo zaczoł do niej jedzić , ech co ja muwie jedził cały czas tylko ona niewiedziała.... niemogie sie dzis uspokoić to było na wzór małżenśtwo takie zgodne udane i przez głupią jakąś lafirynde tak sie rozpadło ....szkoda mi jej jak diabli a przedewszystkim tych dzieci... jak on mugł niemogie tego zrozumieć czy ta lafirynda ma coś czego ona niema ....... a teraz następna sprawa która mnie troszkie zaszokowała mąż pisał mi smsa że spodkał takiego pana u którego kilka lat temu miał pracować i wtedy własnie miał załatwić mieszkanie męzowi i pomuc nas tam sciągnąć ale się nieudało :( teraz dał męzowi propozycje że chciał by żeby pracował u niego że da mu mieszkanie i wtedy bysmy mogli mieszkać tam razem ......niewiem niecieszy mnie jakoś ta wiadomość moze dlatego że juz tyle prób było i nic niewyszło ......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj justysia....to masz orzech do zgryzienia..... zastanow się, może warto sprobować.....? co do rozwodow- niedawno rozpadło się małżeństwo naszych kuzynow, przez wyjazd zaggraniczny w pewnym sensie...tzn tam się zawsze średnio układało, ale jak on wyjechał, to ona znalazła podobno lepszego, tak mowią...grunt że nie minął jaszcze rok jak on wyjechał, a już są po rozwodzie ze 2 mce... potem zajrzę, może coś ci pomog,e......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero ....!!! trza było się pokąpać i młodego:) no masz racje mam orzech do zgryzienia , jak przyjedzie misiaczek w środe to będziemy rozmawiać na ten temat aż się boje bo znowu się napalimy i niewyjdzie i znowu porażka normalnie a teraz to już mam dymelamat lekki z tym wyjazdem bo młody do szkoły chodzi a wiadomo niebyło by tak lekko ..ech sama niewiem życie pokaże jak to dalej się potoczy.... co do tego rozwodu widzisz nietrzeba wyjedzać za granice żeby dopuscić sie zdrady w polsce też można , oni naprawde byli super małżenstwem niewiem co mu odwaliło nagle kretyn poczuł sie ,,niedopieszczony ,, i musiał poleść tam gdzie nietrzeba .... dobranoc bo pewnie już sama tu jestem ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
ja jestem...ale juz mykam bo musze rano jechac na uczelnie...i znow wysiadywac jajka do 20 :(( mezus dzis do mnie dzwonil....ale jestem szczesliwa...bo u niego tak wszystko fajnie....no tylko ta rozlaka....wrrr...ale jak mi smutno to sobie mysle jak bedzie wygladalo to nasze pprzywitanie....ajajaj.....no to sie nie moge doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widze że ja dziś tylko tu zajżałam ;) miałam jechać do rodzinki ale palny mi sie pozmieniały z koleżanką byłyśmy i dzieciaczkami w hoplandzie ależ było fajnie chociaż jakaś rozrywka :D:D:D dzieciaki wyszaleli sie na maksa a my miałyśmy czas przy kawce posiedzieć i powspominać ....:):):) dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki👄 przywitam się tylko 🖐️ jestem padnięta od rana dziś za kółkiem zrobiłam 250km .... :) do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wsparcia
...a u mnie sloneczko zawitalo dzis...no troszke zabardzo wieje ale i tak juz fajniusio :D milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie niema słoneczka pada wieje i ponuro......:( dopchałam się do kompa na chwilkie , młody dziś w domu to komp zajęty ... mają wolne bo te starsze kalsy mają jakieś egzaminy wstępne czy coś takiego :) CO TU TAKIE PUSTKI OSTANIO SIĘ ZROBIŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki macie racje poogoda do kitu takze licho cos sie czuje glowka boli heh, powiedzialem sobie ze chce byc sam i jak narazie bede sam bo mam duzo do zrobienia ze soba i moze zmienie miejsce zamieszkania i takie tam ale bawia mnie ludzie ktorzy zadaja pytnie a ty wolny nie potrafisz sobie znalesc czy jak a ja na to cche byc sam i mam polewkie jestem bardzo wesolym czlowiekem i po co mam sobie to odbierac pozdrawiam wszystkich i sle buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Ja znów sama ,wczoraj slońce wyjechało moje:(.Trzeba kilka dni żeby znów wpaść w rutynę dnia codziennego,obowiązki itd.U mnie narazie fajna pogoda,to chce się coś robić.Moje dzieciaki też mają wolne przez te egzaminy więc też mam kolejkę do kompa hihihi.Pozdrawiam was wszystkich,mocno ściskam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i chłopaku też! u mnie wczoraj wiosna, dzisiaj jesień...oszaleć można,głowa mi pęka mała przy kompie poł dnia, nie ma kiedy usiąść i napisać nic no gapiszomku, szkoda że już pojechał, ale i tak jakoś długo był to się nacieszyŁAŚ...i niedługo znow przyjedzie pewnie a ty Justynka pewnie czekasz na mężulka już a ty mariusz zamiast filozofować to weź wreszcie umow się z jakąś jakoś tak konkretnie- bo jak masz wiedzieć czy chcesz być sam czy nie jak nie probujesz nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu mam wolny komp bratanek wził młodego i poszli do niego ufff spokuj mam na godzinkie bo oszaleć można dziś było chyba ta pogoda... nasze pociechy zmuwiły się czy co?!!! że każda ma ograniczony dostęp do kompa dzis :) tak Jolka już jutro mam męża czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzień:D co do Mariusza masz racjeee musimy się chyba wziąć za niego i nakrzyczeć troszkie bo niezdecydowany ten nasz chłopak jest ... Kasia fajnie że już donas dołączyłaś i dla ciebie 🌻 na poprawe humoru po wyjezdzie słońca... Szukam wsparcia - widze że piszesz z nami nadal to poprosimy o imię jeśli możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie filozofuje tylko takie jest me stwierdzenie ze chce byc sam po co mi kklopoty i problemy nie chce tego narazie nie proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×