Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

wiesz pisalem sobie tu i tam na podobnych stronkach a tu zostalem bo uwas fajnie he mam nadzieje ze bedzie jak mowisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wy pewnie wszyscy horror oglądacie wrrrr;) ,też sie wreszcie musze nauczyć oglądania TV,bo jak narazie to panorama o 23 i czasem rozmowy w toku,Kuba Wojewódzki też może być:)Poza tym to nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki jeden co ty taki dzis pytalski jesteś???Na komplementy sie ma chętkę coooooo???No no no ,my grzeczne żonki to ci za dużo nie powiemy;).Ale nie przeszkadzasz,przynajmniej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------??????????? suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim tempie idą stronki ze tabelki nienadąze robić hihihi Kaśka ja tylko oglądam m jak miłość innych seriali nieoglądam i teraz do konca nieobejrzałąm bo młody mnie drażnił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wyłączyłam, bo małą musiałam uspać, z przyzwyczajenia bardziej oglądam niż ciekawości, ale w zimę jak mało wychodziliśmy z domu to nauczyłam się oglądać jak leci...właściwie to sobie leci w tv, a ja sobie swoje robie. ale właczony cały czas, chyba brakuje mi głosu dorosłej osoby, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dopiero do domku sie zwlekłysmy, Maja juz spi adzis na noc nie jestem sama :)... siostra do mnie przyjechala nie bedzie tak smutno dzis :) A chcialam zapytac czenu moje imie nie figuruje w tabelce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz komplementy czasem mile heh , a m izaraz sie hororek zbliza wiec opuszcze was na 30 minutek ale potem wroce bo tu milutko jest !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A też Cie utule:^^^^^^^^^^^^||..|"\ | POZDRAWIAM..||...||""|""\___ | ______________ |||I__|__I___|) |(@) |(@)"""**|(@)(@)***** |(@) UWAGA,UWAGA ,PRZESYŁKA SPECJALNA,JEDZIE DO CIEBIE W POŚPIECHU,CIĘŻARÓWKA PEŁNA UŚMIECHU-HEJ! ´´´´´´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj------------------------JOLA gapiszon76-----------------KASIA poprostu zona-------------AGNIESZKA kariaaa---------------------ANIA szukam wsparcia---------ANKA takiii jeden----------------MARIUSZ akacyjka-------------------IZA auunshine77---------------ASIA niedzielka------------------JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×