Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

teraz jest poprawna tabelka i jak ja niezdąze wżucić na zaczynającą sie stronkie to niech któraś dobra duszyczka to skopiuje i wklei;) jeśli do mnie to pytanko z główką to przestała boleć ale po dwuch tabletkach i kawka tez pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak dziś przecholowałam z wami tu siedzenie prawie zawsze juz we wyrku byłam ale młody ma jutro wolne bo pani niebedzie to mogie posiedzieć jeszcze troszkie ,ogląda bajki to narazie ma mnie w d***e niewoła do łózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie jestem juz po hororku chwile mnei nie bylo a wy tu drukujecie ostro i juz nastepna stonka poleciala same plusiki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielka dziekuje :) Jolu pisalas wczoraj ze sie pakujesz do wyjazdu, a czy jesli wezmiesz ksiazeczki zdrowia to czy w razie czego na nie lekarz w innym kraju przyjmie? Bo mozna wyrobic taka karte ( to bezplatne), ze jest sie ubezpieczonym wtedy wszystkie porady i pomoc lekarska jest bezplatna. Dla dzieci nawet dentysta :) tak mi sie przypomnialo to pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie wyszorowalam...i zaczynam nocny etat...-edukacyjny :D milego druczkowania :) papapusie buziaczek dla kazdej...no i moze Mariusza tez :P milej noczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
a mój mąż nie jest na kontrakcie, śpi obok, a mi jes tak źle czuję się samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------??????????? suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wsparcia dzieki za buziaczka i ode mnie takze go masz niedzielka a lubie pogladac sobie na wspolnej tam takei fane glupotki sa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
my się chyba już nie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
niedzielka jesteśmy 4 lata po ślubie nie ma już w nas radości tylko czarna szarość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
to złapanie za rękę nie jest już takie piękne a wczoraj to ....na siłę już było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
zamknęłam oczy, siłą zdjął majteczki i modliłam się, żeby to szybko się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opskdnmfoisdng a moze wy wpadliscie porostu w rutyne i potrzeba jakichs nowosci napewno nie jest tak zle jak mowisz zrobcie cos nowego zmiencie sie nowe poglady itp zmiana wygladu moze pomorze no po 4 latach to chyba za szybko na rozpad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
byliśmy na terapii małżeńskiej jak juz zaczęłam pisać pozew rozwodowy pomogło na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ja już uciekam do łózeczka lulu to już zapuzno dlamnie ...;) do jutra milutkich snuw i samych kolorowych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opskdnmfoisdng
do fryzjera chodzę co miesiąc, wkrótce pójdę na trwały makijaż, często wyjeźdźamy na weekendy ale nie potrafimy "rozmawiać" pomimo terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opsk.......=====> czasami tak jest, ale to teraz tak się porobiło czy zawsze ? bo wiesz, w życiu rożnie bywa, czasami jest gorszy czas, dogadać się trudno, i seks nie kusi tak jak na początku, ale to przejściowe kłopoty mogą być-stres, rutyna, kłopoty, ale jak jest miłość jeszcze, to trzeba walczyć, myślę ze zawsze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×