Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cze 🌼 oj widzę, że wszystkie robią porządki.. kurze ścieramy, dywany trzepiemy, potrawy gotujemy... i chwili wolnego czasu nie mamy... :o dziewczynki chwilka relaksu tez nam sie należy zatem wieczorkiem może jakis filmik, może książka albo inna przyjemność;) Kasiu dużo zdrówka dla Twojego taty. Angelika a ile Twój synciu ma latek? słodziak z niego :) Jola jak widzę zime to Wy macie niezłą ;) A u mnie z pogodą kiepściutko.. odwilż murowana.. jutro plucha nas czeka :o i śnigu na święta nie będzie :( spokojnego wieczorku u boku swoich M wam życzę :P buziki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
``````````` █ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●,WESOŁYCH ```````,●,*,*,*,●,ŚWIĄT ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●, ``````````█|█```````` Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia , te całkiem błahe i te ważne , te dostojne i te ciut niepoważne . Niech wszystkie się spełnią. WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!! Wszystkiego najlepszego dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................_/|_ .................>,\"< ......._/|_ . .....>,"< ......................._/|_ ......................>,\"< Świąt białych pachnących choinką i pomarańczami skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. Pełnych niespodziewanych prezentów, świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na nowy rok. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU !:**** ♥¸.¸♥*´¨`*• .¸ ♥$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ ......................._/|_ ......................>,\"< ......._/|_ . .....>,"<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
................_/|_ .................>,\"< ......._/|_ . .....>,"< ......................._/|_ ......................>,\"< Świąt białych pachnących choinką i pomarańczami skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. Pełnych niespodziewanych prezentów, świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na nowy rok. WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU !:**** ♥¸.¸♥*´¨`*• .¸ ♥$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ .___$$$$$$$$$$$$$$$________$$ ____$$$$$$$$$$$$________$$ ______$$$$$$$$__________$$ ______$$$$$$__#♥#♥____$$ ______$$$$$$__##♥#__$$ ________$$________$$ ________$$____$$$$ ________$$$$$$ ......................._/|_ ......................>,\"< ......._/|_ . .....>,"<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`*.*´¨) ¸.♥´¸.♥*´¨) (¸.♥´ (¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´) ♥*♥ WESOŁYCH ŚWIĄT ♥*♥ _____________') _____________(')) ____________((('))) ___________((((')))) ____________((('))) ___________•×.│.ו __________*•.¸_¸..•* __________*•.¸_¸..•*____$___$ __________*•.¸_¸..•*____$$$$$$ $_$$______*•.¸_¸..•*_$_$$$_$$ $_$$_$____*•.¸_¸..•*$$$$$_$$ $$_$$$$$__*•.¸_¸..•*$$$$_$$$$ $$$_$$$$$_*•.¸_¸..•*$$$$_$$$$$ $$$_$$$$$_*•.¸_¸..•*$$$$_$$$$$ $$$_$$$$$$*•.¸_¸..•*$$__$$$$$ $$$$$$$$$$*•.¸_¸..•*_$$$$$$$$ $$$$$$$_$$*•.¸_¸..•*$$$$$$$$ ____$$$$$i۝i$_$$$$$$$ _$$$$$$$§§§§$$$SS$SSS$$ ____o§§§§§§§§§§§o_SSS.SSS __o§§§._§§§§§§§§§§o.SSS_SSS _§§§" _§§§§§§§§§§§§§_SSS_SSS §§§"__§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSS §§§__§§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSS "§§§__§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSSS _"§§§__§§§§§§§§§§§§"_SSSS __"§§§§.§§§§§§§§§§"SS_SSSS _____"§§§§§§§§§"___SS__SSSS Wesołych Świąt kochani !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakby juz dzis nie zdazyla to zycze Wam: Wesolych Swiat spedzonych rodzinnie,z druga polowka,malo rozstan,sily i cierpliwosci,pachnacej choinki,Mikolaja z duzym workiem (prezentow) i rodzinnej atmosfery 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane życzę Wam zdrowych,radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:) Jest wspaniale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, no i po świetach... nie mialam czasu do Was zagladnac zeby zlozyc Wam zyczenia przed swietami wiec zycze Wam dzis aby nie ten urok swiatecznego czasu nie gasnal a trwal jak najdluzej w naszych seduszkach, aby konflikty ucichly, a szczescie i milosc ogarnelo nasze rodzinki :) :) :) buziam Was mocniusio 👄 Kurcze tyle nadrukowalyscie przed swietami ze mam mocne braki ale nadrobie tylko jeszcze nie dzis bo wiadomo jak to po swietach jeszcze... moj chlop to juz od rana polecial na budowe pracowac bo ilez mozna swietowac, hihi... a mi sie zostaly porzadki poswiateczne no i dzis juz mielismy ksiedzunia wiec fajno bo sie zbylo :D I troszku ogarnal mnie doleczek bo jeszcze 2 tygodnie i chlop mi znow ucieknie na eksport... ech... ide chyba po jakies winko to nie bede o tym myslec... Jeszcze raz Was buziam 👄 i przesylam troszku sniegu bo cos u nas zaczelo pruszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki!Wstawać od stołów i już nie objadać się tyle:-P Święta święta i po świętach....no i dobrze bo ja ledwo zipię przez tą bieganinę świąteczną:-O Też jeszcze tylko do 10 mam chłopa swego ....chyba że by cud jaki i roboty na chwilę nie było...ale ja tam w cuda już nie wierzę:-P Porządki porobione po całym zamieszaniu,żołądek oczywiście jak nie mój więc herbatka na trawienie będzie stawiana przez jakiś czas:-D zamiast kawusi hehehehe. Co robicie w Sylwestra laski hyyyy???? My się nie wybieramy na żadne bale ....biała sala na nas czeka;) Dobra uciekam coś podziałać co by sie juz na całego nie rozleniwić. Czekam na foty świąteczne i Justy fryzkę :-D. Do potem dziołchy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek miłym Paniom ;) no właśnie święta i po świętach.. czas ucieka jak szalony zaraz sylwek i roczek do przodu.. wrrrrr my siedzimy sobie w domeczku bo jakby inaczej przy mojej księżniczce, chybaże bym cyca zostawiła u babci.. heheh Nyszek wreszcie poszedł do przedszkolina i mam nadzieję, że juz niczego nie przyniesie.. a tak się cieszył mówię Wam :) Kasiu a jak Twój tato się czuje? pozdrawiam i buziki zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
Witam wieczorkiem laseczki:-D Moje dzieciaki ani myślą o śnie---świetnie się bawią autkami a tata najlepiej z nich wszystkich:-P.Heh ten Mikołaj to wie jakie prezenty przynosić...jedna autostrada niby dla synka a tu ...wszyscy zafascynowani:-D Baby co Wy tak nic nie piszecie??? Oluś przecież mówiłam Ci że możesz zostawić bąbelki swoje ze mną a sama chłopa pod mankiet i na balety jakie;)A z cycem ....hmmm poradzimy cosik:-D Tata w domu i nawet nie chce mi się myśleć jak długo tym razem...na razie oki,amputowali jeszcze jeden palec,nawet goi się dobrze i oby tak dalej.Choć zdajemy sobie sprawę że to nie koniec szpitali i lekarzy--- cóż taka choroba. Uciekam się ogarnąć,dla Was spokojnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spioszki ja niby już na nogach, ale mam jeszcze plany jakąś drzemkę sobie strzelić :) dzis z utęsknieniem czeka na mnie prasowanko.. masakra Kasiu no zupełnie zapomniałam o Twojej ofercie.. będę miała na uwadze, ale wiesz, że tak to dwójeczkę Ci podrzucę..:) a co na to Twój M? :P dziewczynki juz na sylwka pewnie się szykujecie, co? jakis extra fryz, makijaż... i będzie miodzio ;) to do usłyszonka śpioszki ;) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka spioszki ja niby już na nogach, ale mam jeszcze plany jakąś drzemkę sobie strzelić :) dzis z utęsknieniem czeka na mnie prasowanko.. masakra Kasiu no zupełnie zapomniałam o Twojej ofercie.. będę miała na uwadze, ale wiesz, że tak to dwójeczkę Ci podrzucę..:) a co na to Twój M? :P dziewczynki juz na sylwka pewnie się szykujecie, co? jakis extra fryz, makijaż... i będzie miodzio ;) to do usłyszonka śpioszki ;) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 🖐️ koniec świetowania, za drukowanie sie brać. Jak tam minęły te dni? Mikołaj był, rózgi zostawił??? My na Sylwestra w domku zostajemy, wiec szykowanie mnie ominie, może to i dobrze, nie szczególnie przepadam za takimi wielkimi imprezami... Angela Ty napisz mi proszę gdzie Wy takie piękne morze macie? Jak to miasto sie nazywa? Może niezbyt daleko nas, bo my w swieta znów wybralismy sie na spacer brzegiem morza, a tu znów brzegu nie ma....ech, kiedy te moje dzieciaki wode zobacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie święta jako tako minęły.. wigilia jednak u rodziców :), kolejne dni w domciu.. a co do Mikołaja to w tym roku się wycfanił skubany.. kasiurke zostawił i zadowolony ja zresztą również ;) Nyszek szczęśliwy z prezentów, a Natunia jeszcze nieświadoma atrakcji.. za to mój synus bardzo zadowolony z jej prezencików.. lalki i grajków... hehe ;) :P a teraz uciekam do kuchni.. drożdżowe kręcić... bo coś mnie ochota nabrała :) mam tylko nadzieję, że wyrośnie.. bo ostatnio poszedł do puchy.. zatem jutro zapraszam na ciasteczko :P tak do kawusi czy herbatusi :) i pisac moje miłe Panie bo aktycznie pustki nastały.. kryzys czy co?? Buziczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak tam to ciasto, wyszło??? do kawki by sie zjadło.... dziewczyny, co tam u was??? Justa. zdjecie z nowa fryzurką miało być, i co?!! Sosenka ty sie nie dziw że przestój na topiku, dziewczyny wreszcie z M, to i pisac nie maja bardzo czasu.....zawsze tak w swieta i wakacje..... A Twój M to juz na stałe w pl, kiedy wrócił??? no bo przeciez zaczynałas tak jak my wszystkie jako słomiana wdowa. A u nas deszcz pada juz drugi dzień, a miałam iśc na miasto po sklepach połazić, zobaczyć co tam na tych przecenach dobrego dają. Trudno, zaoszczędze najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane 🌻 odezwie się w niedzielę ,i fotki też jakieś tam wstawię ,tylko do soboty mam mojego M ,więc rozumiecie ...chyba :p .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2010´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. sorki dziewczynki.. ja mam swojego M w domciu i tak jakoś zapomniało mi sie, że przecież Wy macie swoich M na wyjazdach..:( wybaczcie.. Mój M wrócił w zeszłym roku z czego jestem bardzo zadowolona :) a co do ciacha.. to zaszalałam, niepowiem - bo przecież zanim drożdze wyrosły, a później ciasto to troszku czasu minęło.. w sumie poszłam spać przed 2 .. i jestem taka nietomna :P ale w sumie jest mniam.. zatem zapraszam :) :) :) ostrzegam bez rodzynekk... bleeee :P a na zakupki też z chęcią bym sie wybrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski,sorki ze Was zaniedbalam,ale moj przywlokl wirusa z pracy caly weekend smarkal teraz jest na zwolnieniu i mnie dopadlo niestety,kinol jak u zula mam :p,ale do jutra musze stanac na nogi ;-) idziemy na Sylwestra do znajomych takze: spelnienia wszystkich marzen w Nowym Roku zycze Wam i szmapanskiej zabawy gdziekolwiek by nie byla ;-) muaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczyny życzę Wam aby Nowy Rok: był pełen zdrowia i miłości, obfitował w spełnione marzenia, przyniósł radość z tego co jest, dał nadzieję na to co będzie, podarował uśmiech i pogodę ducha, był lepszy od poprzedniego :))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. ═══★════★════★═════ ★*Kiedy Nowy Rok nadchodzi ★*kieliszeczek nie zaszkodzi, ★*kufel piwa to za mało, ★* litr szampana by się zdało. ★*Trzeba opić wszystkie troski ★*by następny....... ★*.....ROK był BOSKI! ═══★════★════★══

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANIUSIE!!!! Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO Nowego ROKU i udanej zabawy oczywiscie :P Buziam Was mocno i cieplusio :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) dawno się już nie odzywałam. Dziękuję ślicznie za komentarze do zdjęć na NK są bardzo miłe. Mężuś mój jest jeszcze w pracy ale nie długo przyjdzie do domku. Ogólnie dni mijają tak beztrosko aż nie chce się wracać do domu (drugiego domu) bo teraz mam dwa ;) tam gdzie są moi rodzice i tam gdzie jest mój mąż. Pogoda nam dopisuje także dużo korzystamy i biegamy a o po sklepach:D a to idziemy na spacer :) Chciałabym życzyć Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku aby ten był lepszy od poprzedniego.Żeby każdego dnia świeciło nam słonko,żebyśmy były szczęśliwe,dumne ze swoich pociech i żeby zawsze dopisywało nam zdrowie :) Serdecznie Was pozdrawiam:) a tym czasem lecę do kuchni naleśniki smażyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×