Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam szanowne panie :), jak wasze samopoczucia hyyy ;) pustki tu no nie ;) mężulków jeszcze macie hyyy , korzystajcie i cieszcie się ostatnimi chwilami ,ja sobie tu grzecznie na was poczekam ;) Stawiam kawę ! może ktoś się skusi . U mnie pada sobie śnieżek :D i nic mi się nie chce robić ,a nastała szara rzeczywistość i pora zejść na ziemię wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ teraz ja kawke popijam, bo wróciłam dopiero. Małą do szkoły zaprowadziłam i pobuszowałam troche po sklepie, sale do 75% to poszalalam, niestety nic ciekawego nie było dla dorosłych ani starszych dzieci, ale ponieważ 0d 3 tyg mamy w rodzinie małego chłopczyka, u M siostry-- to nakupiłam Mu torbe ciuchów, zawiezie się latem. Piszcie babki bo czytac do kawki nie ma co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ baby jak tam po siwetach?u mnie tak jak i przed :p,tylko len jeszcze wiekszy niz byl,tak mi sie dzis do pracy isc nie chcialo, mojemu tez nie bo na zwolnieniu caly ostatni tydzien siedzial,oj ciezko ciezko,ale aby do przodu zimno u nas ,cale -5st ;-) troche sniegu spadlo ale nieduzo u mnie Mikolaj troche sie spoznil,bo dostalam prezenty po Sylwestrze :D:D a mialo nie byc nie hehehehe,w sumie to nie Mikolaj,przyplyw dobroci od meza ,az go zapytalam czy aby baby jakiej na boku nie ma ;-),to sie obrazil, ale nowy gsm mam, perfumke jaka chcialam i jeszcze pare pierdul ;-),ale maz stwierdzil ze to na n-pne 12 lat,swintuch jeden dobra splywam zaraz po mala,czas wracac do rzeczywistosci nie,oby do n-pnych swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tam robita że was nie ma ;) Asia eeeeee no zaraz babe na boku... oj oj ,żeś aby zestresowała chłopa :D zlitował się mikołaj nad tobą :) jak już mowa o prezentach to ja dostałam atlas do ćwiczeń :D bo mi się przytyło :p no i teraz stoi sobie i czeka aż jaśnie pani zachce się ćwiczyć :) a młody jednak dostał komórę . Ja tak jak Andzia już dawno po kolędzie :D chociaż M się załapał :) No to co babki ,może by tak kawunie chlapnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) nabazgroliłam, nabazgroliłam i d...pa... wrrr... to od początku.. Justyna to prezencik dostałaś lux ;) teraz tylko się zmobilizować i do dzieła :) jak już cosik wyszlifujesz to się nam pochwal :P mnie też by się cusik takiego przydało, bo po porodzie cuś niecuś mi zostało i w część moich łaszków się nie mogę wcisnąć.. jak na razie to od brzuszków zaczynam.. żeby tylko były efekty.. oby..oby :O Asia doceń świętego... chłopak się postarał :P a u mmnie dziś ksiadz po kolędzie.. echhhhh.. a ja jeszcze ściane muszę pomalować... moze nie będzie czuć... :P dobra to ja idę wsatwić wodę... do tej kawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja machne wam tylko dziś, bo jakoś nie moge sie przestawić na czas szkolny, późno sie połozyłam, rano wstałam nietomna....spać mi sie chce, głowa mi pęka, a w domu tyle roboty....ech.... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł mychy Jak tam Olcia zdążyłaś pomalować przed księdzorem hyyy :D Jolcia dziś już tomna jesteś hyyy ,wyspałaś się ;) A wiecie że u nas już od 15-go ferie są ,cholera za szybko!!!!!!stanowczo za szybko !!!myśleliśmy że będą koniec stycznia początek lutego i mieliśmy plany , a tu dupa :o jak to w życiu bywa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki :P Justa teraz to ja jestem spec gitara od malowania i takich tam.. dzis kolejna część babrania się w farbie.. :) dziś część druga malowanka;) Jolus Ty pewnie odsypiasz, co?? ja już troszku sie zregenerowałam, po ciężkiej nocy.. zaraz muszę iśc amciu zrobić.. bo jakoś mi burczy w brzucholku :P ksiądz przyjęty.. poszło szybko ;) a ferie jeszcze mnie nie dotyczą to ja nie wiem czy u nas jest tak samo.. Nyszek w przedszkolinku sobie skacze... a Natunia cosik gadulina do mnie więc zmykam :) buziczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej już dziś, lepiej....... kurka wodna, snieg pada jak szalony, szkoły pozamykane, ale nasza akurat otwarta będzie--tylko że od 10.30 i podobno dzieciaki maja miec zabawy na sniegu. W nosie to mam, dziś nie pójdziemy, nie będę się godz po zaspach ciagnąć, żeby ona godz bałwana polepiła, na podwórku sobie zrobi potem. Powiem wam dziewczynki że swiat zwariował, takich sniegow to nie było tu od lat, normalnie na mnie polce robi to wrażenie....a [rzeciez wprawiona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Olcia to jak jesteś już szpec gitara od malowania to może otworzymy firmę :D i będziemy malować chałupy :D:D A widziałam w wiadomościach jak tą waszą Angolę zasypało :D nic tylko bałwanki lepić ,dzieciaczki niech cię zaprzęgną do sanek i heja z górki na pagórki :D jak kto głodny to mogę się podzielić ,mam szneki z makiem :) a i kawę cappuccino z magnezem dziś stawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) mało się odzywam bo nie zawsze mam dostęp do kompa..mój synuś stale go oblega i ogląda bajki - Kubusia Puchatka:) u mnie super pogoda no cóż jest śnieg i nawet przymroziło:) a tak w ogóle mąż przebukował nam bilety i wracamy nie 17 stycznia a 18 lutego:) !!!! Jest nam tak dobrze,że nie możemy się rozstać;) mały zdrowy nie choruje jak na razie....tylko ja złapałam lekki katar ale tak jest OK:) buziam Was kochane i postaram się częściej odzywać do Was mam nadzieję,że mi się uda. No i muszę sporo nadrobić bo widzę,że sporo doszło topików:) Wszystkiego dobrego i miłego wieczoru dobranoc dziewczynki:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, jaka sielanka u Angeli! i bardzo dobrze, bądźcie sobie razem jak najdłużej!!! tak jest najlepiej.... u nas znów wolny dzień, snieg.....ale ja niestety muszę zapindalac do miasta, bo mam w banku sprawę kurka wodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pada śnieg :D trochę go nasypało :D przyjdzie młody ze szkoły to odśnieżymy trochę podwórko , ruch na świeżym powietrzu dobrze nam zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje panny ;P Zasypało nas troszke.. jest bieluśieńko, ale fajniej by było gdyby jeszcze drzewka były takie oszronione i klimacik byłby inny :) Justa no ja chętnie.... możemy się razem pobabrać w farbie :P chałupy, jak chałupy, pałace też damy rade maznąć :) Angela to super, że będziecie cały czas razem.. wszyscy w komplecie :)) pozdrowionka i uściski dla Was ;) Dzieewczynki mam pytanko... moja Malutka od 4 dni nie robi kupki... :( niby ją nic nie boli, ale przecież tak nie może być.. woda przegotowana nie pomaga, herbatka z kopru włoskiego też nie, masaż brzuszka też bezskuteczny... i juz sama nie wiem co mogę zrobić.. czopka glicerynowego wolałabym nie stosować.. jak wiecie karmię ją piersią, prykulinki są.. znacie jakieś sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, juz wróciłam, rosół sie pyrkoli, a ja do kawki siadłam. I z pomoca spieszę---Olga, moim zdaniem jak nic jej nie dolega, to nie panikuj i czekaj spokojnie, ale zastosuj moja metode koperkową, na moje dzieci zawsze działała--parzyłam rumianek taki mocny, 2 torebki zalewałam ok 1/4szkl wody i takim mocnym naparem poiłam łyzeczką. Mam nadzieję ze pomoze, moim zawsze jak reka odjął!!! hi hi moja szkoła dzis oswołana, śnieg jako przyczyna oczywiście!! teraz tylko czekamy na info ze szkoły córci co z jutrem, moze jeszcze ferie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu kupka zrobiona. nie zdązyłam zastosować Twojej metody, ale zanotowałam wszystko na zaś.. dzieki piękne :) a teraz kolorowych snów Paniom życze ;) do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ O problemy kupkowe były wczoraj ,fajnie że się rozwiązały :) ej Olcia a kawki to już nie zaproponujesz :p tylko uciekasz dalej w kimono :D Siedzę sobie i kawkę popijam już drugą ,chałupa ogarnięta ,pranie się pierze ,No i co tu dalej robić!!!!!jak ma się mega wielkiego lenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki.. 👄 o jaka tu cisza dzisiaj zawitała.. ja dziś troszku zalatana jestem. niedawno wróciłam z pakupków ;) nawet zadowolona... :) dzieciaczkom ciuszków ciut naskrobałam... powiem wam szczerze , że myślałam iż szał różowych łaszków dla mojej księżniczki mnie nie dotyczy... myliłam się.. wszystko co różowe jest takie urocze :))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapiszon 76
hej laski :) Poczytałam co tam nowego u Was:) Serdecznie przyjmę wszelkie firmy babskie do malowania chałupy:-P Jolcia widziałam te Wasze śniegi ....no fakt katastrofa w Angolii jak nic:-O Angela super że masz więcej czasu na przytulanki z mężusiem...i synuś zadowolony na pewno też:) Moje serduszko ma jeszcze tydzień wolnego....śnieg oczywiście mi pomógł...i jak tu go nie lubić:-D. Uciekam dziś popiszę jutro dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, co ty po nacach porabiesz zamiast spać??? A róz dla dziewczynek słodki, przygotuj sie na jakies 5 lat szału na róż u córci, łącznie z namowami szanownych rodziców na rózowy pokój.....u nas ju,ż mija i teraz nr1 to niebieski.....ech dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia ty czorcie spać nie możesz:D ale ci dobrze że przedłużył się pobyt B. mnie nawet śnieg nie pomógł, ale i tak go lubię :) Na temat różów nie wypowiem się ,bo mnie to nie dotyczy :p wczoraj gadali w pogodzie że będzie sypał śnieg i będą zawieje i zamiecie ,a u mnie tylko pizga ,nie pada ! dlaczego się pytam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To jak mam spać jak chłop w domu ...toć ciekawsze zajęcia znam :-P U mnie na plusie,to poszła dzieciarnia bałwana z tatą ulepić ja mam chwilkę w ciszy i spokoju.Chata ogarnięta więcej sie nie tykam nawet bo lenia mam jak smok:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kasiu faktycznie zaszalałaś... 2:50 mmm godzinka niczego sobie :).. choć nie powiem tez mi się zdaża nie spac o tej porze :) cycuś rzecz jasna zawsze w gotowości :P u mnie zima na całego, zasypani jesteśmi i troszku zmrożeni... przez wczorajszy deszczyk okna mam tak zamarznięte, że nic prawie przez nie nie widać :) a wieje.... brrrrr..... no to lecę obiadek szykować, bo niedługa babcia przyjedzie :) przyjemnej niedzielki kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ a u nas juz śnieg nie pada, jesli nic się nie zmieni do jutra to może szkoła będzie czynna.... mołej niedzieli babiszony....i drukować mi tu!! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Hejo... !!!Pamietacie mnie jesce??? Troszku sie zaniedbałam z tym drukowaniem ale napewno zrozumiecie mam jeszcze tydzien meżunia w domciu wiec nie ma czasu na nicio ;) Buziam Was mocno 👄 i stawiam kawusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Andzia powoli cię zapominam :p nie patrz na nas robaczku ,kafe nie zając nie ucieknie , ciesz się tym ostatnim tygodniem ;) No a mnie zasypało ,rano wstaje tu zong , podwórko zasypane , nie mogłam wyjechać z garażu ,młody przez to spóźnił się troszkę do szkoły ,bo wiecie zanim od szuflowałam to OHOHO . Są takie zajefajne wielkie zaspy że chyba poszaleję z młodym troszkę :D on i tak jak będzie szedł ze szkoły to żadnej zaspy nie ominie :) A WY lubicie łazić po zaspach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×