Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

🖐️ Angela to fajnie jak u ciebie ok ,a tego romansidła nie oglądałam ,ja ostatnio bajki oglądam ;) jestem potwornie zła !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało ??? A ja polecam "Chłopca w pasiastej piżamie"-- niestety bardzo smutny....ale świetny. Co porabiacie babeczki? Kawka i ciacha na stole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wszystko się jebie M miał przyjechać tydzień przed przyjęciem ,miał zostać na dwa tygodnie , po przyjęciu miał sobie porobić badania ,serduszko nawala :(cały czas trąbił o tym szefowi ,a teraz nie chce go łajza puścić na dwa tyg. przyjedzie w czwartek w boże ciało i w środę rano już musi jechać no ja pierdole a garnitur nie kupiony jeszcze ,na ostatni dzień na wariata ,ja od czwartku z kucharką w kuchni miałam być a w czwartek muszę jechać spory kawałek po M ,na procesje kuźwa kto z młodym pójdzie i tak dalej i tak dalej .... byłam na przeglądzie auta ,nie przeszedł mi przeglądu ,bo kuźwa miałam reflektor troszkę pęknięty i tylna tablica nie była oświetlona,muszę pokupować i porobić a to też koszta . Dzisiaj rano dzwoni do mnie baba z banku ,2 miesiące temu robiłam przelew do Niemiec , ten facet w kasie złe dane wpisał ,przelew wrócił po 2 tyg. na moje konto ,i tamten bank z Niemiec żąda teraz 50 euro za to że wrócili ten przelew no ja pierdole co jeszcze mnie czeka przed przyjęciem pomarudziałam wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 😘😘😘 i 🌻 🌻🌻 dla Ciebie! Może jakoś to da sie odkręcić -- pisz skarge do banku jakąś, przecięż to nie twój błąd, niech bank odpowiada! Autko się naprawi, chociąż wiadomo koszta.... A M to nie wazne że krótko, ważne żeby intensywnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Ty dasz radę, bo dzielna babka jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. imienniczko głowa do góry wszystko się ułoży i jak mówi stare porzekadło co nas nie zabije to nas wzmocni a takie kobitki jak MY damy sobie z wszystkim rade. Angela dzięki za tytuł ja uwielbiam romansidła kobitki u Was pogoda też taka okropna bo u mnie pada już trzeci dzień oszaleć można i dzieciska trzeba przebierać na okrągło bo się umorusają w błotku i prania nie ma gdzie powiesić ale co tam jutro na pewno będzie lepiej i mężusia będę miała za tydzień w domku. trzymajcie się cieplutko dziewczynki a ja idę prasować ciuchy bo troche mi się naskładało pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki.. jakoś nie mam weny :( i do tego przeziębienie mnie bierze :( jutro może coś klikne.. postaram się... no to kolorowych senków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki stawiam kawusie i ciasteczko częstować się prosze. pogode mam okropną pada jak cholera i nic się człowiekowi nie chce, pogadałam z teściem troche bo wpadł na kawke i trzeba brać się za obiadek tylko nie mam pomysła więc jak byłybyście takie dobre to podajcie propozycje papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, u mnie też pogoda do chrzanu.. ja fatalnie się czuje :( osłabiona jestem strasznie.. nic tylko tablety łykać. my już po chrzcinach, dobrze, że pogoda była ładna.. i wszystko było jak należy :) mały jeszcze w kropki, ale już ładnie schodzi.. a co u Was?? dzięki za ciacho 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś pogoda do bani :( pada i jest zimno:/ mały bawi się samochodzikami a ja właśnie skończyłam pić kawkę i czekam na swojego mężusia bo poszedł sobie jeść zrobić i się wykąpać po pracy.Ogólnie na razie jest spokojnie i niech tak zostanie jak jest,ale pewnie burza dopiero przede mną:/ A co do romansideł to mam kilka filmów,które mogłabym polecić,oglądałam i są to naprawdę dobre filmy;) - Droga do szczęścia (melodramat) - Transfer ( Polityczny , Thriller , Dramat ) - Przeczucie (Psychologiczny , Thriller , Dramat) - To skomplikowane ( komedia romantyczna) polecam;) Miłego popołudnia:)pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ U nas tez pogoda taka sobie. Mała w Legolandzie, ciekawe jakie wrazenia będą, wraca dopiero wieczorkiem, więc mam trochę czasu więcej dzis. Z romansideł to nic wam dziewczynki nie polecę, bo nie oglądam, jedynie kilka klasyków -Fortepian, Wichrowe wzgórza....itp więc same rozumiecie... Ale za to nadrabiam braki w grzebaniu po necie, i ostatnio studiuje wiadomosci na temat Smoleńska...ech, az strach mysleć co tam mogło się wydarzyć! Wiecie ja wtedy byłam w pl, ale bez dostępu do netu, i raczej czasu na oglądanie tv tez nie było...więc dopiero teraz odnajduję info, które Wy pewnie już dawno znacie... No to pa, obiad czas wyczarować i po wycieczkowiczkę grzać, no i moja szkoła wieczorem. pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znów ospa... :O małemu już schodzi, a Malutka właśnie dostała krostek :( martwi mnie to , bo ma dopiero 7 m-cy.. i taki obrzęk się robi wokoło krostki :( jak myślicie, czy to jest normalne 9ten obrzęk, bo syn mój nic takiego nie miał), a lekarza mam dopiero po 14 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oj kochana, nie wiem czy to normalne, moje dzieci ospy nie miały...ale tak myslę że to może dlatego że Ona taka malutka i ta skóra delikatna bardzo. Ale lekarz ci powie wszystko. Dobrze będzie, no niestety te dziecięce choroby trzeba przechorowac i już, nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powiem szczerze że nie pamiętam czy olcia miała coś takiego wokół tych krostek ale może gdzie zadrapała ale myśle że będzie dobrze i pamiętaj że im dziecko mniejsze tym łagodniej to przechodzi. jak wrócisz od lekarza to daj znać. trzymaj się i głowa do góry będzie dobrze .papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po lekarzu.. załamka :( tyle powiem. na ten obrzęk dr nic nie powiedziała.. ale dała skierowanie do szpitala (w razie czego) :( aż sie boje, bo to dopiero początek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola buziaczki dla malutkiej królewny😘😘 Oby szybko wyzdrowiała! No niestety tak to jest, z dzieciaczkami, jedno zachoruje, zarazi drugie i już. A jak trafi na takie maleństwo, to wiadomo-nerwy okropne. Ale nie łam się, dobrze bedzie!!! Dziewczynki, miłego weekendowania!!!! I drukować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zdrówka komu tam trzeba to życzę .. humorku i weny komu trzeba to też życzę ... Miłego weekendu 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjove
Dokładnie.. Facet daleko a my tu z bojowym zadaniem, by wytrzymać każdy kolejny dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;) Co tam u was nowego? Ola jak tam dzieciaczki?Malutkiej przechodzi troszkę?I jak ty się trzymasz....padnięta i zestresowana?Bedzie oki nie martw sie 😘 Jola a u ciebie co słychac?Pisz tu raz dwa :-P Justa wnerwiona kobietko poukładało się?Jak przygotowania do 1 komunii? Andzia a ty co sie nie odzywasz----prawie jak ja---weny ci brakło czy co:-P Justyna pogodę mamy nie ciekawą ...kurczaki może by jaja zamiana z dziewczynami u nich pewnie słonko świeci od rana:-O,a my co cały tydzien deszcz z małymi przerwami na wiatr Angela ,rośnie twój synek jak na drożdżach :-DCo tam u ciebie nowego? ASICA to po doopie dostanie ...bo ani nie skrobnie!!!Ani nie machnie nawet :-O Nie boi sie czy jak ???? No u mnie po staremu,kawkę kończę i do roboty sie biorę bo sajgon po wczorajszych gościach mi został. 😘 i spokojnego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kye
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że też mogłabym się dołączyć...przeważnie jestem sama :)mam go tylko 1 tydzień w miesiącu.Więc jeśli pozwolicie .......oczywiście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rowerka 🖐️ witamy w naszych skromnych progach ;) kawę stawiasz za wpisowe :) kuźwa jak leje 😭 a miałam plana jechać po jakąś kiece :) Poukładało się :) auto zrobione i przegląd przeszedł :) do banku musiałam zapłacić takie procedury ,niech im będzie :p A teraz najważniejsze !!!! M przyjeżdża 28-go :D:D:D przemyślał szefuncio sprawę :) A przygotowania już pomalutku do przodu ,najpierw cały tydzień misje mieliśmy a od dziś latać codziennie na majowe i od przyszłego tygodnia jak katechetka wróci ze szpitala próby się zaczną . No to kawa ,bo przez tą pogodę nie mam żadnej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) olusia jak malutka mam nadzieje że wszystko w porządku kasieczka żebyś wiedziała że pogoda jest okropna ale dzisiaj jak na razie nie pada więc korzystam i nastawiłam pralke. Justa jak u ciebie z komunią bo ja młodego uczę wierszyków i powtarzamy pytania i przykazania bo w tygodniu mają egzamin z księżulkiem. pozostałe panie co porabiają niech tu piszą a nie skarżą się na brak weny. miłego dnia wszystkim życze i zmykam pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zapraszam na kawkę bo bez niej dzisiaj się nie obędzie ,,,,,i bardzo mi miło ...że się tu w kręciłam ,jestem w pracy pogoda paskudna ,,,a w planie zakupy miały być...:)WITAM WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykazania , pytania i wierszyki powtarzamy codziennie ,jeszcze nie wiemy kiedy księdzor będzie ich egzaminował ,bo jak mówiłam katechetka w szpitalu i wszystko stanęło w miejscu ,dzieciaczki już się stresują ,chcieli by mieć ten egzamin za sobą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka poopowiadaj nam troszkę o sobie ,skąd klikasz do nas ? itp. ,wiesz wywiad środowiskowy trza przeprowadzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ witam panie poniedziałkowo!!! Nowa kol też- fajny nick. U mnie pogoda jakby się poprawiła, słonko wyłazi, ciut cieplej...czyżby do Was poszło??? Jak malutka chorowitka? Mam nadzieję ze lepiej. A wszystkim Komunistom tegorocznym duzo wytrwałosci, i ich mamusiom też! A teraz czas na kawke, bom okrutnie zmęczona jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×