Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Haaaaaaa ja mam moc i miszung robie :-D Kawaaaaaaaa ja żłopie w biegu ale wy siadajcie i pijcie laski😘 Aaa i witam nową koleżankę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia daj mi tego słonka ;) deszczu starczy ,wystarczająco podlał mi warzywka :) Kasik co ty tam znowu ćwiarzysz hyyy :D ddaj mi tej mocy chociaż nypek :) odliczam dni do micha : 18 mało mi już zostało nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc zaczynam:Jestem z wielkopolski ,pracuje jako asystentka w duńskiej firmie ,same nudy,,:)mam 30 lat a mój mąż jest kierowcą zawodowym więc mniej jest w domu niż w pracy ,nie stety czuje się czasem bardzo samotna i sił mi na to wszystko brak ,ale tylko czasem bo z natury jestem wesoła i z lekka zakręcona:)dodam że mamy dwie córki ,jedna już po komuni więc na szczęscie ja już mam to za sobą..a druga 4 latka,,,:)a nagorsze z czym walcze bez niego...?pokusy tego świata ,pewniwe domyślacie się co mam na myśli,,,,,,ale jakoś się trzymam .koniec a i mam nadzieje że na początek wystarczy i chciałam jeszcze dodać że fajnie miła tu u was atmosfera ,buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups,,,,,,:)ta na górze to ja tylko nick zapomniałam zmienić z innego forum:)maLa gafa na początek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona ,zakręcona nanananana tak to leciało :D się zakręciła nam zakręcona ale odkręciła :D :D :p po imieniu se będziem walić ;) nasze imionka znajdziesz w stopce matusi ,stronka wstecz :) Gadajcie sobie babki ,ja idę obiad robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to moje słonko, tak niesmiało się przebija, że pewnie dzis nic z tego... A ja siedzę na necie i szukam jakiegoś fajnego miejsca na przyjęcie urodzinowe córci--- mówię wam babki full wypas, łącznie z przejazdżką różowa limuzyną!!! Wybór jest ogromny, niestety ceny też kosmiczne! Ech, pewnie zrobimy na takiej farmie, mała była tam na urodzinach kiedyś i bardzo jej się podobało. Ale mam jeszcze kilka tyg to może cos znajdę... A teraz ide obiad czarować-- plan na dziś-uwaga-wyjąć pizzę z zamrażalki!!!! A co tam, tak jakoś słabo się czuje, że moge sobie pozwolić na lenistwo z poniedziałku...A dzieciaki pizze uwielbiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Cosik porobione,dusza niespokojna juz zaspokojona TROSZKĘ bom se graty poprzesuwała,namieszałam jak sie patrzy to na chwilkę bedzie oki......do czasu aż mnie zaś coś nawiedzi :-P Kaw stoi ....jakby co to zapraszam Was babeczki. Justyna jak jeszcze raz pochwalisz pogodę to nie wiem co to będzie.....leje znów u mnie-mam nadzieję że to jakiś przelotny pizgacz :-O,a tobie pranie zalało czy nie ??? :-D:-D:-D Zosia co to za pokusy cię dopadają ?????:-P:-P.....bo ja kurde nie wiem o czym ty piszesz :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jakie.......:)chcice mam i jak bym fajnego samca dorwała to by wióry leciały:)żartuje.......tak se marze ale męża nie zdradzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa chcice:-P Ja mam tylko niesamowite myśli na myśli .... bla bla bla:-P:-P Tak też myślałam ---ale co się będę wychylac ----jeszcze powiedzą że głodnemu to zawsze chleb na myśli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraż sobie sąsiadko z za miedzy że pranko mi wyschło i trawke w ogrodzie skosiłam dzieciom dałam obiadek a teraz idę na grządki kapustkę posadzić tylko tej kawki najpierw się z Tobą napiję. tak więc drogie koleżanki ja dzisiaj się nie lenię tylko pracuję i pracuję aż sama sobie się dziwię ale zdradze wam mój sekret już za dwa dni mam mojego mężusia i to w nocy wraca tak więc dzieciska go pierwsze nie dorwią oj będzie się działo będzie ;) olcia pomachałaś nam troszkę pewnie bidulko masz już dość tych zmartwień buziaczki dla WAS👄 witaj nowa koleżanko ja też jakiś miesiąc temu tu zawitałam i masz rację atmosfera jest the best imienniczko masz troszkę promyczków ode mnie jak dotrą to daj znać Jolcia żebyś wiedziała wytrwałości nam dużo trzeba a jeszcze więcej tostalowych nerwów ale ja za dwa tygodnie będę miała już za sobą a justka jeszcze będzie się denerwować ale się rozpisałam dobra Kasica dzięki za kawusie idę do mojej kapustki pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja jestem bardzo głodna:D,zjadło by się tego chlebka......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa ide stąd na kurnik, bo mi smaka robicie a tam to przynajmniej......:-P:-Psie powygłupiam :-D.....z chłopami :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocy dostałam :classic_cool:, po papugowałam za Kasicą i latam z gratami :D rajuśku jestem w swoim żywiole :D od razu lepiej się czuje :D wszystkie bolesci dnia minęły :classic_cool: :p ejjjj koleżanko gdzie ty tam leziesz do chłopów :p Bogdan czy ty to czytasz :D :p wy gadajta se dalej ,ja idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMI20000
chyba tez sie do was przyłacze...Ja mam swojego roznie 1-2 a nie ma go 4 miesiace w domu..Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje Wam bardzo za słowa otuchy :) na szczęście Malutka znacznie lepiej przechodzi ospę niż Mały, ma kilkanaście kropek ale to prawie nic..nie ma gorączki, jest pogodna :D zatem nie jest tak źle.. tyle że musimy siedzieć w domku.. Mały już jutro do przedszkolina idzie :) czyli powolutku wszystko wraca do normy, tylko żebym mogła z Małą wychodzić na spacerki to będzie już dobrze.. Tak, Wy teraz macie komunie :D tylko pogódka żeby Wam dopisała.. :) Kasia podziwiam miszung Ci w głowie.. ja to bym się legła na wyrko i nic tylko bym spała i spała..:P Justa no to liczymy razem z Tobą do powrotu Twojego M :D no i pozazdrościć Wam tylko można Waszych ogródków, kapustek itp... bom ja w bloczkach mieszkam to tylko mogę sobie pomarzyć o takim relaksiku.. no i Witam nowe koleżanki :D buziam Was..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola buziaczek daj skarbniczkom od cioci 👄 Na dziś zakończyłam ,jeszcze jutro poćwiarze i będzie odmienione :D muszę M ostrzec bo jak przyjedzie w nocy żeby sobie czasem girów nie połamał ----- łojojoj to by było :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Mam teraz OGROMNĄ ochotę na.. to samo co wy... No wiecie... Teraz przecież wszyscy to robią.. To jest bardzo bardzo przyjemne.. Przecież wiecie.. Pewnie nie możecie się już tego doczekać To tak jak ja Najlepiej będzie jak zrobimy to teraz.. od razu.. ...pójdziemy spać :p Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)!!!!Cosik mnie ostatnio nie było długo tu u Was,stęskniłam się za Wami:) Justa jak czytałam to Twoje pożegnanie na dobranoc,to aż mi się banan na buzi pojawił:) Ogólnie u nas jak na razie OK,nic się nie dzieje i całe szczęście:) Pogoda u nas dzisiaj też do bani bo ciągle padało,ja nie wiem uwziął się normalnie na nas też deszcz ostatnio...brakuje mi słońca aaa!!!:( tak czytałam Olu jak z malutką już lepiej?? Mam nadzieję,że tak. Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki:) A co do nowych koleżanek to bardzo mi miło poznać:) Podajcie swoje imiona to dodam Was w stopce;) DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzisiaj mam za oknem piękną pogode .w końcu........aż nad papierami nie chce się siedzieć:)a p[o tem jeszcze zebranie ale cóż....Zosia da rade ,musi ,w końcu my kobiety bez naszych lubych tu....musimy być twarde:)więc życze bardzo miłego i słonecznego dnia a pewnie nie raz jeszcze tu zajrzę dzisiaj...bo w pracy nudy buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie pochmurno ale cierpło :) no nic kawa wypita i biorę się za dalszą robotę Zośka a co ty tam robisz w tej firmie hyyy nareczka 🖐️ zajrzę do was jak z sił opadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pracuje........tak to się nazywa:)ale więcej na kafe siedzę jak szefuńcia nie mam ,a jak jest to kawkę mu podaje i czarną robotę za niego odstawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P witaj Zośka 🌼 dla Ciebie :) jak tam pogódka u Was? bo u mnie pikne słonce świeci sobie a my tu w domciu urzędujemy.. chatka posprzątana, kawka zaliczona.. teraz obiadek jakiś trzeba upichcić.. a w sumie to dwa, bo jeden nam a drugi Malutkiej :D ogórkową dziś serwuje :D ktuś sobie życzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moja Księżniczka już chce na nogi, tylko czy to nie za wcześnie?? siedzieć jej się nie podoba , tylko by stała... w łóżeczku to nic tylko podciąga się i podciąga.. jakby tu wstać.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby :-D U mnie słonko świeci i ciepełko że fiu fiu. Ogórkową to ja bym chapła....jak ci coś zostanie;),bo u mnie tylko ja lubie ---reszta marudzi to nie gotuję bo dla siebie tylko to mi sie nie chce:-P Do doktorka dzis pędzę z najstarsza córką,żołądek ją boli ,myślałam że może coś zjadła nie za bardzo w szkole,ale nie przechodzi od soboty to nie ma chyba co czekac:-O Reszta co robi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko wyszło :D:D:D może doczekam się dziś burzy ,bo parno jest :D w przerwie moich porządków biorę kawe i idę na dwórek pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak wrócisz ,to skrobnij co tam jest młodej :o może znowu jakiś wirus wisi nad nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to na zupkę możesz wskoczyć ;) ide pooglądać serialiki :) zatem miłego wieczorku i do juterka kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×