Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam dziewczynki 😘 Ja od rana oczywiście pracuję ....bo coście myślały że robię hyyyyy???Pewnie że się obijam-----a nie ja posprzątałam,pralkę naprawiłam ,naleśniki usmażyłam,ze cztery kawy już wypiłam teraz zaś posprzątam i tak w kółko:-O Zosia nie smutaj się słonko,będzie dobrze🌻 U mnie pogoda ładna,cieplutko,słonko daje po doopie ale będzie lało i to jak smok ----bo juz kilka dni mnie w kościach łupie:-P No to na razie dziubaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie smutam......już dobrze:) zresztą jak przy was można się smutać ,a gdzie tam ,nie da rady:)Justyna widziałam Twoją fotkę ,fajnie wyglądasz.........:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zośka i nie smutać się proszę... :) główka do góry !! Ja też zabiegana cusik jestem.. pranie, prasowanie... i gościce Asice moją siorke miałam toć do Was skrobnąć nie mogłam.. :( ale już jestem i melduje się :P jak na razie relaksiku zażywam, korzystam póki mogę.. hehhe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Nie smutaskowac się, dobrze będzie!!! Czasami to wam nawet fajnie jest...mój M dzis w domu bo wolne ma, to normalnie oszALeć można, ech.... A fotkami sie podziel Justa, a ja jutro podeślę swoją facjatę Zośce, to se [popatrzy! Bo dzis to niestety jak zaraz zjada ze szkoły to już do kompa się nie dopcham przeciez nawet na chwilę.ech życie... ps pogoda do doopy także u mnie 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. Zosia złe dni ma każda z nas ale dobrze że mamy z kim pogadać, ponarzekać i pomyśl sobie że te rozstania mają jeden plus tzn co miesiąć albo co 3 zależy na ile nasi M wyjeżdżają przeżywamy kolejny "tydzień"miodowy te szalone i namiętne noce he he ;) byłam na zakupach kupiłam sobie i córci kreacje na komunie a jutro jeszcze dodatki. dobra kochane kończe bo oczywiście coś znowu chcą ode mnie całuski 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnacholero........widziałam Cię:D!niezła z Ciebie laska;)fotkę przesłałam też ,dziewczyny buziunie ogromne ,!dół mi już przeszedł i dobre winko kupiłam na jutro:)szkoda że razem nie możemy go wypić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też cie widziałam Zosia;) Nnnoo nnoo lachon z ciebie:-D A reszta dziewczynek ślicznych co robi???? Odezwac sie proszę i buziaka cioci Kasi posłac :-P 😘 😘 😘 TO DLA WAS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie!!! Ja zaraz lecę poczte posłać, bom ciekawa okropnie tej Zosi... Głowa tak mnie boli dziś, że myslałam że z nie wstanę, ale niestety obowiązki wzywają! Jak kawę wypije i mi trochę ból przejdzie to zajrzę tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny....znowu pada ale już mam to gdzieś:)Jola widziałam Cię :Dfajnie wyglądasz ,pozazdrościć.....ja też już zdjęcie przesłałam ,...ide teraz zrobić dobre ciacho ,siostra póżniej przyjedzie to się troszkę po chichramy:)wkońca dzisiaj już mam trójkę z przodu......wielkie buziunie i bardzo bardzo miłego dnia życze,,,,,a wiecie co mój mąż powiedział wczoraj ........że jak przyjedzie to mi z pępuszka wyssie winku ;-)i weś tu nie miej kosmatych snów......buuużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zośka 🌻 Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia w każdym jego momencie. hola hola gdzie uciekasz ,stawiać nam tu torta i jakiegoś winiacza ;) mój M też mi świntuszy przez telefon :) łeee jakie on ma zbereźne myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam rowerka, Tobie to jest czego pozazdrościc-młodziutka dziewczynka, ze 20 lat chyba masz....a ja to już bliżej wieku starczego tak... Boże jak głowa mnie boli, juz głupoty piszę jakies pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie, wszystkiego najlepszego Zośka, 100 lat w szczęściu i miłości!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laski:D jesteście kochane..a 20 lat to miałam równe 10 lat temu ..tak już wyglądam ..a i zapraszam na torta i naprawde smaczne winko ,mówie wam miodzio......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodo ,młodo wyglądasz ;) a jakie winko masz hyyy ja to ta nie pijąca ,ale jest jeden likier który lubię i czasem sobie sznapsa strzele :) sheridan mmmmm pycha :classic_cool: Jolcia tabletkę weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka 2 wzięłam, i jakby pomalutku zaczyna działać....ech.... A 20 lat to ja miałam,,,o rany, nie pamietam kiedy!!! wczoraj????hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech cię przestanie boleć ,bo jak głowa boli to się żadna robota nie klei ;) ja tu gadka szmatka a robota czeka ,muszę ogarnąć chałupę ,obiad wyczarować i dalej malować ,jak dobrze pójdzie ,i nie upuści mnie wena ,to spodziewać sie wieczorkiem fotki ;) A nie mówiłam wam że u mnie szaro buro ,ponuro :o gdzie te słońce ,, 14 ,, :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko mam co prawda nie zbyt zdrowe.......ale jakie smaczne,kokosowe:)Jolcia to ile Ty masz lat jeśli moge zapytać bo wyglądasz że podobnie do mnie......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,ło matko, ales Ty miła rowerko!!! Wychodz na to że równo 5 więcej. Z głowa troszkę lepiej, niech szybko przestaje bo mam na dzis bardza wazną pracę przy kompie, muszę przetłumaczyć taki raport ze szkoły małej z jej wynikami-opisowy oczywiście, 3 strony, bo we wtorek mam zebranie, to muszę być zorientowana o co tam chodzi. Ech, a nie chce mi się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwie solenizantki dziś :D zasłodzimy sie od tych torcików :D Angela 🌻 okazji urodzin życzę Ci ... - szczęścia - zawsze i wszędzie - miłości - tej prawdziwej - magii - na co dzień - radości - także bez powodu - słodyczy - landrynek i marcepanu - odwagi - nawet w nocy - energii - tylko tej pozytywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej solenizantki. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE ANGELA!!!SPEŁNIENIA MARZEŃ ,MIŁOŚCI I CZEGO SAMA SOBIE ŻYCZYSZ😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ZOSIA DLA CIEBIE TEZ DUUUUŻO RADOŚCI ,MIŁOŚCI SPEŁNIENIA MARZEŃ NO I CO BY TEN CHŁOP JUŻ NA TO WINKO JAK NAJPRĘDZEJ PRZYJECHAŁ :-P 😘😘😘 Lece porządki robic.Pies mój zmienia sierśc na ,,dorosłą,, i masakra w domu ,nie nadążam normalnie z odkurzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lachony, nie zabijecie mnie,ze nie pisalam :p a jakos tak wyszlo,bylismy w Polsce na weselichu,a potem jakos tak robota i robota ciagle cos w chacie do zrobienia,a i pogoda dupiasta -chorobsko nas dopadlo tez,dzis za to pikne slonko ;-) witam nowe lasencje ;-) i zyczonka komu trzeba 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijemy a przynajmniej ja ci dupne:-P Coś wyczyniała babiszonie hyyyyy????? A tak poważnie to Asica córa ci się nie do poznania zmieniła,normalnie byłam w szoku jak wyrosła :) Co tam nowego u ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pannny :P jak tam solenizantki ?? torciki zrobione, winko kupione?? nic tylko ucztować!! zatem miłe moje Wszystkiego czego zapragniecie żeby Waszym było o czym zamarzycie żeby się spełniło :) Wszystkiego naj, naj :D :D :D ale robaczki naskrobałyście :) i oby tak dalej :) Zosiu ja tez poproszę fotosik :) aninka@onet.pl miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny wszystko jutro bo teraz jestem pijana!!!!!!!ale się narąbałam szok!przepraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka ty ty ty!!!! Kto widział się nawalic w biały dzień :-P,i to jeszcze winem :-O Oj głowa nie twoja jutro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×