Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

ale mi ulżyło dziewczyny.......;)mój Misiek właśnie dzwonił ,nawet nie miałam pojęcia że tak bardzo mi brakuje jego głosu...........:(ale przeraźliwie tęsknie ale cóż ,jeszcze 18dni i będe go znowu miała dla siebie ........na tydzień,.Dobranoc dziewczyny i słodkich snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) u nas dziś pogoda super więc w domku nie siedzieliśmy. Mały się wybiegał, już za jutro gdyby znowu się okazało,że deszczysko przyjdzie do nas:/ Jeszcze trochę więcej jak tydzień i mężuś będzie w domku:) .....tęsknie,ale czasem mam takie wrażenie,że więcej już nas dzieli niż łączy i że tak na prawdę to wszystko ciągnie się nie mając większego celu :( Chyba już się przyzwyczaiłam do tych samotnych wieczorów do tego siedzenia przy laptopie i jego cichego pomrukiwania co jakiś czas;) Chyba mam małą chandrę ale co tam ona też czasem musi wyleźć na wierzch:/ wiecie co dziewczynki zmykam bo chyba gadam od rzeczy i jeszcze wszystkich zarażę tą chandrą.3majcie się dziewczynki,dużo słonka Wam życzę i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca wszystkie panie. Angela czasami i te gorsze dni na człowieka przychodzą i wszystko widzimy w czarnych barwach ja też chwilami mam dość i najchętniej udusiłabym mojego męża gołymi rękami za to że jeszcze tam siedzi ,a życie jest tak krótkie że szkoda go na rozłąki i ciągłą samotność .ale po takich dniach wychodzi zawsze słonko i wszystko jest inaczej lepiej. ja już odliczam godziny do mojego lubego i nie mogę usiedzieć na miejscu chyba wezmę się za sprzątanie. Kasia i jak tam córcia wszystko w porządku ? drogie panie zapraszam na kawke bo samej mi nie smakuje.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pijemy oba dwa ;) też zasiadłam z kawą przed kompa :) maj króluje w powrotach naszych M :D imienniczka już lada chwila będzie miała swojego skarbeńka :) później Angela ,ja i Zośka---- łojjj będzie się działo :p a ja sie nie chwale nie ----ale mam słonko :D i ciepłoooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka a ty masz konto na NK hyyy ,bo wiesz my tam wszystkie jesteśmy i ciebie też chcieli my by tam mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!👄dzisiaj pogoda u mnie piękna ,niestety mi głowa sama opada ku dołowi ,musiałam siedzieć do 3 nad ranem nad papierami dla szefa ,ale on mnie czasem wkurza ,szok!:( Ciesze się że wasz tu znalazłam ,myśle że naprawde mnie tu zrozumiecie bo przecież jesteśmy w bardzo podobnych sytłacjach,:)konta nie mam na N.K .Ale przyznaje miałam ,i musiałam zlikwidować bo mialam kiedyś nie przyjemne zdarzenie przez to ale fakt sama się o to prosiłam.Buziaki i miłego dnia życze wam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka rozumiemy ;) kto lepiej cię zrozumie jak nie my ;) a ten twój szef to nie dobry dziadyga !!!! Wiesz ja kiedyś miałam oficjalne konto na NK później mnie coś jebło i skasowałam , a teraz mam konto założone tylko dla dziewczyn i niektórych z rodzinki :) idę się wziąć za jakąś robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pracusie :P u mnie pogoda nawet całkiem, całkiem.. wiaterek tylko wieje :O normalnie załamka... chciałam się zapisać do gina bo potrzebuje zaświadczenie do urzędu i wiecie co mi powiedzieli... najbliższy termin 22 CZERWIEC!!!! Kurcze ja na już potrzebuje a tu tyle trzeba czekać no to ja herbatki się napiję.. i kawałek ciacha podgryzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja od rana w biegu Młoda coś nie tak z jelitami ma najprawdopodobniej,dostała leki ,jak do końca tygodnia nie przejdzie to muszę ja do szpitala zawieźc żeby tam pobadali co sie da....bo z tymi jej bólami to mózg juz mi staje:-( Poza tym to słonka nie mam ,wiatr wieje,i ciśnienie jakieś do doopy że tylko spac. Gadziny chłopów będziecie miec już za kilka dni-----a ja buuuuuuuuu do 23 czerwca muszę czekac. Uciekam co porobic ...do potem dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oby przeszło do końca tyg. młodej ----buziulek dla niej od ciotki 👄 Obiadek zjadłam ,kawę pije i dalej do pracusi -----warzywka piele ,wszystko mi już ładnie powyłaziło oprócz marchwi :o mnie też słonko się schowało ,i lekko wieje ,a parno że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🖐️ Buziaki dla wszystkich rozchorowanych dzieciaków😘😘😘 U nas pogoda tez do D. niby słońce świeci, ale wiatr taki zimny wieje że ogólnie jak na tę pore roku to jest zimno.... Głowa mnie boli, chyba kawkę zrobię sobię jakąś... PS Wytłumaczcie mi proszę po co komu w Urzędzie zaświadczenie od gina?, na co to zaświadczenie niby i co to za Urzą do cholery?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu muszę załatwić rodzinne i zasiłek wychowawczy..i powiedziano mi ze takie zaświadczenie muszę przynieść.. Kasiu zdróweczka dla córci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany.......za moich czasów tego nie było- zeby od gina świstki nosić! Mam tylko nadzieję że to chodzi o to ,od kiedy w ciąży chodziłas do lekarza do becikowego....a nie o jakies inne dane. A ja zaraz po moja uczennicę muszę gnać do szkoły, a nie chce mi sie, bo zimno. Ale co tam, dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do kościoła idę, a raczej pojadę te kilka metrów ,bo leje jak cebra i burza lekka jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki Zwariowany dzień dzisiaj cały dzień pracuję a nic nie zrobiłam sprzątam i sprzątam i dosprzątać się nie mogę jeszcze muszę pozamiatać w domku bo mój m jak wejdzie to na śmietkach nogi połamie a jest już na polskiej stronie tak więc jeszcze jakie 4 godzinki i mam go w domku. Justka ja też dzisiaj musiałam gnać do kościółka a po nim miałam jeszcze sąsiadke bo sobie przypomniała że funkcji trygonometrycznych nie rozumie i trzeba było posiedzieć prawie 2 godzinki przy matmie. Kasia trzymam kciuki żeby córci przeszło i żebyście nie musiały iść do tego szpitalka.buziaczki dla WAS👄. dobra idę przywitać się jeszcze z tą moją miotłom bo nie mam innego wyjścia. miłej nocki życzę buziaczki 👄 👄 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski :D jak tam, senki wam się śniły? bo ja nie przytomna przez nie chyba jestem.. pogoda bleeee mokro, wilgotno i do tego szaro.. nic tylko iść spać. a tu tyle do zrobienia.. Justyna to miłego mężulkowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senki się śniły , erotyczne z mężem w roli głównej :p Taką samą mam pogodę ,że nic sie od rana nie chce ,mam bojowe zadanie :o muszę namalować na konkurs gminny dla młodego klasy ,,las i zwierzęta ,, na plakacie A1 :o toć to taki duży jak mój stół w kuchni ,no nic uruchamiam moje zdolności plastyczne i dziś zaczynam :) ale najpierw kawuni sie napiję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!:) ach jak mi dzisiaj błogo i radośnie .....szok! taki piękny sen miałam ,ale to nie pora i na takie opowieści;-)ale jak humor mi teraz dopisuje ,dzisiaj w pracy luzik do 10tej ...potem lece w teren ,a po pracy idę za zakupy:)chyba za szaleje.....z córkami chcemy sobie fajne sukieneczki kupić na komunie w rodzinie:)więc buziaki dziewczyny i bardzo miłego dnia ......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ no no jak tu erotycznie sie zrobiło ostatnio....ale jak pomaga na pooprawę humoru, to czemu nie??? Pogada niezła, coraz cieplej, może wreszcie będzie lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ciekawie się robi :P Justa to dawaj później to arcydzieło na nk to podglądniemy, pochwalimy i ocene wystawimy :P jolu to daj mi troszkę Twojego słońca bo u mnie to leje jak z cebra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też mam słonka ful to jak która chce to rozdam ciut;) A u ciebie Jolcia to lato niech na mnie czeka....co by mnie deszcz tam nie przywitał:-O Justa jak te rysunki----poka fote:-P Kiecki jakie wykupiłaś Zosia , pokazuj też nooooo;) A jaaa też na wojażach byłam ,ale nic nie kupiłam tylko fryzure zrobiłam se hehehe:-P,i obczajałam gdzie najtaniej wychodzi opalanie natryskowe---chyba wszędzie drogo jak ciul:-O No kawę stawiam i korzystac ze słonka bo czuje w kościach ze idzie burza....bo mi się wydłuża:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) U mnie dziś już trochę lepiej a byłoby znacznie fajniej gdyby jeszcze pogoda dopisała i nie padało. Normalnie ta pogoda mnie przytłacza....i chyba dlatego czasem łapie doła. Ogólnie z małym o zrobiliśmy sobie dzień leniucha i nigdzie nie wychodziliśmy...a tylko do sklepu po lody bo nam się zachciało:) Właśnie siedzę i rozmawiam z moim M. U niego też pogoda w kratkę,no ale Anglia wiadomo tam zawsze prawie jest pogoda barowa,tylko czemu do licha nad Polską wiszą te chmury!!:/ Jejku jak ja się cieszę,że mam Was i mam się komu wygadać i opowiedzieć, jak wyglądał mój dzień (a każdy z nich jest do siebie podobny,ale dobrze mi z tym) a co do kawusi to dziś wypiłam tylko 2 sukces,że nie więcej;) Dobrej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu dopisałam Ciebie w stopce,jak toś jeszcze to niech daje mi swoje namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, jak tam z rańca?? u mnie półprzytomnie.. nie wyspałam się.. no ale może się zregeneruję po małej kafe.. ciśnienie chyba nie za bardzo mi sprzyja..do tego ta pogoda.. :O zimno, mokro i do tego ten wiatr... brrrr... jesień idzie czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podobno ma być taki cały maj , zimny i deszczowy ,ja od rana palę w piecu .... Jak skończę plakat to pokażę fotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynybardzo mi miło że awansowałam do stopki:)naszej klasy nie mam ale jeśli byście były ciekawe czasem jak wyglądam to nie jest problem wystarczy przesłać zdjęcie na mejla ....:)kiecki tylko dziewczyną kupiłam ,bo oczywiście dla siebie nic nie znalazłam i ...norma u mnie ,ale one zadowolone a to chyba naj ważniejsze:)dzisiaj obudziłam się z paskudnym humorem na dzień dobry zaczełam płakać ........czsem brak mi sił na to wszystko .....sama!!!!!!!!!.Jutro kończe 30 lat ......i tylko znajomi będą a to nie o to przecież chodzi ,chce być przy nim!strasznie tęsknie:(ciągle sama!Sory dziewczyny że przynudzam ....tak mnie jakoś naszło buziaki👄i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka weś się w garść !!!! widzisz kochasz męża i żyjesz na odległość , to zawsze będziesz tęskniła - taka jest kolej rzeczy.To działa w dwie strony ,choć tęsknota męczy każdą z nas to powroty wszystko wynagradzają ;) ,Każda z nas tęskni i każdej jest ciężko ,brak bliskości ,przytulenia ,dotyku itp. pomyśl że ktoś ma gorzej od ciebie ,ty masz M raz w miesiącu na tydzień ,a większość z nas raz na 3 miesiące :o jest różnica prawda? wiec kochana głowa do góry !!!!!! prześlij mi fotkę slim-kamelia@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna zdjęcie już przesłałam:)i przepraszam za mój nastrój tak jakoś się porobiło i wiem że masz racje medal wam się należy za to :)Jesteście Wielkie ......więc nie ma co marudzić i trza się brać za robotę:)a przesyłam mój adres może któraś też się podzieli zdjęciami buziaki Kochane i miłego dnia :)rowerka1505@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku Nie przepraszaj ,nie ma za co ,każdy ma raz lepszy raz gorszy dzień ;) foteczkę ci wysłałam :) a reszta bab co ????????????????????????? czym tak zajęte panie są hyyy , dopijam kawunie i idę dalej babrać sie w farbkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×