Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

cze, ja żem jestem jestem... zaczytałam sie troszku :D... no ładnie klikajcie, klikajcie :D ale się uśmiałam z piczy :P Kasiu no to gratki dla Ciebie.. teraz to juz pójdzie!! ja normalnie cosik nie wyspana jestem i taka jakaś półprzytomna.. ponadto weny mi cus brak.. zatem wybaczcie... ale jestem na bieżąco... chyba po kawusie skocze, któraś sobie życzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ty kujonie, ty !! :D wiedziałam że zdasz dlatego spałam spokojnie i jestem dziś wyspana :D a kto tak powiedział że za pierwszym razem farciarze zdają :o czyli co nie jestem prawdziwym kierowcą :o no wiecie ja myślałam że wy też na głodzie i zboczone myśli macie :p Basia no to dawaj na NK napisz do mnie podam ci namiary na wszystkich slim-kamelia@wp.pl Olcia ja chce kawę jestem dziś radosna lalalaa nikt mnie wkurzy lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ o rany, śnieg spadł u nas wczoraj, na szczęście tyle co kot napłakał, ale podobno ma dopadać w weekend cholerka... Moja mała miała goraczkę w nocy, teraz już lepiej, ale i tak w domu dzis zostanie, czyli juz mamy ferie świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Poznałam juz niektóre z was :) Super.Teraz lecę mężowi śniadanko zrobić bo wrócił od obrządku,potem wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski zanim wejdziecie na konto Baśki to weśta se kawę zróbta ,akurat ją wypijecie zanim przebijecie się przez 100 foci :D a tak swoją drogą to fajna ta nasza Baśka ;) idę jaki obiad wyczarować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf obejrzałam...fajne zdjęcia, wnusio cudowny! I Jaka babcia, daj spokój, ty na siostrę tej swojej córki wyglądasz. Basiu, niewiele starsza odemnie jestes, a juz wnusia masz, a ja własnie w ubiegłym tygodniu składałam podanie dla synka do szkoły podstawowej....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) cos mi kompik posluszenstwa odmowil, jak na zlosc chcialam do Was zajrzec a nie dalo rady no to ..... potulilam troche chlopa :P udusic sie nie dal :P ale czarnacholera jakby przeczuwala com bede robila :P Ja mam na imie Aneta :) reszte jezeli dziewuszki jestescie ciekawe to tez nk podac moge :) Napisalam na maila do slim-kamelia z namiarami :) dzisiaj zrobilam runde po sklepach za ciuszkami, teraz sa jeszzce z 7% vatem heh od stycznia witaj stawko 23 na ciuszki :P Upolowalam spiochyi bluze taka cieplutka :) oczywiscie teraz czekam jak chlop wroci by sie pochwalic zdobycza :P Jutro staje ostro przy kuchennym blacie i robie pierogi i krokiety.... pewnie w polowie roboty bede juz plakala, ze znow porwalam sie z motyka :P aaaaa ide na herbatke :P pozdrawiam baboszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już cię mam Aneta :) i napisałam na NK namiary :) a teraz wybaczcie drogie panie ,ale spadam do wanny :) miłego wieczoru i senków ,zajrzę do was ,co jakiś czas :) a szczególnie we wtorek :D pogratulować albo i nie :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam już chyba wszystkie dziewczyny u siebie:) Anetka to Twój już wyjechał?Czy ja nie zakumałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to od 4 podejrzewam ze bedziemy niezle smecily na topiku.... Mnie juz teraz jak pomysle tez sie lzy cisna, a jak juz nie bedzie go to hmmm tylko odliczanie do powrotu mi zostanie, i ryk w poduszke.... podwojny - ja za facetem a niunia za tata... a tak na serio wiem ze musze sie w garsc zebrac bo dziecko bedzie odczuwac moje humorki. Mysle ze damy rade :) Nasze kolezanki jak widac - daja..... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dalej czekam na misiora dopiero jest na granicy :o takie korki były przez całe Niemcy ,się biedaczek ujedzie . Dziewczynki nie płakać jeszcze ,płakać będziecie jak pojadą chłopy ,a teraz korzystać i spędzać miło czas, żebyście w chwili zwątpienia ,miały cudowne wspomnienia ,jak jeszcze wasi faceci byli w domku ;) A czy ktoś już wstał i wypije ze mną kawę hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ja chetnie wypije, ale herbatke :P Od rana urzeduje juz w kuchni, teraz robie nalesniki na krokiety :) noooo to takie czekanie strasznie sie dluzy... Moj w poniedzialek jedzie do niemiec po brata ma przyleciec z UK na swieta. O ile doleci bo co chwila odwoluja loty... Wstawac babki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ U mnie snieg pruszy, normalnie biało sie robi, szok... Mała nadal przeziębiona, chociaz juz wiele lepiej, jest nadzieja że obejdzie sie bez antybiotyków i innych mocniejszych leków. A na mnie czekaja firanki do prasowania i powieszenia, a nie chce mi się brać za to że aż strach... Wczoraj wieczorem wysłałam swojego Mikołaja do sklepu, z katalogiem w ręku, bo ja niespodzianek nie lubię, wolę dostac to co chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka a co chcesz ;) Ty już krokiety robisz ,a ja jeszcze nie byłam na zakupach ,ani prezentów jeszcze nie kupiłam ,jak nigdy w tym roku wyszło , no ale M mi pomoże dużo w kuchni i z zakupami ,bo ja to zaraz nerwista jestem w marketach ,a on mnie uspokaja ,te tłumy ,plątają się pod nogami ,kolejki no przeraża mnie to .Też będę robić krokiety bo bardzo lubię ,tylko ja muszę narobić sporo ,bo będę miała moich rodziców ,brata z rodziną ,M brat z rodziną ,takie ostatnie święta ,nie będzie tylko teściów ,a dlaczego to wiecie . No ja tak sobie siedzę i czekam i chyba jajo zniosę , już obiad zrobiłam ,się porobiłam na bustwo :p a tu cisza w eterze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkie prezenty mam juz dawno pokupowane, niektóre juz ze 3 mce czekaja...tylko dla mnie nic nie było zamówione, ale juz w swięta bedę sobie piła pyszna kawusie z nowiuteńkiego ekspresu, a co! Nalęży mi się troche przyjemności, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no należą ;) a ty lubisz kawę z ekspresu hyyy Ja to w ogóle nie wiem co mam pokupować za prezenty ,młodemu to wiem ,chce grę sims3 i jakiś dodatek ,ale jak tak patrzyłam to ta gra od 12 lat jest ,bo tam niby chodzą na randki ,się całują i cholera wie co jeszcze robią ,skąd on wytrzasnął pomysł na tą grę to nie wiem . M to chciałam kupić sweter i jakieś jeansy ,a reszcie nie wiem ,połażę po tych chińskich sklepach tam mają takie pierdołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawe piję tylko rozpuszczalna, więc z ekspresu tez sie nada, a przynajmniej zrobię sobie cały dzban i bedę popijać... M. kupiłam taki film wojenny, serial własciwie, wszystkie odcinki w kolekcjonerskim wydaniu oraz bryloczek do kluczy z fotoramką taka co sie zdjęcia wyswietlaja , to mu sie spodoba. A dzieciom to wg listu do Mikołaja, bo wtedy sa zadowolone. Lepiej nie kombinować, bo rozczarowanie murowane, Oczywiscie dorzucę jeszcze jakieś drobiazgi od siebie, książki czy inne resoraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć rozpuszczalna jest zdrowsza ,ale ja nie lubię ,mój M za to lubi i często pije . Widzę że twój M lubi filmy wojenne ;) a ten breloczek fajny pomysł ! No nic na gadałam się dziś ,za chwilę będzie M :D dzięki za dotrzymanie towarzystwa ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa,niech cie tam twoj wyczachczorzy porzadnie ;) hehehe ja dzis sie narabotala,firanek nie piore bo ni mom, za to posciel popralam i zmienilam,juz posprzatalam na glanc ,tak zeby w tygodniu tylko odkurzyc i kurz spratnac,zakupy juz chyba prawie zrobione na swieta,dzis choinka ubrana-szlak mnie trafil bo drogo wyniosla zywa-duza,normalnie przezyc jeszcze nie moge ;) paczke dzis z PL odebralismy,wiec i wedzoneczka i kielbasa polska bedzie tyle ze nie wiem jak to w swieta bedzie czy bedziemy sami czy ktos do nas wpadnie,wigilia napewno sami....... prezenty dla mlodej juz mam w komplecie, a sobie echhhh kiedys kupie ;maz chcial zestaw Tabaka bo bardzo luubi a ja na perfume Cartiera sie napalilam ,w tyg nabyje ;) Jolka my mamy ekspres do kawy na takie male kapsulki, ze specjalnym pojemnikiem na mleko z ubijaczka co mleko na piane bije,zadowolona jestem z niego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tez sie nad takim zastanawiałam, tyle że ja piję kawę czarną, bez mleka, nie lubię ani capuccino ani innych takich, więc w moim wypadku zwykły dobry ekspres z dzbankiem będzie najlepszy. A taki z dziwadłami sobie sprawię, jak będę miała większe mieszkanie, bo teraz to nie wiem jeszcze gdzie ten upchne... Kurka, ten śnieg tak sypie że normalnie nic nie widać, kto zime wymyslił? się pytam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka..... normalnie padam. O tej wlasnie godzinie wychodze z kuchni.... Narobilam dzisiaj krokietow, uszek i pierogow - z czego te ostatnie wyszly jak dla wojska..... szok za duzo farszu zrobilam :P ale nic zamroze i sie zje. Moge Wam tez poprzesylac :P lece spac, dobranoc kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp mi posłuszeństwa odmówił o d wczoraj ....ale był dziś miły młody ładny nawet pan i naprawił :-P To se pooglądam zaraz te wasze fotki wszystkie bo faktycznie Basia nazbierałaś ich że cho cho :-D Justa się migdali pewnie ze swoim :-P to tylko 😘 jej prześlę Jola to ja się już dziś wpraszam na kawusię z ekspresu....też mi się marzy ekspresik fajny jakiś co by mleczko ubił .....i takie tam ;) Asia masz prawdziwą choinę????????Faaaaaajnie ci babo:-D Anetka gdzie te pierogi ----toć czekam i czekam i nic nie ma :-Pa miałaś podesłaś :-P Ola choinka ubrana? Ja wczoraj ubrała nawet cukierki już się kończą....czuję taką niemoc jak wiszą....nie mogę się oprzeć :-PJa jutro ostatnia jazda ...z samym szefem będę jeździć :-O i już wtorek :-O :-O :-O o rety kotlety co by tylko słonko nie chciało wielkie zaświecić bom ślepa wtedy jak kret A dzisiaj u mnie tak wieje że głowa mała,drogi już zakurzone ,świata nie widać ....maaakaaaabraaa :-D Spokojnej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×