Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Kasia ja mam taki,dokladnie taki sam http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B173965/cid/12005/Krups_XN_7106_CitiZ_Fire_Engine/ ubija mleko na cieplo i zimno,kawa pychotka choina zywa na FB fota jest hehehe, ale za taka cene co moj R zaplacil to ona jeszcze chodzic po chacie powinna ;) zapadalo dzis straszetnie,samochody 5km/h jezdza hehehehe cyrk na kolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Moje Gaduły :P :P :P Troszku mnie nie bylo ale u mnie mlyn...zaczelam pracowac, coreczka chodzi do przedszkola a M nadal na eksporcie wiec wszystko na mojej lepetynie to nie bylo kiedy do Was skrobnac.No a dzis pieklam sobie pierniczki na swieta i tak sobie wspomnialam o topiku wiec se mysle zagladne...no i szok bo tyle mam do nadrobienia...ze zejdzie mi kolejny miesiac :P:P:P:P Witam Nowe Kolezaneczki :) A dla Was Kochane duze buziaczki 👄 Zapraszam na pierniczki z kawunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki?🖐️ Wyspane, gotowe do pracy? Jak tam wypieki? Bo u mnie jeszcze wszystko w sklepie...ech, czy ja się wreszcie wezmę za te przygotowania? Nie mam sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-))))))))) Dzisiaj bylam ostatni dzionek w pracy :) hura !!!!! Od jutra urlopik. Wczoraj bylam u tesciow z moim. Hmmmm za tesciem nie przepadam, mamy czesto ostre roznice zdan, ale wczoraj az mnie zaskoczyl. Zaczal mojego namawiac aby nie wyjezdzal, bo ja zostaje sama itp. Wiem ze takie sluchanie moze jeszcze bardziej meczyc, decyzja zapadla juz przeciez i im szybciej sie z tym pogodze tym lepiej. Zaskoczylo mnie jednak ze okazal troche ludzkich uczuc i RAZ jedyny stanal w "mojej obronie" :P Tez mialyscie takie wahania nastrojow w ciazy??? Ja mam jakas masakre czasami. Hmmm w przyszlym roku bedzie nowa kategoria dla nobla, dostanie go moja rodzina za poswiecenie i mocne nerwy podczas ostatnich kilka miesiecy :D Najgorsze jest to ze zamiast sie cieszyc tymi tygodiami razem, to sie sprzeczamy co chwile. Musze sama powstrzymac ciety jezyk bo nie dobrze rozstawac sie z jakimis zgrzytami :( Jolcia - jak mala ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie zdałam....testy i plac jak po maśle a na mieście mnie oblał ,pacan chciał to znalazł dziurę Ale co tam ....następnym razem ....chyba :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, sorryyyyyyyyyyy ale nastepnym razem bedzie dobrze!!!! A teraz strzel sobie kawkę, zjedz ciacho i już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ja nigdy nie zdam, nawet nie mam zamiaru...brak mi talentu w tym kierunku...Kaska jestes wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babiszonki moje:-D Zdam kuźwa następnym razem żeby skały srały ,dokupie se jazdy i zaparkuje mu nawet na górach skalistych :-P....ewentualnie myślałam tak żeby przed 18 przelecieć wszystkie parkingi i odśnieżyć co by śnieg po kolana nie leżał----toć łatwiej by mi było nie??? :-D:-D :-D Wiedziałam że za pierwszym razem to farta trzeba mieć oprócz umiejętności to nawet się nie przejełam zbytnio ....no ale jakby tak za drugim nie poszło to będziecie tu słuchać mojego biadolenia :-D oj będziecie :-D.Poza tym egzaminatora nowego w ośrodku dostałam:-O chłop się wykazać musiał....tylko ja i taki chłopak wyjechaliśmy z placu resztę udupili już pod ośrodkiem :-O Ci to mają biznesa nie ma co ,z dwudziestu osób dwie na miasto a reszta doopa blada :-O Spokojnego dzionka dziewuszki 😘,u mnie pada deszcz i śniegu bark :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Sie normalnie wkurzyłam, bo sie dzis malarze zapowiedzieli kuchnie malować, bo niedawno sąsiedzi zalali nas z góry, a on, czyli własciciel teraz 2 dni przed swiętami sobie o malowaniu przypomniał! No ale nie odmówie, bo druga taka okazja niewiadomo kiedy sie trafi i znów będę 2 mce w brudnych ścianach siedzieć. Kapuste wczoraj ugotowałam, zaraz wezmę sie za rybe po grecku a potem juz tylko ciasto i sałatka mi zostanie. {kiss]😘 dla Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasik następnym razem się uda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomacham wszystkim tylko dziś ,walczymy w kuchni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$ _____$*$$*******___*$$$$$$$$ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Idą święta, idą święta, Każda buzia uśmiechnięta. Z nieba biały śnieżek leci, Już dzieciątko spieszy się do dzieci Jest mroźna, świąteczna noc, Pod choinką prezentów moc. Teraz opłatkiem się podzielimy. Wszyscy święta bardzo lubimy! Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dziewczynki!!!😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki !!! Zdrowych i Spokojnych Swiąt Wam zycze :) Nie zarobcie sie w tej kuchni, aby w Wigilie moc odetchnac a nie szukac zmeczone wyrka :):):) Magicznych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KOCHANE ŻYCZYMY WAM Z MĘŻEM I SYNIEM Spokoju i radości, tylko miłych gości! Smacznej Wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, Przyjaciół jakich mało. Przez życie idźcie śmiało! Niech miłość bez ustanku Was dotyka. A w Nowym roku szczęście spotyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$ hej hej,ja jutro wolne,wiec bede w kuchni buszowac a mala zagonie do odkurzenia chaty ;), dzis gotuje warzywka na szube,rybe po grecku zrobie,sledzie mam,lososia mam,kluchy z makiem i bedziemy swietowac, a w pierwszy dzien idziemy swietowac na urodziny i swieta razem do znajopmych,a w drugie swieta znajomi do nas wpadaja, a na swieta proponuje wam sprobowac drineczka-smaczny ,wiec ; kieliszek malibu-kieliszek wodki i sok zurawinowy boskieeeeeeeeeeeeeeeeeee salatka moze wyprobujecie tez pyszna; Skladniki: -piers z kurczaka -2 cebule czerwone -3 jajka ugotowane na twardo -3-4 pomidory -3 lyzki sezamu -przyprawa curry -majonez -koncentrat pomidorowy(może być tez ketchup) Piers pokroic w kostke ,obtoczyc w curry(duzo) i podsmażyć na patelni,wszystkie składniki kroimy w kostke i ukkladamy paskami Na półmisku może być na lisciach salaty. Majonez z koncentratem laczymy doprawiamy do smaku sol pieprz i gotowym sosem polewamy składniki. Na suchej patelni podprażyć sezam i posypac po wierzchu salatki. PS.na półmisku układamy w dowolnej kolejności składniki, ukladamy w jedna strone a bierzemy sobie na talerz w inna strone tak zeby kazdy skladnik sie wzial ;) smacznego i wesolych swiat lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obyczaj każe stary, Według Ojców naszych wiary Pragnę złożyć Wam życzenia W dniu Bożego Narodzenia, Niech ta Gwiazdka Betlejemska,która świeci nam o zmroku Zaprowadzi Was do szczęscia w nadchodzącym Nowym Roku! Dziewczyny wszystkiego najlepszego dla Was i dla Waszych rodzin życzy nasza rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane dziewczynki. w końcu mam chwile dla siebie i mogę Wam złożyć życzonka W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Was moje kochane. Sukcesów w życiu , ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń , samych przyjaznych w życiu zdarzeń. I niech się śmieje do Was świat blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Jestem No i po świętach! no i dobrze... U nass cieplutko, śnieg stopniał, koniec zimy mam nadzieję!!! A jak u Was dziewczynki? Mikołaj był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. u nas zima na całego dzieciska mają przerwe świąteczną to szaleją na sankach i nartach nawet dzisiaj udało się im wyciągnąć mamusie która jest zmarzluchem. Reszta naszych kobitek nie opuszcza z objęć swoich ukochanych i pewnie za to się nie odzywają ja mam swojego do 16 stycznia to się nacieszę jeszcze trochę. ściskam was mocno i miłego wieczorku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*.*) ..*) .,*).*) ..*).*) (. (. * ..*) ::::::::::::::o:::::::::o:::O:::::: :::::::::::::::::::::o:::::::::::: :::::o::::::::::::o::::::o:::::: .../.../ ..../...../ ...../......./ ....../........./ ......./.........../ ......../............./ ........./.............../ ........../................./ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./****** Szampańskiej Zabawy Do Siego Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Co tam dziewczyny ciekawego? Jak z M się bawicie? Nie szalec tam za mocno, a zresztą szalejcie póki możecie! Spokojnej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×