Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

hejka🖐️ Cos kafe szwankuje, dostac sie trudno. Baska witaj🖐️, dasz rade kobito, bedziesz musiała, choć łatwo nie będzie. Ale ciesz sie świetami narazie, potem sie pomartwisz. A u mnie sniega niet!!!huuraaaaa Pogoda jesienna, mokro, ale ja tak lubię, chociaz taka ponura pogoda smutny nastrój wzmaga, ale na to juz rady raczej nie ma, podobno czas leczy rany...zobaczymy?... Egzamin chyba nieźle mi poszedł, ale teraz trzeba czekac na wyniki znów parę tygodni, bo im po angielsku nigdzie się nie spieszy. A Ty masz babo placek, chatki jej sie zachciało! weź że sobie kobieto jakies łatwiejsze ciasto wynajdx i już! Poleż, odpocznij a nie chatki będziesz lepić...😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie jak egzamin ładnie poszedł :D a powiedz mi czemu tak ciągle cię egzaminują ,przecie gadasz już po ich języku to czego jeszcze hyyy Ale ten placek ponoć jest prosty ,nawet zdjęcia pokazali jak układać herbatniki żeby wyszedł domek :D a teraz odpoczywam i leczę się ,tylko zbieram przepisy na święta w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz gadasz...ucze sie nadal. Dogadac sie jakos dogadam, ale żeby zaraz mówisz, to jeszcze droga daleka.... A jak poszło, to oceni taki jeden facet co to siedział, słuchał nic nie mówił tylko notował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sobie :) mam 4 dzieci,38 lat rocznego wnusia:)Mój K jedzie do Francji.Śniegu u nas full:)Dzieki temu dzieci do szkoły czasem nie pojadą bo gimbus nie dociera przez zaspy.Na to ciasto nie znam przepisu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozaczka witaj dziolcha u mnie sniegu niet,ale zobaczymy w weekend bo chybaaaaaaaaaa ma spasc, kozaczka ja pomiedzy Francja-bo w Belgii ja nie ciastowa w sensie wypieku,ja musze miec przepis pod nosem i to czasem zakalec wyjdzie hehehe,ostatnio naszla mnie chec na zrobienie pierniczkow ale przepisu brak;w necie poszukam od 2 tyg leb mam jak bania, mala ma egzaminy od czwartku, ze wszystkiego ,kurwa juz kurwicy macicy dostaje,albo ja jakas nienormalna,ucze sie z nia kazdego dnia od 2 tyg,moze to moje ambicje ........dzis normalnie dostala po lbie,ile mozna tlumaczyc dzielenie z 10 000, no nie wyrabiam,az teraz mnie leb boli, dobrze ze w piatek koniec bo byl chyba zdechla z nerwow, ja nie wiem tyle mam cierpliwosci co kot naplakal, moje 2 siory nauczycielki,ja w sumie tez moglabym uczyc ale chyba bym zatlukla normalnie..........po 10 razie tlumaczenia no dosc w sobote choinke ubieram,moze paczka do mnie z PL w sobote dotrze,babka prezent wnucze zafundowala Justa cos ty chyba na wietrze stala za dlugo jak ci skwara wyszla,stary przyjedzie wygrzeje ;) licze ze sie spotkamy jak juz bedziecie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wiem ze juz topik macie rozwiniety i nie wiem czy sie zgodzicie, jezeli moglabymod czasu do czasu popisac z Wami byloby mi milo. Od stycznia zostaje sama w domu bede miala faceta tez za granica... Jestem w 4 miesiacu ciazy, moze dlatego mi tak strasznie smutno ze zostane sama. Ma wrocic na koniec marca poczatek kwietnia. Macie moze jakies sposoby jak sie nie zamartwiac, jeszcze w PL jest a ja juz wewnetrznie panikuje. Staram sie wykorzystac czas swiat maksymalnie abysmy byli razem, nie daje po sobie poznac ze jest cos nie tak ale strasznie mi zal. Z pewnoscia dokladaja sie tez ciazowe humorki ale mam tyle obaw ze czasem to bierze gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja powitam Basieńkę naszą😘 Dla was babiszonki moje też😘 Ja jutro wewnętrzny zdaję ....jo pierdut jakam zestresowana ----to co ja pocznę we wtorek biedna jak tak mnie teraz trzepie:-O??????? Poza tym to śniegu mam w cholerę i lepiej co by nie zawiało gdzie bo będę na nogach zasuwać na egzamin Na tym facebooku to ja nie oblatana bo założyłam konto na początku bo fajne gry tam są :-P a ja maniak gierkowy to sobie ciupałam,ale to ten zaprosił to tamten to i ja zaczęłam zapraszać :-D Trzymajcie się cieplutko dziewczynki i spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ;) facet nie zając nie ucieknie:-D A tak poważnie to dasz radę ,masz przecież dzidzioszka w brzuchu ---będzie ci raźniej----albo będziesz musiała się starać żeby było bo dzidzuś się stresować nie może....nooooooo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich na koniec roku egzaminują :p Aska pusc na luz z nerwami na młodą ;) a my spotkamy się spotkamy ,może nawet w lutym ,bo może pojedziemy na ferie :) łoj to babka się szastnęła z prezentem :D Kasia trzymam jutro kciuki ,tylko zaraz jak zdasz to weś bądź tak dobra,i pierwsze co jak dotrzesz do chaty to napisz, bo mnie stres zeżre a nie wolno mnie się nerwować ani stresować :p Basia to ty już młoda babcia jesteś :) widzisz nie zostaniesz sama ,masz dzieci i wnusia i jakoś to się wszystko poukłada ,najgorsze te zimowe wieczory wrrrrr . Ale te powroty ymmmmm cudooooo :D majowa witaj ,sposoby na zamartwianie hmmm chyba nie ma ,ale w twoim przypadku to raczej nie wskazane ;),po prostu zaufanie do swojego faceta ! dużo miłości ona potrafi wiele , wiary i nadziei bo ona umiera ostatnia :) I nie myśl teraz o jego wyjeździe ,niebawem święta wykorzystaj ten czas na maxa ;) dobranoc babki do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki Ja się testuję od rana ...egzamin dopiero o 18;30 to wieczorkiem kliknę i powiem co i jak ;) Asik ty się na dziecku nie wyżywaj ....zapomniał wół jak cielęciem był:-P???? Justa za depilacje się weź bo ci ślady zostaną a piątek już jutro i co będzie hyyyy :-P Olcia pisz co słychać laska bo mało się odzywasz a ty jakiś spokój mi tu siejesz między tymi szalonymi dziewuchami :-Djak co napiszesz Jolcia gratulacje już dziś ....bo ja przecież wiem jakaś ty zdolna bestia jest :-D :-D Basia ty babcią już .....o to chyba się zacznę bać ----albo dziewczę swe zamknę w chałupie co by mi jakiego numeru nie wywinęła:-D,ale poważnie to fajnie mieć młodą babcię-----a co tam mogę zostać i ja ----no może za kilka lat ale zgadzam się:-P Majowa jak ty masz na imię laska co? nie ma co gratulować ---poczytaj jakie ja tu depresyjne smęty nieraz klikam :-P,teraz to święta idą chłop mi zjedzie to i micha mi się cieszy----tak wiesz między posiedzeniem ze stresu w kibelku a kolejnym papierosem mam radosną minę:-D Ja już trzy kawy dziś zaliczyłam i chyba przesadziłam bo cosik mnie trzepie z rana :-O Idę jaką maskę cud nałożyć .....a nóż zachwycę instruktora i mnie testy ominą :-P[żartuję oczywiście z tym zachwycaniem :-P] Pisać co słychać ---zima jest u was jeszcze czy cała do mnie przylazła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babiszonki🖐️ Witam nowe koleżanki🖐️ U mnie zimy nie ma, ale cos nadaja jakis snieg normalnie, jeszcze gotowy spaśc czy co??? Wczoraj przedstawienie swiateczne u córci w szkole było, fajne nawet...dzis ostatni dzień przedszkola małego, jutro szkoła się kończy i ferie prawie 3 tyg. ufff Jakos werwy do swiątecznych przygotowań nie mam w tym roku, a tu trzeba by jakąś listę zrobić, na jakies zakupy pojechac, dobrze że chociaz prezenty juz dawno pokupowane, bo teraz to nie wiem co te dzieciaki by dostały...ja zakupoholiczka na sklepy nastroju nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia yyyy jutro piczkę wydepiluje :p i tak miosior w sobotę nad ranem będzie ,zanim dojedzie, taka pogoda ,będę się stresować całą noc czy dobrze dojedzie . To czekamy na info wieczorkiem ;) Jolka nic dziwnego że nie masz weny na zakupy ,i tak cię podziwiam że się trzymasz ;) No nic kawunie dokończę i dopieszczę chatę i mogę sobie leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja z tych twardych jestem, z tych co sie zatną w srodku, a nie pokażą że coś jest nie tak. I niestety dobre to nie jest, bo odbija się na zdrowiu...ale cóż , taki typ człowieka i już. A teraz nie będę już wam smucić więcej, boŚwięta za pasem, cieszta się baby!!! Justa jak mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia bo ty dusisz wszystko w środku ,i racja to się odbija na zdrowiu , nie ma słów na to żeby teraz przyniosły ci ukojenie ,musisz to przejść ,przeboleć ,wypłakać ,a czas zaleczy rany , wygadaj się ,nie tłum bólu, żalu,cierpienia w sobie , przecież wiesz że jesteśmy z tobą i możesz smucić tu do bólu ;) A mama jest już w domu , jeszcze słaba, wiadomo ale powolutku dochodzi do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol lachy Justa ty sie wez do roboty i wydepiluj a nie jak rumcajs bedziesz przed chlopem paradowac ;) Kaska pewnie nie tylko A B C ale razem prawko na sanki zrobilaa hehehhe, tutaj dopiero pada deszcz ze sniegiem,ma zasypac w weekend,w sobote po choinke sie wybieram Kaska nie zapomnial wol jak cieleciem bol....tyle ze ja sama sie uczylam nikt ze mna nie siedzial,a tu jak ten tuman normalnie,dobrze ze jutro ostatni dzien-ulamki nieszczesne no nie daj bog zebym ja za 3 lata babka zostala a tfu tfu tfu,nie no za mala jeszcze moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy a co wy tak o moją nie wydepilowaną piczę się martwicie hyyy podejrzana sprawa :o Żywą choinkę będziesz miała hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Majowe Szczęscie witaj.My dwie nowe jestesmy:) Tak ,w wieku lat 37 zostałam babcią,nie byłam zachwycona na początku ale teraz jestem we wnusiu zakochana po uszy:) Kasia mam nadzieję że zdałaś,mój syn niedługo też zdaje. Dziewczyny jesteście niemożliwe z tą depilacja:P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia bo my na głodzie jesteśmy :p nie doczekam się dziś Kasi ,za mocno muli mnie spanie ,muszę iść się legnąć ,miłych snów do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma laski z Nebraski :-D Zdała Kasia wewnętrzny egzamin :-D Jedyna błędu nie zrobiła :-D Jooo pierdut jakam zadowolona:-D Tak Basia podobno trudno ....dlatego cykam się jak cholera,ale kurczaki za którymś razem zdam nie???Podobno farciarze tylko zdają z pierwszym razem dopiero za drugim prawdziwi kierowcy :-P :-P Justa zaszalałaś z tą pioczą :-P ja miałam nogi na myśli ....ale cóż głodnemu to wiadomo :-P Asiorek jakaś ty pilna od urodzenia gadzina :-P A na wariatuńcia bardziej mi wyglądasz niż na kujonka :-P:-D Jola od jutra wolne -----farciara jedna,u nas jeszcze do środy dzieci chodzą :-O Majowa se do serca wzięła i tuli chłopa co sił---tylko go nie uduś gdzie bidulka bo kto ci na saksy pojedzie hyyyyyy??????:-D Ooooolaaaaaa gdzieś jest ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia a gdzie ty mieszkasz? gdzie twój syn zdaje ? Ooooo takam roztrzepana cosik dzisiaj i sobie przypomniałam co chciałam zapytac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wolałabym się tu nie ujawniać ,sorki:( Syn zdaje w Ostrołęce to mogę napisać:)Graatuluję zdanej teorii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×