Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witajcie:) Samopoczucie tak sobie,ywa że poryczę sobie w kącie ale za robotę się łapię i jakos leci. Najgorzej w niedzielę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Co tam dziewczynki? Moze byscie juz sie przestały smucić, i popisały trochę, co? Kaska, Ty sioe przeprowadzasz juz cy co??? Jak sprawy? Prawko zdała pewnie i jezdzi bez końca!!!😘 Justa, co słychać? Dziewczyny, drukować coś, bo czytac nie ma co ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. mój mężulek dopiero pojechał w niedziele tak więc posiedział cały miesiąc przyzwyczailiśmy się do tego że jest a to tak szybko upłynęło i od nowa Polska Ludowa. Córcia mi się trochę przeziębiła i właśnie biedactwo zasneła. u nas są ferie ale co to za ferie gdzie zamiast na nartach jeżdżą na rowerach. Anetka uważaj na siebie i malutką nie stresuj się odpoczywaj a wszystko będzie dobrze. Basia masz racje najgorsze są niedziele bo w tygodniu człowiek się czymś zajmie. Kasica się nie odzywa le czy ona przypadkiem wczoraj nie miała tego egzaminu? Jolcia i Justa dobrze że Was mamy bo faktycznie nie było by co poczytać i Asia się pojawiła. miłego dzionka dziewczynki idę obiadek gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie, zapomniałam napisać że u nas juz prawie wiosna! Normalnie ciepło, słonko swieci...co prawda w nocy jeszcze zdaza się ok zera, ale we dnie ładnie, tylko czekac jak kwiaty zaczna kwitnąć po ogr ódkach! Juz widziałam u sąsiadów takie żółte kwiatki, ale to chyba sadzone musiały byc, bo same to chyba jeszcze nie wyrosły...? Całe szczęście że wiosna idzie, bo normalnie człowiek ledwo żyje, a tak to może samopoczucie się poprawi, i chęć życia wróci...normalnie to ciężki rok był, i nie wiem kiedy wrócę do normy, może na wiosnę...? A i przepraszam, ale juz pogubiłam sie w imionach i nickach nowych koleżanek, któras stopkę miała , uaktualnić trzeba, Justa zadziałaj! Ja juz starawa jestem, to i pamięć nie ta, ściąga mi potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już działam Jolcia ,nasza Angela miała stopkę z imionami ale już przestała nam tu coś pisywać :o a ja zalatana jestem kilka spraw nam się zwaliło , i z ozorem do pasa latam i załatwiam . Dopijam kawkę i też biorę się za szybki obiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odprowadziłam synka do przedszkola i specjalnie przyjrzałam się trawnikom po drodze i wiecie co? Kwitna STOKROTKI!!! Serio! Jak nie zapomnę to potem zrobie fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane i zapraszam na kawusie. u nas spadło troche śniegu ale za mało żeby dzieci mogły pojeździć na nartach. no właśnie gdzie podziewa się nasza Angela bo dosyć dawno się do nas nie odzywała a i Olcia gdzieś się zawieruszyła. mężusia nie mam i musze sama iść zapalić w piecu a tak mi się kobitki nie chce chyba mam lenia dzisiaj okropnego. miłego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie sniegu nie ma,sucho jak nie wiem,troche zimny wiatr od wczoraj,zapowiadaja deszcz na weekend Justa nowy fryz na Fb ;) dzis mam wolne, ale co z tego jak sterta prasowania,juz jedna robote skonczylam,chyba wlacze sobie jaki film i bede prasowac,polecam Wam "Kwiat pustyni" jak nie ogladalyscie biograficzny o modelce milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry baby Asia no widziałam fryz ,pasują ci krótkie włoski ;) To sobie prasuj :) Dostałam dziś powera na sprzątanie ,więc kawunie wypije i się biorę ,a za oknem śnieg ,nie dużo ale zawsze coś ,biało w każdym bądź razie :D Miłego dzionka 👄 a za Kasią to list gończy trzeba wysłać ,ktoś wie co się z nią dzieje hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Padnięta jestem jak szczur- całą noc nie spałam bo córcia wymiotowała, normalnie teraz na nia przeszło, bo my wszyscy juz po, cały tydzień się męczymy po kolei. ech... Kawkę pijemy dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema babeczki czasu nie mam za grosz a jak mam to padam na pysk:-P Egzamin był w plecy kurwa mać Następny w lutym ----to już trzeci będzie ileż można się pytam co?????????????????????Nerwica mnie jakaś dopadła i tak mnie roztrzepało żem na prostej na linie najechała Z domem dupa blada,bo tylko M pracuje i nie mamy szans ----więc trzeba brać się za remont tego co mamy wyjścia nie ma jak na razie;) Smalcówki piekę to zapraszam na siobatę i ciastko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćkobitki ja wpadłam tylko na chwileczke. Kasiula nie przejmuj się ja zdałam dopiero za szóstym razem (troche się ośmieszyłam co nie). Jolcia i co córci lepiej? jak tam Anetko się czujesz? zapraszam na kawusie bo właśnie piję i za chwilę zmykam i zabieram się za porządki miłego dzionka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U nas juz lepiej, córka lepiej sie czuje, uff Kasia, nie martw się, wreszcie zdasz!!! 3mam kciukasy mocno!!! A z domem szkoda, przykro mi. A jeszcze przyszło mi do głowy, moze niech B spyta w tych firmach co tu na miejscu załatwiaja te kredyty na nieruchomości w Polsce. Trochę dziwne, bo tutaj przeciez co druga zona nie pracuje, a chałupy w pl budują, kupują. Może się uda. Pisac dziewczynki, pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski co tam slychac? u nas standardowo pilka reczna,zniose mecze z Polakami ale innych nie ....;) koniec weekendu zbliza sie jak nie wiem co,zawsze za szybko kuzwa mnie oko znou daje o sobie znac od 3 tyg mam mgielke i nie ma poprawy chociaz mam kropelki jeszcze z ostaniej wizyty u okulisty -rok temu, mam nadzieje ze pomalu przejdzie Justa pisalas kiedys o tesciach, he my tez sie z nimi nie odzywamy ,wpienili nas ostatnio na maksa (to moi tesciowie),przeszli samych siebie w tym momencie i moj maz powiedzial dosc........ wiec przybij piatke milego wieczorku a jutro do tej cholernej roboty bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jolcia no nie mów że już masz wiosnę ,ja wczoraj łopatą odśnieżałam całe podwórko . Asia my nadal nie rozmawiamy z teściami ,i chyba tak już zostanie , dziś w szkole jest dzień babci ,mieli przyjść babcie na kawkę i ciasto ,co roku jechałam po teściową i mamę i je zawoziłam do szkoły ,a dziś po prostu młody został w domu . Kasia ty się nie stresuj tam tym egzaminem ,jak przyjdzie na ciebie pora to zdasz ;),a powiedz mi co to są te ,,smalcówki ,, hyyy A gdzie te nasze stare i świeżynki się zapodziały hyyy Ja mam w czwartek M w domu , sądzimy się z poprzednim pracodawcą , na razie pierwsza rozprawa ,zobaczymy czy na pierwszej się skończy ,czy będzie ciągła się i ciągła , Mój M to ma pecha na tych polskich pośredników . Kawa na stole jak by kto chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane nie mogę spać więc coś skrobne ale na pewno nie będzie to nic miłego i mądrego bo ja podobnie jak Basia mam doła.tak więc Basiu nie jesteś osamotniona. kochane moje z niczym sobie nie radzę wszystko mnie wkurza nawet z własnymi dziećmi nie daję sobie rady ciągle pyskują a to przecież jeszcze maluchu chyba jestem do bani jako matka i jako żona bo przecież mój m woli być tam niż z nami. miłych snów kobitki i wyśpijcie się i za mnie bo mi dzisiaj to nie grozi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny co to za dołki przytulam was ,Imienniczko nawet tak nie mów że do bani mama jesteś :o,co ci przyszło do głowy ,ja też nie raz nie radzę sobie z młodym bo pyskacz z niego niesamowity ,miałam takie chwile i nie raz nadal mam, zwątpienia ,żalu ,smutku ,morze łez wylanych ,w głowie tysiąc myśli na minutę , ale wystarczyła rozmowa z M abym lepiej się poczuła ,nie myśl tak że twój M woli tam być bez was ,na pewno tak nie jest , ja też tak myślałam czasami ,ale tylko sama nie potrzebie się wkręcałam. Mam nadzieję ze dziś dołki wszystkie minęły ,dziewczyny uszka do góry 🌻 Ja dziś jestem nietomna , wczoraj wieczorem młody dostał gorączki ,w nocy sięgała do 40st. nie mogłam mu zbić ,wezwałam pogotowie ,miał kilka krostek ,no i okazało się że ospa ,leży biedaczek ledwo żywy ,na szczęście gorączka spadła ,lekarka kazała smarować tym fioletem ,też tym smarowałyście jak wasze dzieciaczki miały ? ciężko będzie to zmyć :o kawunie stawiam taką mocną siekierę co postawi kogo tam trzeba na nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moja jak miala ospe to miala takie jakby mleczko do smarowania ktore zasychalo na krostkach,biale, ale moja nieduzo miala,temperatury w ogole nie, tydzien sie wyleniuchuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) koniec zamieszania :) nooo prawie koniec. W niedziele ostatecznie moj leci. Teraz jeszcze bedzie akcja "no to spakuj mnie". Generalnie moj wychodzi z zalozenia, ze polowa rzczy przygotowanych jest bez sensu, potem zostawia mi wolna reke ze no ok to wezme dla spokoju, a juz po facie przyznaje ze jednak all sie przydalo :) Pewnie wszyscy tacy sa :) U mnie juz lepiej. Czuje sie dobrze, mala szaleje w brzuszku na maxa. Na ostatniej wizycie lekarz potwierdzil znow babeczke :) wazy juz 611 gr :P Jeszcze miesiac siedze w domku i potem powrot do pracy :) jak bedzie wszystko ok to jeszcze do maja mysle ze popracuje :) Co do wiosny to u nas tez juz zawitała :) Poczki sie pojawily na magnolii (oby teraz nie scial mrozik), nawet juz slyszlam od znajomych ze jeden fiolki widzial :P a drugi klucze powracajacych gesi. Wiec wiosna sie zbliza wielkimi krokami, a i dobrze !!! :) Teraz bede czesciej Was odwiedzala :) Justynka juz sie chyba pogniewała na mnie bo mnie z Basia ze stopki wywalila :P:P:P Basia musimy sie zmobilizowac :) miłego wieczorku dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anetko to dobrze jak wszystko w porządku z małą ;) pakuj tam swojego M ,no jak to nie ma ciebie i Baśki w stopce :o Gadacie już o wiośnie a u mnie śnieg pada i mrozi . Aśka no widocznie co lekarz to inaczej ,młodego wysypało strasznie ,dziadostwo ten fiolet , ale się ciesze że teraz przechodzi ospę niż by miał w Belgi ,chociaż popsuły się nasze plany na ferie ,bo zaczynamy od poniedziałku no ale choroba nie wybiera . Ja się z wami rozstaje do niedzieli !!!! pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki🖐️ Nikt nie pisze, doopy wam pozamarzały czy co???W zaspach siedzicie??? Pisać!!! U mnie nic nowego.............nudy na pudy...............szkoła -dom-szkoła-dom-- nic innego, zwariować mozna, pisac nawet nie ma o czym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nie siedzę w zaspie chociaż śniegu nie brakuje i zimno jak cholera:) Net mi strajkował ostatnio:( Wszystko u mnie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! no i pojechał..... 😭 tak ładnie się trzymałam w ostatnim czasie. Tłumaczyłam sobie, że czas szybko minie, że zaraz kwiecień i on wróci. Wczoraj jednak nagromadzone emocje pękły i puściło wszystko :( dodatkowo też pewnie i hormony mi buzują więc był ryk. Dzisiaj idę do pracy, wracam po długim wolnym. Z jednej stronki to dobrze bo się czymś zajmę, ale z drugiej spać mi się chce jak cholera.... :P Spałam praktycznie 2 h dzisiaj a od 4 na nogach jestem już. Dobra koniec smętów.... Jeszcze pewnie będe ryczeć wieczorem, ale minie to nie??? Co do pogody to u mnie mrozik tylko trzyma, śniegu ni ma i oby nie było. Generalnie teraz dwa dni mamy mieć do d.... że zimno i popadywać ma deszcz ze śniegiem a w sobote widziałam słoneczko i 7 stopni więc wiosna. idę się szykować do pracy bo nie chcę iść z zapuchniętymi oczętami :O buziaki i od dziś oficjalnie mogę dołączyć już jako ta która swojego ma za granicą. 🌼 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×