Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Ase a jak poczatek przyszłego tygodnia u Ciebie z czasem wolnym , czytaj zajętym przeze mnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) W takim razie pa. Ja dzisiaj siedzę przy kompie do 18 a później od 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajetym przez Ciebie :D....oj przestań W poniedziałek bedę dopiero od 21 a od wtorku nie mam pojecia jak mi się praca ułoży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Ase postaram się jeszcze dzisiaj po 20 , a jeżeli nie to i tak b edziemy w kontakcie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okVigo :) Miłego wieczorku Ci życzę no i IDŹ DO DENTYSTY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc Tobie także miłego i do miłego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widzę,że jednak topik nadal istnieje. Vigo....i co?Byłes u dentysty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skucha koleżanko , wyszło na moje ząb przestał boleć po tabletkach , ale nie po tych wiesz jakie mam na mysli ha ha , ale po przeciw bólowych , tak więc jest ok , i moja wizyta zostaje przełozona na czas nieokreślony , a tak po za tym to Witaj znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jesteś jednak... a jak chodzi o ząb to muszę Cię zmartwić...prędzej czy później będziesz musiał uśmiechnąć się do dentysty ;)...oczywiście nie mówię tego złośliwie i cieszę się ,że ząb jednak przestał boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,wiem to nieuniknione ale powiem Tobie że to , jak znam siebie , będę odkładał w nieskończoność , ale wiesz chyba sobie wzięłaś do serca albo Cie sumienie ruszyło i widzę że piszesz coraz więcej , i nie piszę tego wcale złosliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a z jakiego to powodu miałoby mnie ruszyć sumienie,co?? A poważnie to jak pisałam dużo więcej to mi się dostało:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego by Cie miało ruszyć sumienie ? jak to a moje palce , policz ile literek wystukałem , ha ha , a też tak na poważnie to masz w pełni racje , o której jutro startujesz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 8 :( A co do pisania to ja mam też usprawiedliwienie....mnie też bolą paluszki bo pisałam dziś zaległego maila i był bardzo,bardzo długi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyjmuję wytłumaczenie , szkoda że tak wcześnie wybywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo a Ty dlaczego o tej porze przy kompie?Myślałam,że późnym wieczorem nie możesz. Ale fajnie,że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko jeszcze chwile , ale dzieki za to " fajnie że jesteś " , acha o niedzieli już wiemy a co z poniedziałkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o niedzielę to nie jestem pewna czy plany sie nie zmienią i być może nie pojadę do rodzinki,ale nie wiem,to nic pewnego. W poniedziałek będę w domu dopiero ok.godz 20-21 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przypadkiem nie jesteś pracocholikiem , żartuje , szkoda , ale mimo tego coś tam bedę do ciebie pisał aTy w miare możliwości odpisuj nawet z opóznieniem baaaaaardzo dużym aż myślę że znowu sie złapiemy , oki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Nie jestem pracocholikiem :) tylko pracuje o róznych godzinach a najgorsze jest to,że nieraz nie mogę sobie zaplanować czasu tak jakbym chciała.Już Ci pisałam,że częsciej jestem wieczorami a rano tylko jak mi sie uda... Hhaha niedługo Ci się to pisanie znudzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,wcale nie chce mi się spać a rano pewnie nie będę mogła się podnieśc z łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzi ? raczej nie , mogę być jedynie , wybiegając już dużo do przodu, troszkę bardzij ograniczony z dostępem do kompa , chociaż z drugiej strony może też być odwrotnie , bo jeżdżąc po kraju , w sumie mogę zabrac ze sobą laptopa , a w hotelach czas sie strasznie ciągnie , ale nie jestem kierowcą tira , moja praca polega na ..........to juz jak będziemy się komunikować inaczej , bo przypuszczam że jest nas tu za dużo , w ogóle jest jeszcze tyle rzeczy o których mógłbym pisac , związanych np z moja działalnością , co myślę że by Ciebie też zainteresowało , ale to może kiedy indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie spac sie nie chce , a rano problem , znam to , ale ja to znam z mojej walki z moimi synami jak budzę ich codziennie rano do szkoły , ale gdyby wszystko było tak jakbyśmy chcieli jakie nudne byłoby zycie , czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mi się wyswielą wszystkie literki i cyferki na monitorze naraz , dzisiaj , to przypuszczam że wtedy Ase zamknęły się oczka i główka spadła na klawiaturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Masz rację,ja też nie mówię wiele o sobie na forum z wiadomych przyczyn.Ale wiesz co?Jak będziesz miał ograniczony dostęp do kompa to jest jeden plus....paluszki od klikania literek Tobie odpoczną:D Ja tez musiałabym pomysleć o ograniczeniu czasu spędzanego przed kompem,tylko,że niestety muszę sprawdzać tu coś co się tyczy mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda wszystkich liter naraz jeszcze nie widzę ale też nie widzę zadnej literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tłumacz się , mąż nie widzi a Ty do gierek przy kompie ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A właśnie,że się mylisz...nie lubię gier komputerowych. Ok od jutra ograniczam czas przy kompie do minimum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×