Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Nie Nie Nie tylko nie do minimum , żartowałem !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase ale tak poważnie to ja Tobie przypadkiem już dzisiaj nie przeszkadzam , rano wstajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostało Ci sie już za mnie w tutaj , a żeby jutro Ci się nie dostało przeze mnie w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że już śpisz:) Ja już powoli kończę pracę przy kompie jeszcze tylko chwilka. No skoro żartowałes to jednak ograniczę do minimum i to baaaardzo:) ....nadal nie chce mi się spać....chyba owieczki zacznę liczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jeszcze nie śpie , coś gdzies nacisnęłem i zniknął mi pasek narzędzi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie zajarzyłem od razu ywojego ostatniego wpisu . jeszcze raz . Nie Nie Nie .żartowałem z tymi gierkami , tylko nie ograniczaj do minimum , bo bo bo bo ........odzwyczaja sie Twoje paluszki od klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę smiało ograniczyć mój czas przy kompie bez szkody dla paluszków:D ponieważ i tak klikam na strony związane z moją pracą a oprócz tego piszę maile więc chyba na tych dwóch czynnościach zakończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się przestraszyłem ze juz ograniczyłas , przez 3 minuty nie odpisywałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase jeszcze do tego ograniczenia , .... acha rozumie , rozumie to kiedy mi wysyłasz swojego e- maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase kliknij czy ja Tobie napewno o tej godz nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo....ja tutaj nie podam swojego maila zresztą tak samo jak Ty... A jak ograniczę kompa to jeszcze oczka odpoczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie przeszkadzasz,jeszcze tylko sprzątne na stoliku,posegreguję wydruki i zacznę liczyć owieczki żeby zasnąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase to był żart , wiemy dobrze jak jest , ale mam nadzieje i mysle że piszac zemna fajnie się bawisz , a myślę i mam taką nadzieję że poważnie na różne tematy pogadamy poprostu sami przy kompie , po za tym mam nadzieje że smakuje Tobie wspólna kawka przy kompie , co prawda nie zawsze mamy okazje ją razem pić ale parę razy sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Pewnie,że mi się z Tobą dobrze pisze i kawka też smakuje;) Niestety tak jak juz wspomniałam piszę tu tylko same "ogólniki",nic więcej własnie z powodu tego,że wiele osób to czyta i dla mnie to nie jest zbyt wygodne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ale podziwiam Ciebie , pracujesz kilka godzin a póżniej jeszcze w domu , a chociaz lubisz to co robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Vigo..tu na forum nigdy nie porozmawiasz szczerze,taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli będziesz chciała to w przyszłym tygodniu bedziesz miała mojego e-maila , zaznaczam jak bedziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo...to tylko od Ciebie zależy.Zastanawiam się jednak jak go przemycisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracy ja akurat też lubie swoje zajecie , chociaz mam bardzo dużo jezdzenia po kraju i nie tylko , ale lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie częste wyjazdy muszą być męczące,prawda?Ale skoro to lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Nie wiem tylko kiedy się spotkamy na topiku skoro mam ograniczyć czas;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️gołąbeczki😘 dawno mnie tu nie było,ale wszystko nadrobiłam z czytaniem:)) pozdrawiam i miłego wieczora......a raczej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Agami :) Tobie również miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ase ja to się jutro rano wyśpię ,bo dzieci na ferie wyjechały i luzik w domku,ale TY kochana przyjmij moje wyrazy współczucia ,bo jutro do pracy idziesz.......ale ok.wyśpię się ze dwie godzinki za Ciebie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agami:) Widzisz,teraz nie chce mi się spać a rano...szkoda mówić:O więc wyśpij się za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , na poczatku brało mnie przerazenie jak przed wyjazdem brałem mape i planowałem wyjazd , spraw2dzałem w którym miescie jestem umówiony i kiedy , i wtedy po drobnych korektach telefonicznych , tak zeby nie jechac np Gdańsk wrocław , Lublin , Szczecin tylko po kolei z miasta do miasta , no i licze ile kilometrów przede mna , no i wychodzi np 1950 km , przerazenie i jeszcze do tego użeranie sie z klientami , ale teraz chyba juz przyzwyczajenie , po za tym lubie jeżdzić samochodem , no i wielki plus mojego zajecia to to że widziałem tyle fajnych miejsc u nas i tak pieknych miejsc ze zacząłem sie zastanawiac po co nasi rodacy na urlopy jeżdża za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×