Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Zobaczę....być może. Ale przynajmniej bedziesz miał czas na swoje inne sympatyczne koleżanki ;) I jeszcze jedno.....nie przeszkadzasz:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem......już dawno nie śpię:D Proszę kawka dla Ciebie \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się kubek wyszczerbił :D może teraz ..... \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....jednak nie umiem :D:D......WIĘC KAWĘ STAWIASZ TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, jednak nie umiesz wszystkiego wstawiać ha ha , a ja Ciebie mogę nauczyć wstaiwać te kubki , bo to akurat umię , ale nauka tylko osobiście ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz....to może jednak sama do tego dojdę.... A Ty co?zamiast pisać to szykuj się do wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem prawie gotowy , ale o 9.30 muszę jeszcze pojechać do Sopotu ( zresztą też fantastyczne miejsce do foto ), no i wracam , ładuje auto i w drogę , to wszystko zawsze jest takie proste a jak znam życie to zamiast o 13 , wajadę dużo póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli prawie gotowy to ok :) a zdjęcia?....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zaraz będę jeszcze raz póbował, tylko że sam , bo jadnak teraz nie mogę skorzystać z telefonu do przyjaciela ( gdzieś to już było chyba w jakimś teleturnieju ha ha ) , ale jeżeli znowu nic z tego nie wyjdzie to obiecuję Tobie , że w poniedziałek rano jadę po niego i on wyśle je osobiście , ja tylko wybiorę , zresztą już wstępnie się z nim umówiłem że teraz będzie mnie uczył wysyłania aż do skutku , i w zwiazku z tym jestem ciekaw czy zgodisz się że tak powiem być jak gdyby moim testerem , mianowicie czy nie pogniewasz się i czi nie będzie Tobie przeszkadzało gdybym korzystał z Twojego @ jako odbiorcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wczoraj wieczorem po tych wpisach rozmarzyłem , Wiesz ? a tam gdzie jadę - Lublin , są tak piękne tereny , jest bardzo wiele domów sprzed wielu , wielu lat ale tak zadbane , w idealnym stanie wręcz , ale ja zawsze tam jestem tylko na targach i nawet nie miałem możliwości być tam w wielu miejscach , jeszcze latem gdy jest długo widno to ok , ale zimą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię z tym rozmażeniem bo ja też :) Zabierz mnie chociaż w bagażnik 😭........to był żart oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z chęcią bym Ciebie zabrał , ale poważnie Wiesz jaki to jest stres taka jazda z taką zawatrością , chodzi mi o te produkty które woże , Wiesz o czym mówie , strach gdzie kolwiek się zatrzymać , Wiesz jakie teraz czasy mamy , a do tego dwa razy miałem takie zdarzenia , fatalne w skótkach dla mnie , ostatnio w sierpniu ubiegłego roku , ale o tym dokładniej to już przez " t " , co do literówek - nie zwracaj uwagi jest ok , nie ma ludzi idealnych , no w sumie jeden jest !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest jeden ideał........:D A teraz się pewnie grzecznie pożegnamy bo zbliża się wielkimi krokami godz.9.30 i jedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , wiec miłego i wspaniałego weekendu , jak zwykle dużo , dużo uśmiechu i to od ucha do ucha , no i w poniedziałek od 8 jestem przy kompie i wysyłam z kolegą zdjęcia do Ciebie , wszystkiego dobrego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to zbok jest
ale Ameryke odkryłaś/eś :O to wiadomo już dawno. Vigo dlaczego nie idziesz na erotyczny tylko zawracasz głowę takiej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest obrzydlistwo
a na te laske brak słow ze pisze z takim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
!!!!!!!!!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
jest tu ktoś?????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
halo jest tu ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×