Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

RÓÓÓÓÓŻ :) ciepły, jasny. Mam już golfik amaranżowy.. kupilam jeszcze w grudniu. wyprzedzam trendy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Emenemsiku,co ja bym bez Was zrobila :) Margo Ty nie smutkuj,czarno-bialy to raczej na apel do szkoly.Zaszalej i kup sobie cos zoltego np jak wiosna to woisna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerń i biel to klasyka, zawsze modne :) ale na wiosnę można zaszaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, już :). Ciagle ktoś coś chce ode mnie,w iec biegam po domu :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez miałam chwile kłopot z netem. no to ja też zmykam do książek :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Pisze com zjadła. Bo koniec na dziś :P ŚNIADANIE 2 kanapki- 1 z serem żóltym i 1 z serem białym II\' ŚNIADANIE\' chrupki OBIAD 1 grahamka z twarożkiem, pół łyżki kaszy jęxziennej i surówka KOLACJA- jogurt kokosow migdałowy +15 rodzynek ciekawe ile to kcal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems to pomidorweczki nie jadlas? Teraz ja pisze cozjadlam - 1,5 kromki chleba z szynka - gruszka - miesko z kebaba + soroweczka -salatka owocowa(banan + gruszka + kiwi + 2 male pomaranczki) jeszcze czeka mnie jedna seria cwiczonek Wpadne jeszcze na topic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja :) Śniadanie: 2 kromki chleba razowego z szynką II śniadanie: jabłko Obiad: kasza jęczmienna + 3 maleńkie pulpeciki + kalafior gotowany. I koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już uciekam... Jutro wpadnę na topic, ale dopiero pod wieczór... Trzymajcie się cieplutko 🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz sie zegnam! Pamietajcie jutro mamy POLOWINKI!!! DOBRAnoc! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora bede, jak nic , jak nic... mama mi zaaplikowala kanapkę z cebulą i czosne :P:P:P..bleeeeee.... poćwiczylam- 50 brzuchow,s kosow, przysiadow, 45 min na rowerku. Cuda nie wianki. Branoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dzisiaj mamy POLOWINKI 23 dzien!!! Emenems 🌻 zdrowka zycze :):) Milego dzionka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam ćwiczenia?:) mam nadzieję,że nie trzeba Was karcić.. ja umieram powolutku, mam temperaturę i w ogle koszmarnie się czuję... zjadłam sobie śniadanko-muesli z mlekiem, wypiłam kawkę- i dstałam powera, więc korzystając z okazji idę odpucować dom- jestem właśnie w stanie oczekiwania na wyschnięcie schodów... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie Wy się podziewacie? aj, aj, aj... brak mi motywacji,d ziewczyny. Od rana skubię rodzynki... na obiadek mialam wczorajsa pomidorowa z ryzem i bule z lososiem z serem- bo nie chcialo mi sie ziemniakow obierac :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Ja tylko na chwileczkę, bo zaraz uciekam na autobus... wracam do domku i zabieram się za pakowanie, bo jutro wyjazd... Kurde ja nie wiem jak bez Was wytrzymam tyle dni 😭 😭 Wpadnę jeszcze wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emenemsiku 🌻 ja jestem! Jeszcze obiadku nie jadlam,czekam az synus sie obudzi.Dzisiaj mam ziemniaczki + jajko sadzone + ogorek. No wlasnie gdzie reszta! Margo mowila,ze bedzie wieczorem :) Dhalii pewnie w pracy,a reszta w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margo 🌻 nie beczy tylko beksa 😭 Czekamy na Ciebie! Lec lec,bo autobus Ci ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) oj nam też bedzie cięzko bez Margoleńki ... a ja dziś zjadłam bułkę z serkiem almette a na obiad risotto. Jak na moje zachcianki to na razie całkiem nieźle :D :P nie mogę sie doczekać okresu, wtedy wszystko minie - i apetyt i zmienne humorki :) biorę się za malowanie pazurków (moje hobby) ale moge pisać :) o ile ktos jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie przejmuj sie ja nieraz też walnę się z emotką :) yy w pakowaniu to ja chyba nie ejstem za dobra :D zawsze wezme za duzo a potem załuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×