Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Oj , muszę pójść w Wasze ślady! Słodyczy nie jem od roku! Ale wczoraj zgrzeszyłam!!!!,była gorzka czekolada, a ona ma 560 cal!!! niestety i jak ją szybko spalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy ;) Zakazałam babci kupowania slodyczy, bo to przez Nią daje sie skusić na ciasteczko do kawy. Wczoraj oczywiście zjadłam ostatnią porcje słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z wami dziewczyny-słodyczom mówimy nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączę :) Ostatnio właśnie przesadziłam ze słodyczami dlatego teraz koniec! Powodzenia NAM :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz jestem po dwoch szklaneczkach wody. Teraz ide zrobic sobie sniadanko. Pamietajcie KOBIETY! Od dzisiaj ZERO cukru!!! Milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. u mnie pierwszy kryzys. Juz bym akiegos batonika wciela/ciateczko/chocby lyzke dzemku... ale nieeet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ememes niezla jestes.Juz chce Ci sie ciuciu? Ja wiem,ze 2 tyg to wytrzymam,ale potem. No ale musimy dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są pierwsze dni i tygodnie....potem słodkie \"odrzuca\" człowieka! :classic_cool: Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mnie zmotywowałyście :) teraz to juz nie ma mocnych na słodycze :) od dzisiaj ZERO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii!❤️ Wiedzialam,ze sie kiedys spotkamy na innym topiku. Mam zmieniony pseudonim. zgadnij kim jestem? Buziaki dle Ciebie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
dobra ja jednak odpadam... nie mam silnej woli... na walentyny chce zrobic chlopakowi goraca czekolade i banany smazone z cynamonem a zeby podac musze sie nauczyc a zeby sie nauczyc musze sprobowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miskaaaa:(:(:( Szkoda! Jak zmienisz zdanie to zapraszamy ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpadaj! spróbowac zawsze możesz! Ogranicz słodycze i tyle, zobaczysz czy sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpadaj! spróbować zawsze możesz! Ogranicz słodycze i tyle, zobaczysz czy się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
wiecie co, to usmaze tylko jedna polowke banana a reszte zjem z jogurtem naturalnym:P a czekolade zrobie po jutrze z 4 kostek:) ogranicze slodycze, ale nie zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku, ze jeszcze żaden złośliwy osobnik nie wykpił topiku, wyrzeczeń i w ogóle ?Wielkiego Postu...Ja tez chcę ograniczyć jedzenie słodyczy. Nie dla diety, ale dla ćwiczenia woli:-) Jeszcze ograniczę komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtaa
przyłączam sie do Was! Już nie jem trzeci dzień słodyczy, jakoś się trzymam ale mam ciężkie chwile... Tym b, że dziennie zjadałam całą czekolade od jakiegoś pół roku, codziennie musiało być coś słodkiego, ciasteczko, batonik, czekoladka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
Zuczczek :D najgorsze sa pierwsze 3 dni, pozniej czlowiek sie jakos przyzwyczaja... ja jak macie straaaszna ochote na slodycze to kupcie sobie jaka najbardziej niedobra gorzka czekolade i possijcie kostke - apetyt na slodkie przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
to papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teeez
w tamtym roku sie udało mam nadzieje ze i w tym tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtaa
u mnie ciężko jest jak robie zakupy, teraz półki ze slodyczami omijam szerokim łukiem;) a przy kasie nie patrze na boki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
to prawda, przy kasie lezy to co najsmaczniejsze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtaa
trzeba być twardym a nie miętkim;) nie damy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×