Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

ale za co?? to ja nie zauważyłam wcześniej że pytałaś kto jest z Wrocławia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakiej dzielnicy mieszkasz ?:) bo ja w sumie mieszkam na Psim Polu w domku jednorodzinnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie na placu Grunwaldzkim w prywatnej (niestety nie mojej) kamienicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie..ale fajnie że jesteśmy tu razem ;) za 38 dni Wrocław będzie miał dwie nowe laski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, bedziemy stanowic konkurencje wroclawska :D Super, super... Ach jeszcze 38 dni :) :) I mam coraz wieksza ochote dawac rade!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkurencję?? Aleksandrowa my będziemy bezkonkurencyjne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kocoilka, potem learning, moze wpadne wieczorkiem.. a poki co zegnam sie ;). Trzymam sie bez slodyczy nadal.Na kolacje ryzyk z mlekiem waniliowym .. mjmm juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj :) no ja wróciłam ze szkoły i teraz postanowiłam zajrzeć tutaj :) kurczę troche czytania miałam ale to dobrze bo to znaczy ze topik żyje.. :) dziś znowu zero słodyczy i nawet mnie nie ciągnie. Aleksandrowa :) ja na hula hop to nic niezwykłego. zakładam hula hop na talię i kręce w kólko. wykonuję przy tym delikatne ruchy biodrami i wiadomo że pracują mięśnie brzucha i w ogóle całej talii no bo muszą pracować żeby kołko nie spadło :) uczyłam się w wakacje i początki były trudne - ból, siniaki nie mówiąc o tym że kołko trzymalo sie w talii jakies 2, 3 sekundy... ale kilka dni prób i teraz moge krecic ile chce i nie spada :D teraz mam zakwasy a to dlatego że miałam dłuuugą przerwę. ale za kilka dni będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...bezkonkurencyjne :) Zalozymy wlasny gang i nikt nie bedzie mial z nami szans :) witaj AnuloPP Hula hop zle mi sie kojarzy.. Kiedys w dziecinstwie zrobilam sobie tym krzywde, uderzajac sie bardzo mocno w twarz ( nie pytajcie jak to zrobilam :X sama nie wiem :P). Ajjjj....wygralam z moja najwieksza pokusa. Mama kupila moje ulubione ciasto kremowe, z czekolada, z bita smietana, orzechami....ale odmowilam :) Wrrr....ile silnej woli mnie to kosztowalo...:/ Wygralam bitwe, mam nadzieje, ze wojne tez mi sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba że tak :) ja nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z hula hop - na szczescie :D Aleksandrowa super że sie udało :) oby tak dalej. a ja bede miec problem jutro lub pojutrze... mam zrobić ciasto, tiramisu no i nie wiem jak przezyje zeby w ogole nie sprobowac jak smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie muszę. Siostra kazała... zresztą u mnie co niedziele jest jakas pysznosc hehe. Gdyby to ode mnie zależalo co mam zrobic to zrobialbym takie ktore by mnie nie ciagnelo. a tak siostra zdecydowala co i kupila juz wszystki produkty. najgorsze jest to że takiego jeszcze nie jadłam a zapowiada się smakowicie, chyba sobie go tylko powącham hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie poszłam do cukierni po chlebek i kupiłam mojemu narzeczonemu takie małe czekoladowe serduszko a sobie nic..czyli też mały sukces...ale zapachy które się tam unosiły mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jest dobrze :) małe sukcesy i oby do celu :) mam nadzieje ze ja w poniedzialek tez bede mogla tak napisac... i jesli sie uda to, to juz nic gorszego do wyrzeczenia się nie będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) juz po 18h czyli kolejny dzien zaliczony:) Dziewczynki ja juz sie na dzisiaj z Wami zegnam. Milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, jaka my mamy satysfakcje z tego powodu, ze nie jemy slodyczy :D A moj brat zdziwiony: ,,Ola nie zjadla swojego ulubionego ciastka ? Nie wierze.\'\' I az zerknal do lodowki. Hehehe... :) oj Anulo takie zapachy..mniam. Ale nie daj sie. Agutkal ja na szczescie mam daleko do jakiejkolwiek cukierni....uffff...:P Los nie kusi mnie az tak bardzo. I po 18 rzeczywiscie... Dobrze dziewczeta, ide sie uczyc na jutro angielskiego, zeby pan native speaker nie powiedzial, ze sie obijam...ale strasznie mi sie nie chce. Najlepiej to bym sie zamknela w lodowce z moim ulubionym ciasteczkiem firmowym...aaaaa!!! No juz juz dobrze, przestane dramatyzowac :X Dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zajadam se paluszki :P- mimo,ze po 18 ale chociaz tyle,ze to nie slodycz ! ochota na ryz drastycznie zmalala Jak sie nauczyc krecic hula hop.ja nie potrafie, nigdy nei umialam, a ostatnio doszlam do wnisoku,ze wlasnie na brzuszku najwiecej tluszczu i ze wlasnie z brzucha chce schdun=dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems ja też nie umiałam ale sie naumiałam! a myslałam że nie dam rady. trzeba kilka razy spróbować i załapać swój rytm. a i dodam jeszcze ze im wieksze kolko tym lepiej sie kreci (najlepiej 90 cm) i im cięższe tym tez lepsze. ja do swojego wsypałam ryż :) ile ja się naczytałam zanim do wszystkiego doszłam . a co naszego postanowienia to paluszków chipsów itp też sie wyrzekłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems ja też nie umiałam ale sie naumiałam! a myslałam że nie dam rady. trzeba kilka razy spróbować i załapać swój rytm. a i dodam jeszcze ze im wieksze kolko tym lepiej sie kreci (najlepiej 90 cm) i im cięższe tym tez lepsze. ja do swojego wsypałam ryż :) ile ja się naczytałam zanim do wszystkiego doszłam . a co naszego postanowienia to paluszków chipsów itp też sie wyrzekłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems ja też nie umiałam ale sie naumiałam! a myslałam że nie dam rady. trzeba kilka razy spróbować i załapać swój rytm. a i dodam jeszcze ze im wieksze kolko tym lepiej sie kreci (najlepiej 90 cm) i im cięższe tym tez lepsze. ja do swojego wsypałam ryż :) ile ja się naczytałam zanim do wszystkiego doszłam . a co naszego postanowienia to paluszków chipsów itp też sie wyrzekłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę sorki że tyle razy ale coś było nie tak z kafe przez chwilke 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Trzymam sie dziewczyny... Normalnie dumna z siebie jestem :) Mało dzisiaj zjadłam, bo nawet nie miałam czasu, a jak juz znalazl się czas, to było po 18, więc nici z jedzenia. Teraz muszę czekac już na jutrzejsze śniadanko. Trochę ssie mnie w żołądku, więc idę juz spać, żeby nie myśleć o tym, że jestem głodna. Dobranoc i kolorowych snów 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula pp- dzieki wielkie.czyli co? ptoboac do skutku? ciekawe ile takie hh kosztuje, postaram sie porozgladac- moze na allegro.. i nagle oczami duszy widze listonosza jak dostarcza mi hh o srednicy 90 cm :D... zauwazylamw lasni,ze spodnie sa na mnie dobre w tylku, a w pasie nie bardzo, natomiast w biodrowkach cale dupsko mam na wierzchu.. koszmar... to już 3 dzien, prawda? tez bym poszla w kimke, ale egz.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Ja już jestem po śniadanku i jak do tej pory to na nic słodkiego się nie skusiłam :) Po tych kliku dniach czuję się super :) No nic miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) wazylam sie dzisiaj i mam juz 1kg mniej JUHU :D:D:D Sobota pewnie wszystkie sprzatacie? Ja sie dzisiaj nie bede udzielac na topiku. Wpadne wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin xD
ja tez sie przylaczam :)) schudłam juz 2 kg w 4 dni :D przez : ćwiczenia na hula-hop robiłam chyba 4 razy po 5 min z przerwmi 0 słodyczy i rzeczy małokaloryczne :)) ale jestem z siebie dumna ;D hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×