Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taka jedna kobitka

Z rozsądkiem do celu!! Szukam wytrwałych w swoich postanowieniach dziewczyn !!

Polecane posty

Ja kiedy ważyłam jeszcze 80kg miałam straszny problem z cellulitem więc musiałam się ruszać bo bez tego efekty byłyby marne ;) Codziennie przynajmniej minimalnie 10 - 15 min na rowerku i tak przez 5 miesięcy :p Powiem szczerze że nóg nie mam jakoś specjalnie chudych ale przez rowerek stały się jędrne i jestem w pełni z nich zadowolona :D a co do tych brzuszków to po 30 dziennie brzuch stał się twardszy i nie wylewał się ze spodni... teraz niestety muszę na nowo nad tym popracować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie miałaś efektu yo-yo? Stosowałaś jakieś kremy na celul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie dobrze się "pilnowałaś", bo tak duża utrata wagi (20 kg) to jednak spory szok dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mogę się przyłaczyć? Mam 19 lat. To bedzie moja 3 proba. Chce schudnac z 62 do 50 kg. Potrzebuje wsparcia, moze znajde je wsrod Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......63..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 Dalja.....................29..................166....... . ...........65.............57 Evcik....................19..................157.....................62.............50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkakj
Dziewczyny z miła checia sie do Was przylacze :) mam 23 latka,169 cm waże 59 cel--> 55 kg :) nie dużo mi brakuje a jakos nie potrafie tego zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......63..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 Dalja.....................29..................166....... . ...........65.............57 Evcik....................19..................157........ .............62.............50 malutkakj..............23...................169....... .............58.............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w tabelce:-). Od jutra startuję, bedzie ciezko, ale jak juz sie zadeklarowalam to musze dac rade. Fajnie, że nie jestem sama;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też od jutra startuję ciężko...a teraz zmykam spać bo rano do szkoły :o Mam nadzieję, że poznamy się lepiej a nie tylko kto ile waży i ile ma wzrostu ;) Słodkich snów dziewczyny:) Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to zaczynamy kobietki :) Ja wypiłam na razie kawę z mlekiem,na śniadanie nie mam jeszcze pomysłu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, popijam właśnie kawusie z mlekiem a potem śniadanko, ale podobnie jak Ty annah na sniadanie nie mam pomysłu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123KASIA123
Witam ,mozna jeszcze sie dolaczyc?teraz jestem na 1300 kcal plus cwiczenia ,bylam dosc dlugo na SB ale juz mam dosc jaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, zaczerniaj nika i przyłączaj się do nas:) Ja też jestem na ok 1300 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam omlet zdwóch jaj i szczypiorkiem :)+2 kromki wasy,teraz piję czerwoną herbatę i zabieram się za prasowanie :).Zawsze to jakiś ruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Ja już też po śniadaniu. Dziś troche pozniej wstalam, bo jestem chora i nie bylam w szkole:D Z jednej strony to dobrze, bo nie mam apetytu, ale z drugiej jak siedzę w domu, to potrafię oszamać co w łapy wpadnie:P O ruchu też na razie nie może być mowy, bo muszę leżeć...A więc dziewczyny życzę Wam i sobie powodzenia i przede wszystkim zdrowia, bo ono jednak jest najważniejsze ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Ja dzisiaj zjadłam kanapki z dwóch kromek chleba, później 3 ziemniaki z rybą i to by było na tyle... ćwiczenia też mam za sobą bo na wf biegaliśmy 20 minut a plus to rozgrzewka :) Evcik wracaj szybciutko do zdrowia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, można pomóc sobie czymś z www.life-star.pl żeby odchudzanie nie musiało być waszym tematem na całe życie. Błędne koło odchudzania bez pomocy dobrych produktów może zająć nasz czas przez długie lata, można to zrobić szybciej i efektywniej, a czas przeznaczyć na przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny u Was?? Za mną pierwszy dzień i jest nawet dobrze, wszystko według planu. Mogę więc być z siebie dumna, ale przyznaję, że miałam chwilę wahania, ale przezwyciężyłam ją i jak na razie sie trzymam. Taka jedna kobitka, dziękuję, będę starała szybko wyzdrowieć, to chcę wziąć się za jakiś ruch:D Dziewczyny pochwalcie się jak tam Wam idzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) U mnie jakos ciezko, odkad sie odchudzam caly czas mysle ze w brzuszku zamiast mi ubywac to mi przybywa :) ale my kobietki to juz chyba tak mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkakj, nic się nie przejmuj. Ja też zamiast czuć się lżej paradoksalnie czuję się ciężka:P Ale pokonamy to! RAZEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja zaczęłam dzień od jednej kanapki z grahamki;) Po szkole troszkę poćwiczę:) Wczoraj miałam chwile słabości ale powiedziałam nie bo wiem że najgorzej jest zacząć...Później to juz samo leci ...:) Evcik jak tam zdrówko ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka, dziekuje Ci bardzo juz troche lepiej. Mam nadzieje ze niedlugo wyzdrowieje zupelnie. Szkoda, ze taka cisza zapanowala na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na Was dziewczyny dołączcie do nas!!:):) Ja dzisiaj juz mam ochote zjesc cos slodkiego, mmm, ale nie moge!!hehe, nie poddam sie:P To wszystko przez to, że wczesniej skonczylam lekcje i siedzę teraz w domku i się nudzę, ale coś zaraz zacznę z sobą robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj spagethi robia :( nie wiem jak ja sie powstrzymam :) kurczee noo...3-4 kg chce zrzucic a tak ciezko mi to przychodzi.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam 2 grahamki i teraz pierś kurczaka z warzywami:) Później może jeszcze jakiś owoc... no i woda:) Widze,że jest nas tutaj coraz mniej,a szkoda... A może coś o sobie? Skąd jesteście? co robicie w życiu ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×