Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taka jedna kobitka

Z rozsądkiem do celu!! Szukam wytrwałych w swoich postanowieniach dziewczyn !!

Polecane posty

Mogę się przyłączyć??? Dziś mija mój czwarty dzień diety SB (faza pierwsza). Dziewczyny kochane jak wczoraj było mi ciężko!!!!!! Myślałam, że się poddam. Dziś już dużo lepiej, ale dre się cały dzień na mojego chłopaka kochanego, m.in. za to, że wrąbał przy mnie pół wielkiej czekolady z orzechami i rodzynkami ehhhhhh, jak mi sie chce ciasteczko.. Ale jestem twardziel :D Czwarty dzien bardzo rygorystycznego etapu 1 tej diety i widać już pierwsze efekty :) Rano ważyłam jeszcze 0,2 kg więcej :) Bardzo trudno mi żyć bez owoców, bez mleka i płatków, bez chleba, bez żółtego sera... O czekoladzie, ciasteczkach nie wspomnę a frytki i pizze to już całkiem zostawie bez komantarza ;) Brakuje mi cukru, mam ochotę zjeść cukierniczkę :D Ale powoli to mija, najgorzej było na początku. Z utęsknieniem czekam na drugi etap dietki bo tam można mleczko i płatki wcinać i owocki moje ukochane :D Tyle że jak waga stanie w miejscu to znów trza to wszystko ograniczać ale ja tak powolutku chce chudnąć, nie na chura bo z tego nie ma nic dobrego. Też o biust trzeba dbać, pamiętajcie kochane koleżanki że jak sie odchudzacie to krem do biustu MOCNY i masaże to rzecz święta!! A najlepiej poproście swoich chłopców o masarz, wtedy jest przyjemniej ;) Zauważyłam też, jak pięknie tłuszczykz brzucha mi schodzi, choć mam go jeszcze tonę to już nie tonę i ćwierć ;) Sadło mam jak u prosiaka a miałam jak u świni więc nie jest źle :) No taka prawda. Pozdrawiam Was wszystkie!!!!! Życzę wytrwałości, będę tu do Was zaglądać, jeśli można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy_xx mozesz polecic jakis dobry krem do biustu? :) bo moj biust powolutku znika :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amy_xx, podziwiam Cię, że wzięłaś się za tak rygorystyczną dietę. Ja wychodzę z zalozenia, że po prostu ograniczam stopniowo jedzienie na razie 4,5 posiłków dziennie, do godz 18. Staram się więcej pić płynów, no i jeść owoce, trochę mniej warzywa:P:P Jak wyzdrowieje i sie zrobi cieplej, to bieganie i basen włączam do mojego odchudzania. Dziewczyny badzmy twarde, stop słodyczom!!! i fast foodom:D Moja zmorą tez jest Amy_xx brzuch ;/. Nogi nawet, ale idac ku gorze zaczyna sie robic coraz gorzej;p Ja mam zupelnie odwrotny problem malutkakj, moj biust jest jak dla mnie za duzy i chce go zrzucic:( ale nie mam zupelnie pojecia jak, znacie jakies sposoby?? Taka jedna kobitka, mam nadzieje ze coraz wiecej osob bedzie sie do Nas przyłaczac bo moim zdaniem fajny mamy topic i panuje tu fajna atmosfera, bo ja gadam kazda glupotę jaka mi przyjdzie na myśl i nikt mnie nie krytykuje, ani się ze mnie nie śmieje. Mnie tyle do szczęścia wystarcza i sadze, ze z czasem grono się powiększy. Tak że dziewczyny jesteśmy otwarte na nowe forumowiczki!!! Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko zaczynam sie odchudzac biust mi znika :) ale chyba wole miec plaski brzuch a piersi mniejsze :) Nie wiem jak zwalczyc te moje faldki tluszczu :) Tez mysle nad basenem :) moze wykupie sobie jakis karnet :) Najbardziej denerwuje mnie moj cellulit na brzuchu :( bo brzuszek mozna wciagnac a z cellulitem nic juz nie zrobie :( wyglada okropnie :D Ktos ma jakis pomysl jak go zwalczyc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ja zaczne i cos napisze o sobie :) a wiec jestem Kasia :) na codzien studiuje Zarządzanie i Marketing na Politechnice Śląskiej, powolutku pisze prace magisterska :) i musze zaczac rozgladac sie za jakas praca :) a teraz kolej na Was... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkakj - najlepszy krem do biustu jaki miałam okazje testować (a było tego mnóstwo bo mam miskę D85 a po odchudzaniu było kiedyś między B a C to sobie wyobraź - jak u krowy!!!) to aktywne serum do biustu z serii slim extreme 3D Professional - ta zielona seria, nie mylić z różową choć i ten krem też mam i jest super - Eveline Cosmetics. Krem napina jak łuk piersi, pojędrnia a co najlepsze unosi je i powiększa przy regularnym stosowaniu tak że żadne wiotczenie nie grozi, wręcz przeciwnie biustek jest jak ta lala, dodatkowo krem likwiduje rozstępy, gorąco polecam bo długo szukałam zanim takie cudo znalazłam :) Na cellulit jest krem z tej samej serii, niestety kremy są dość drogie (ok40 zł) ale warte swojej ceny naprawdę. Ja mam całą serię, łącznie z plastrami antycellulitowymi, i to naprawdę pomaga pozbyć się tego gówna, miałam spory cellulit a teraz jest połowa tego co było. Mam i zieloną i różowa serię bo kocham te kosmetyki. Z różowej moge polecić krem do pośladków i brzucha - fajna sprawa ;) EVCIK skromo mówiąc ja też Ciebie podziwiam :P Że trwam, że nie zżarłam ciastek i lodówki - to do mnie nie podobne :D:D:D:D Ale jestem żywym przykładem na to, że jak się czegoś bardzo chce, to nic nie jest w stanie przeszkodzić w dążeniu do celu :) W sb niestety nie ma owoców - i słusznie bo to sam cukier, więc z owocami uważaj bo mogą okazać się zgubne :( No ja się skręcam na widok chociażby jabłka ale nie moge i koniec :( Evciku kochany - jak miałam 17 lat też postanowiłam zrzucić biust "bo jest za duży". Postanowiłam wsmarowywać w niego krem wyszczuplający. No i wyszczuplił się. Z D na B. Tyle że zostało z niego krowie za przeproszeniem gówno a nie biust. Nie marnuj daru natury, bo kiedyś możesz tego gorzko żałować. Tak jak ja dzisiaj. Dziś bym doceniła mój biust, bo kocham go. Dbam o niego i poprawiłam jego kształt. Ale nigdy nie będzie taki jak kiedyś. Przez moją głupotę. Teraz może też się przedstawię, też jestem Kasia, ukończyłam studia dziennikarskie a teraz podbijam Anglię wspólnie z moim chłopakiem. Mieszkam w Brighton, na samym południu Anglii, nad pięknym morzem (które wprawdzie już mi się znudziło). Gdyby ktoś był w tym ślicznym mieście to zapraszam na kawę (bez cukru :P ) DOBRANOC KOBITKI, DO JUTRA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to nie jestem w dalszym ciagu przekonana do mojego biustu, bo duzy biust to takze duzy problem niejednokrotnie. Mysle ze wole tak ja malutkakj plaski brzuszek i mniejszy biust. Amy_xx, ciesze sie ze jestes tak zdeterminowana i mam wielka nadzieje ze udzieli sie to i nam wszystkim, bo jednak by sie odchudzac trzeba miec te wole walki w sobie, takze gratuluje. a ja wlasnie czuje glod, czy Wam też doskwieraja czasem bole glowy na poczatku odchudzania, bo mnie praktycznie zawsze ;/ Ale zniosę to:D Ja mam 19 lat(prawie:P). Chodzę do LO, ostatni rok, maj-matura;/ Pozniej jakies studia no i moze jakas praca, zobaczymy...Najpierw trzeba zdac!:) To co dziewczynki zyczę wytrwalosci i milej nocki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No to kolej na mnie... Nazywam się Ania i w grudniu skończe 19 lat... Chodzę do ostatniej klasy LP ...Po szkole mam zamiar iść do pracy:) Mieszkam na śląsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......61..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 Dalja.....................29..................166....... . ...........65.............57 Evcik....................19..................157........ .............62.............50 malutkakj..............23...................169....... .............58.............55 Mała zmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka, gratuluję sukcesu:):)! A ja ma dziś w miarę dobry dzień, bo juz pt. i w końcu sobie chociaż trochę odpocznę:D Z dietą na razie wszystko w porządku. A u WAS kobitki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy_xx znalazlam dzisiaj na allegro plastry i krem do biustu o ktorym mowilas :) mam nadzieje ze to o to chodzilo :) http://www.allegro.pl/item304285336_eveline_plastry_antycellulitowe_kuracja_punktowa.html http://www.allegro.pl/item305990205_eveline_slim_extreme_3d_aktywne_serum_do_biustu.html Kurcze na krem sie chyba skusze, mysle tez nad tymi plastrami tylko zeby to cos dzialalo :D czy moglabys mi troszke opisac jak sie stosuje te plastry z tego co sie doczytalam jest ich 6 w opakowaniu :) i na ile one starczaja :) Z gory bardzo Ci dziekuje za odp :) Przed chwileczka sie wazylam i waze 57,1 ale pewnie cos zjem i waga znowu pojdzie w gore :) ehhh te nasze \"babskie\" problemy :D ale damy rade! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przeczytałam wasz topic i chciałabym sie przyłaczyc jesli mozna. Mam 168cm i waże 62 kg, niestety dzisiaj sie ważyłam a na dodatek jestem jeszcze dzień przed okresem wiec waga mnie przeraziła. W sumie nie stosuje jakijs typowej dietki, moze troche połączenie diety 1000kalorii z SB i dieta niełączenia. Chciałabym schudnać najpierw do 57 a potem się zobaczy. Przyjmiecie mnie? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek..............Wzrost........ .....Waga...........Cel TakaJednaKobitka.....19..................166............ ......61..............55 Annah....................33..................173........ ...........67..............60 yryska...................27..................168........ ...........68.............60 Dalja.....................29..................166....... . ...........65.............57 Evcik....................19..................157........ .............62.............50 malutkakj..............23...................169....... .............58.............55 Olensja.................26...................168.....................62.............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki!!! :D Właśnie wróciłam w pracy, piąty dzień mojej walki opieczętowany został trzema jajkami na twardo :P malutkakj - tak to o to chodzi, jeśli idzie o stosowanie plastrów to owszem - jest ich sześć a kuracja trwa dwa tygodnie (dokładnie dwanaście dni). Przyklejasz plaster na 8 godzin, raz na dwa dni. Przyklejasz go w miejscu, gdzie uważasz za stosowne, może to być pośladek, może być udo, może być brzuch, może być ramiono, wedle uznania. Za każdym razem może to być inne miejsce. Plaster bardzo dobrze przylega i nie odkleja się w żadnym wypadku, ale ważne jest żeby przyklejać go na czystą suchą skórę (nie na spoconą czy natłuszczoną balsamem). Przez pierwsze kilka godzin odczujesz jakby chłod połączony z delikatnym szczypaniem. Wspaniale ujędrnia, działa nie tylko w miejscu w którym przykleiłaś, ale na całe ciało (choć w miejscu w którym masz przyklejony plaster działa bardziej intensywnie). Likwiduje cellulit (u mnie naprawdę się zmiejszył a powtarzam - nie ćwiczę. Pracuję wyczerpująco fizycznie więc to mi wystarczy, dziś np ostry wysiłek fizyczny miałam od 6.30 do 13.30 więc może starczy :P). Ogólnie polecam wszystkie kosmetyki z tej firmy, różowa seria jest np. o połowę tańsza i też są to super kosmetyki, tyle że seria zielona jest bogatsza w składniki, zwłaszcza te drenujące i spalające tłuszcz - jest to dość droga seria jak na eveline ale jak na kosmetyki o takim składzie, takim działaniu i takich efektach to jest to seria bajecznie tania (porównaj chociażby z głupim avonem, potem z vichy czy z lorealem). A jeśli chcecie mieć piękne pełne usta (tak z innej beczki) to polecam dwufazową kurację Bielendy z czystym kolagenem. Efekt nieziemski, a kosztuje to tylko 15 zł :D Dziś szef kupił sobie pyszne ciasteczka, takie jak lubię, i mnie częstował za każdym razem i szalał żebym się skusiła, a potem McDonalda proponował - ehhhh, głodna jak wilk odmówiłam :D:D:D A i tak na zakończenie pochwalę się - dziś ważę już 66,0 (rano o 6 było 66,4) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olensja, hej, fajnie, że jesteś z nami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak tam dietka?? Jak samopoczucie??:D u mnie b. dobre...:) to już 4 dzień:p na śniadanko była grahamka i herbatka...:) zaraz zobacze na wadze co tam słychać u kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin xD
a u mnie tez spoko 2 kg w 4 dni schudlam juz :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem trochę osłabiona i w ogóle spać mi się chcę, ale jakoś przetrzymam, pierwsze dni najgorsze:) Ale dziś śłioczyny dzień, aż się chcę cos fajnego zrobić, a ja muszę w książkach siedzieć:(buu Pozdrowionka dziewczyny. Z wagą nie wiem jak jeszcze poczekam kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś tak sie cicho tu zrobiło... Ja miałam w miare dobry dzień jedyne grzeszki to bułka bo nic innego nie było i trochę kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos sie odezwie jak juz bedzie czym sie chwalic albo bedzie potrzebowal rady:D hehe, ale piszcie, nie chce zostac sama:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najważniejsze jest to żeby się nie poddać :) mi trochę trudno teraz znowu zaczynać bo byłam już na diecie jakieś 7-8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! Dziś minął tydzień walki o lepszą siebie :P Efekty w stopce a ja tonę w zachwycie nad sobą, jaka jestem dzielna :P Przetrwałam to, bez najmniejszych grzeszków, nie zjadłam nic niedozwolonego (choć niekiedy skręcało mnie z głodu a raczej z łakomstwa i przepłakałam tyle dni). Schudłam do dziś ok. 4,5 kilograma. Niezły wynik jak na osobę o tak słabej woli (dotychczas). TRZYMAJCIE SIE KOBITKI, JESTEM Z WAMI CALYM SERCEM I WIERZE W WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendoline
Dziewczyny, blagam poradzcie co robic! Mam 168 cm, waze 58 kg, wchodze do spodni rozmiaru 36, mam waskie ramiona, a piersi, o zgrozo, mam 70 E! piersi niby to tylko tluszcz, ale ja nie jestem gruba i nawet jak chudne, to one zostaja takie wielgasne! co robic? mam przestac jesc, zeby w koncu zrzucic dwa rozmiary? powodzenia i wytrwalosci w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×