Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Czy są tu jacyś tancerze,tancerki?Profesjonaliści,pasjonaci?

Polecane posty

Gość Ciii przestań już pieprzyć
to już chyba taki typ, potrzebuje dowartościowania więc dowartościowuje się sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o daj już spokój :) nie wszyscy mają takie same problemy :) świetnym tancerzem jest salah p.lock itp. ja jestem dobra i nie mam większych problemów z opanowaniem czegoś ...To Delicious że ty musiałaś rozćwiczyć owe mięśnie i miałaś z tym problem nie znaczy że wszyscy inni też mają z tym problemy :) nie zmienia to twojej wartości jako tancerki nie twierdzę że ci którzy musieli poświęcić czas na takie rozćwiczenie są jakkolwiek gorsi ode mnie ani ja nie uważam się lepsza od ciebie dlatego że mi nie sprawiało to problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać. Jeżeli jest się dobrym, to nie trzeba o tym trąbić, trzeba to udowodnić!!! Dziewczyno, piszesz i piszesz o sobie... i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii przestań już pieprzyć
gdybyś była taka dobra to nie musiałabyś tu siedzieć i się tym chwalić, człowiek który jest pewny swej wartości nie musi o swoich umiejętnościach pieprzyć na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje drogie :) Dajcie już spokój...każdy jest inny każdy ma inne problemy z czym innym i każdy uczy się w innym tępię . Nie mam potrzeby się dowartościowywać wiem ile potrafię i ani nie zawyżam swoich umiejętności ani nie będę ich obniżać abyście wy poczuły się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to standard dla tego forum:| madchen pozdrawiam Cie:] ja rowniez chetnie poslucham o tych innych stylach:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cii --> to śmieszne co piszesz, naprawdę mogłabym zatrudnić Cie jako przydwornego błazna :O Zabawne że nie znając moich dokonań i tego gdzie, kiedy się uczyłąm tańczyć i z czym miałam problemy wydajesz opinię zaznaczając przy tym swoją świetność :P Każdy, powtarzam KAŻDy ma na początku problemy z belly dance ... może nie problemy z mięśniami, ale z oddychaniem i z przeponą ;) ale sorry zapomnialam ze ty jestes ideałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie odpowiesz na moje pytanie? Przecież Cie nie obrażam tylko pytam. Skoro tańczysz 10 lat i tyle nazw wymieniłaś o których ja słyszałam tylko w tv .. no to chciałam spytać noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawzajem Noelia :) 🌻 czyżbyś też czekała na odp na moje pytanie?:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się niczym nie chwale :) Jedyne co chciałam osiągnąć zakładając ten topik to miło porozmawiać z innymi tancerzami lub mającymi zamiar się uczyć o różnych stylach sposobach nauczania o różnych warsztatach różnych sławnych w świecie tancerzach filmach o tej tematyce ...chciałam podzielić się z innymi swoją miłością do tańca i swoją wiedzą na ten temat :) Nie potrzebuje się dowartościowywać :D Nie potrzebuje się chwalić :)Ale najwidoczniej wy musicie się trochę dowartościować :) nagadać jaka to ja jestem głupia i niedoświadczona a jakie wy nauczone wykwalifikowane tancerki :D Szczerze mnie to bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze więc jako tancerka i muzyczna osoba, chcialabym wymienic sie doświadczeniami ;) i pytam o Twoje osiągnięcia o szkoły w których sie uczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious :) skoro każdy ma takie same problemy to dziwne :) Ja zawsze myślałam że wszyscy jesteśmy osobnymi osobami i każdy wszystko poznaje każdy wszystkiego uczy się inaczej ...ale najwidoczniej twoim zdaniem wszyscy ludzie są tacy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje osiągnięcia :D aj chyba nie wypada mi ich wymieniać :D bo zaraz mnie napadniecie że się chwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby nazwać się tancerzem trzeba mieć na to potwierdzenie. Idąc Twoim tokiem myślenia to każdy kto był raz w technodyskotece może się nazwać tancerką. Skoro już tyle napisałaś to dokończ. Ja maluje obrazy olejne i nie nazwe sie malarką bo niema to potwierdzenia w niczym . tancerz, malarz i tego typu rzeczy to raczej ZAWODY gdy ktoś jest uształtowiony w tym kierunku i może np przede wszystkim na tym zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i co wypisze a wy zaczniecie mnie bluzgać :D Aj dajcie sobie moje drogie już spokój ...jeśli chcecie się dowartościować to stańcie przed lustrem i głęboko patrząc się sobie w oczy powtarzajcie "tak tak jestem świetna jestem wspaniała jestem piękna jestem cudna jestem najlepsza a ta głupia Ciii to w ogóle tańczyć nie umie na pewno kłamie bo to ja jestem przecież świetna a ona to gówno wie" :D i powtarzajcie sobie tak aż w końcu uwierzycie :D Dowidzenia drogie panie :) jak na dzisiaj mam dosyć wykłócania się z kimś kto nie pojmuje że ludzie są różni i nie każdy ma takie same problemy :) Dowidzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekaj . zapewniam Cie ze jak wymienisz podstawy do uprzedniego wychwalania którego już dokonałaś oczyscisz sie. tylko.. mam poważne wątpliwości że one istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak się pięknie odwraca kota ogonem drogie panie ;) I w taki sposób wychodzi prawda. Szkoda tylko, że trzeba się posuwać do kłamstw, zamiast napisać: kocham taniec, uczę się ciągle, nie mam osiągnięć, ale żyć bez tego nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na sam koniec :) jak pisałam nie mam zamiaru się chwalić osiągnięciami ...gdybym zaczęła to wszystko wypisywać to dopiero było by chwalenie się ...ja miałam zamiar podzielić się zamiłowaniem do tańca i wiedzą. :) Bye ...tylko się nawzajem nie zagryźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×