Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

taaaa :O Jednak zacytuję :P : Carmen Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:51 pm Ponieważ po Pudelku, teraz będziemy mieć nalot trolli z WP, mam taka nieśmiałą propozycję. Niech PP lub nesca (nie wiem czy masz uprawnienia) założą osobny dział, który będzie widoczny dla wszystkich i będą w nim mogli pisać również goście. Może dzięki temu mniej zwierzątek internetowych będzie się rejestrować i rozpisywać po całym forum robiąc śmietnik. W tym specjalnym dziale zwierzątka się wyżyją , a na zakończenie dnia wszystkie ich bobki zostaną usunięte :mrgreen: Wiem, że bez rejestracji można pisać np. w księdze gości, ale widzimy że to właśnie forum jest dla nich polem do popisu. Jeśli eksperyment by się powiódł to nie trzeba by blokować rejestracji w takich kryzysowych momentach. Co władza na to? ___ następny post: anderson Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:47 pm popieram pomysł osobnej kuwety na bobki trolli :] niech sie wyzyja, jak ma to im pomoc :P _____ izula Dyrygent to rzeczywiście dobry pomysł... ale jak nazwać taki dział? Może: \"Ogólnie o Panu Piotrze\" taka nazwa rzucałaby się w oczy tym co nie mają zamiaru spędzić przynajmniej dwóch godzin na forum xP _____ Carmen izula, zlituj się. Na razie jest problem czy PP się na to zgodzi a nie jaką dział powinien mieć nazwę :rolleyes: ___ a teraz coś innego: unisono Meloman Dołączył: 17 Lis 2006 Posty: 15 Skąd: Warszawa Ostrzeżeń: 4/3/4 Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:46 pm konkluzja ostateczna,co do trolli/konstruktywnej krytyki: -aby nie być trollem,trzeba napisać \"nie lubię muzyki PP,uwazam teksty ZK za gówno,ale mimo wszystko szanuję wizje innych ludzi na temat muzyki(choć wypowiadają sie Ci,co niekoniecznie sie znają)\" -konstruktywna krytyka jest cały czas,ale dawane przez Rubikoholików kontrargumenty są przez \"trolli\" uznawane za niesatysfakcjonujące - i na odwrót Może żeby nie \"zaśmiecać\" forum,umówmy sie na chacie na konkretną godzinę,aby pogadać na ten temat?Niektórzy mają powód by kochać PP,a niektórzy by na jego widok puscić perfidnego pawia...It\'s sad,but true ___ Unisono, na innych forach, na chatach, czy komunikatorach - proszę bardzo, rozmawiajcie, kłóćcie się - wyzywać PP czy oczerniać jego twórczości też Wam nikt nie zabroni :) Ale na TYM forum nie ma miejsca dla przeciwników. To jest nasz azyl. Co innego, jeśli zwolennikowi muzyki PP coś nie podpasuje - a co innego, jeśli wpada tu zagorzały przeciwnik i zaczyna bruździć. Świat nie jest sprawiedliwy :) ___ enigma Solista Wysłany: Pon Sty 08, 2007 10:01 pm a ja uważam, że tu powinno się znaleźć miejsce także dla przeciwników, ale kulturalnych, a kulturalny przeciwnik nie puszcza pawia publicznie... i dobrze by było, gdyby był jeszcze na tyle inteligentny, żeby nie robił tego pod wiatr... proponowałabym nie pisać, że należy usuwać wszystkich, którzy piszą, że nie lubią muzyki PP albo jego samego (fragment wątku z innego tematu w propozycjach), że tu jest miejsce tylko dla zwolenników, bo to się odbije ostrą czkawką... jeden przeciwnik tu sobie wejdzie, skopiuje taki tekścik, wklei na innych forach i będziemy mogli obserwować praktyczne zastosowanie III zasady dynamiki... (a więc saluto tutti marudo fullo sceptico a primo racjonale żiletto kritikante - witam wszystkich autorów całkowicie obiektywnych i jedynie słusznych konstruktywnych komentarzy) Nawet ktoś, kto wszedł tu tylko, by napisać, że nie lubi muzyki PP, albo, że teksty ZK do niego nie przemawiają nie jest trolem, dopóki wyraża swe poglądy bez \"ozdobników\" i bezpośrednich ataków - patrz godzina W na czacie (inna bajka - po co mu to? - ale to już jego problem) Jest normalną sprawą, że jedni lubią muzykę PP, a inni jej wręcz nie trawią (ale tak jest przecież w przypadku każdego innego artysty i każdej innej muzyki - jeżeli się mylę, to proszę podajcie przykład kogoś lub czegoś akceptowanego przez wszystkich, bez wyjątku) Jak ostatnio coraz częściej widać i jedni i drudzy wchodzą tu w poszukiwaniu ciekawostek - tyle tylko, że są to zupełnie odmienne klimaty... Jednak ktoś, kogo drażnią przegięte słodkości i lakoniczne kontrargumenty małolat nie jest trolem, tylko przez to, że wyrazi swoją opinię, dopóki robi to logicznie, \"nie na zaczepę\" i w odpowiednim temacie... _____ violino Moderator Wysłany: Pon Sty 08, 2007 10:32 pm Problem, enigmo, polega jeszcze na tym, że to jest podwórko PP, a przy okazji ZK i całej reszty oratoryjnej ekipy. A niektórzy, chociaż nie trollują, jak to klasycznie nazywamy, to jednak objeżdżają naszych twórców od góry do dołu, nie zostawiając na nich suchej nitki. I co z tego, że robią to kulturalnie, skoro ich słowa mogą sprawić ból? Wystarczy, że na WP, Onecie czy w codziennej prasie obecnie jest cała masa komentarzy i artykułów, które podcinają im jeśli nie skrzydła, to uśmiech na pewno. Czy jeszcze tu muszą się z tym spotykać? Ja sama jestem w stanie znieść i odbić tę krytykę, podyskutować z nią. Jednak nie mnie ona dotyczy i nie dotyka tak silnie, bo nie bezpośrednio mnie, jak może dotykać PP czy ZK. _______ ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczekk, jak nie ma tam nikogo z "naszych" to głównie kwitnie tam włazidupstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za fragmenty - piekne ten PP to faktycznie "cos nie tego" byc musi , biedactwo, jak taki slaby psychocznie, to nie powinien sie pchac do show-biznesu ... ja sie zastanawiam, czy to forum aby na pewno nie powinno byc sprawdzone, przez policje, co raz bardziej jestem przekonana , ze jest to sekta.... czy ja tez trolem jestem...bylam grzeczna przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozna sie w jakis sposob dowiedziec jakie sa "nasze" nicki?? zebym wiedziala na drugi raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam jak na razie nie ma .... z pracy nie mam sie jak zalogowac :( chyba,ze bede w ksiedze gosci pisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczekk, troche nie bardzo, bo pełno ich szpiegusów tu jest :D O Boże, jacy oni delikatni! Sprawiamy im ból i podcinamy skrzydła! Oni są tak w sobie zakochani, że po prostu tej krytyki do wiadomości nie przyjmują. A wierne fanki robią co mogą by ich zapewnić jacy to oni cudowni i doskonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pmaranczowo
niektorzy nawet nie milei mozliwosci zbrac glosu i cos napisac po 5 minutach mnie zbanowali dzieki za info co sie dzieje na forum to prawda,mamy wolnosc slowa i to forum powinno byc dostepne dla wszystkich,w regulaminie jest tylko o obrazliwych slowach,wiec na jakiej podstawie banuja. Maja swoja sekte i juz,nie chca nikogo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczekk, miej litość :D Jeśli Ty dowiesz się tego na tym topiku, to wszyscy rubikofile dowiedzą sie tego razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac artysta jest wrazliwy i wszelka krytyka mogłaby mu podciąć skrzydła. dobrze, że ta \"delikatnośc\" nie podcięła skrzydeł wielkim artystom bo sztuki by na świecie nie było. ani słoneczników, ani fresków watykańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no tym od słoneczników co najwyżej podcięła uszy wybiórczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podcinajcie skrzydel.. dajcie zyc....."miszczu" (mysle , ze w wypadku tego mistrza okreslenie miszczu" jest jak najbardziej wlasciwe ) jest delikatny, niczym mimoze, trzeba go chronic... no wybaczcie, facet po 40 a one o nim jak o niemowlaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pierwszy punkt regulaminu ma brzmienie: nie zwracamy się per TY a dalszy regulamin mówi: nie rób, nie pisz, uważaj... do mnie też niech nie mówi per Ty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15-latkach? raczej one zachowuja sie jak dzieci molestowane, wydaje im sie, ze to milosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupasek -> ja o to pytalam .. ale nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi ,poza tym, ze miszczu prosil by do niego na pan mowic i nalezy to uszanowac. aha na pan mowi sie takze do paskudzkiej i innych wielkich, co spiewaja u rubika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam propozycje..
jak chcecie znac nicki "naszych" to moze by je tak powysylac do jednej osoby na maila ?:] tylko uwaga na szpiegow:P a tak ogolnie to chyba trzeba odpuscic na pare dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pmaranczowo
"Witam serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Piotr Rubik - jestem kompozytorem, producentem i multiinstrumentalistą. ....... Polecam również wizytę na Forum - jest tam wiele ciekawostek, a co najważniejsze - wspaniali ludzie:)" A fuj jaki lizus jak sie wpisać do ksiego fgosci jak sie ma bana jak chcecie poznac nicki to skorzystajcie z opcji uzytkownicy-ostatnio dodani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu napisał, że do wszystkich vipów trzeba się zwracać per pan znalazłam jednego, do którego nie trzeba ;-) cytuję miszcza: \"Paweł ma 20 lat, więc możecie do niego mówić na ty\" po dalszych postach widać, że to brat, nie wiem, czy wielki brat ale brat... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p0rawda jest taka , ze Panu Rubikowi wielu nieudaczników zazdrosci sukcesu. za oceanem Ludzie płacąc niemalo za bilety komletami przychodzili na koncerty. a te \" uznane pokomunistyczne gwiazdy\" na emeryturze tylko z litosci miały ryczytały w polskich klubach by pograc do bigosu czy polskiej kiełbasy i zarobic na bilet powrotny. wracali do kraju i pieprzyli o tesknocie i patriotyżmie i popierdywali cos o sukcesie w Ameryce. taki tam kit. mam wymienic te \" gwiazdy\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×