Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

A ja uwielbiam pomarańczę mandarynki kocham truskawki ze śmietaną kiwi z cukrem ale nie przepadam zbytnio nad gruszkami bananami i jabłkami...jeszcze jak jabłuszko jest małe i słodkie to ok ale np. papirówek nie cierpię bo nie mają według mnie smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zjadła ten taki puding ze śmietanką sprzedawany w samach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię takich bardziej egzotycznych owoców...drogie to a potem nie wiadomo co z tym zrobić żeby było jadalne...moja koleżanka kupiła kiedyś dwa owoce za 10 zł a tego się jeść nie dało takie było obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
a ja planuje zrzucic nieco kg ale ciezko z tym, ciezko. mam nawet taki ambitny plan, by zaczac jakis sport uprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le parkour :D biegaj po blokach gwarantuje że zrzucisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja mysle raczej o regularnym plywaniu. uwielbiam wode i taplac sie w niej, chociaz, wstyd sie przyznac, na basenie bylam jakies dobre pare lat temu, bo ostatnio nie mialam dobrego okresu w zyciu, mozna powiedziec-chroniczna depresja i tak nic mi sie nie chcialo. lecz czas juz sie wziac za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
do Tamarii-a co jakiegos wypasionego szuka, ze tak wybrac nie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chroniczną samotność i depresje dystymie :D jakoś żyje ale wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja juz sie troszke z tego stanu wygrzebalam, ale bylo ciezko. gdy wszystko ci sie zwala na glowe, to zycie traci swoje dawne barwy i nic nie ma wiekszego sensu. jakos sie zyje, albo moze lepiej-wegetuje.... ale nic poza tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też :D a wiesz ile to pracy :D kurczę ja bym chciała ale wiesz tak mi głupio no bo co będę łazić po mieście i sama próbowała wdrapać się na ścianę ?Tak jakoś się wstydzę a nie mam z kim ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dystymie praktycznie całe życie :) daje sobie rade ...to jak fala raz jest słabsza a raz jak przyjdzie to przez miesiąc codziennie płaczę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
co do malpek, to marzeniem mojego dziecinstwa bylo posiadanie wlasnej prywatnej malpki, ktora moglabym ubierac w rozne ubranka i w ogole... mialyscie podobnie? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zaczęłam swego czasu robić codziennie pompki i doszłam do 70 w tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będę trenować nocami :D le parkour aż sięnaucze już trochę tak żeby wstydu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
wiesz Ciii, ja to nawet w tamtym okresie nie bylam w stanie tak szczerze sobie poplakac. bylam jakas taka uczuciowo "zimna", ciezko mi bylo w ogole cos z siebie wykrzesac- ciezko bylo mi sie smiac, ciezko bylo plakac. jak nic kliniczny przyklad deprechy.....ale konczmy ze smęceniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
serio, baaaardzo chcialam mala malpeczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nazywana porcelanowa twarz :D niezmiennie obojętna i bez emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja serio chce białego 7 metrowego boa dusiciela :D puściłabym go w domu żeby zżarł matkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleksrolekdupotworek
fajnie gdy facetki macają swe rozetki buszując językami szastają orgazmami lubię także patrzeć gdy napalone klacze wsadzają w picz paluchy i zagęszczają ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
ja to chyba raczej -ponura twarz, wiecznie nieobecna myslami, smutna... ehhh.... ale taki stan nie moze trwac wiecznie, czlowiek wreszcie sie przelamuje i mowi stop. tym bardziej, ze ja jestem raczej energiczna osoba i z "tamtą mną" w depresji naprawde nie czulam sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisexualna
boleksrolekdupotworek -znasz bajke o wężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssspierdalaj
stare i slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz opowieść jak to ciii kopnęła dupka w dupe i już nie był dupkiem ?:) Nie mam dzisiaj siły na grzeczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trochę z tego wyszłam :) może to dzięki tańcu :D nie mogęsię nie śmiać kiedy tańczę locking bo to taki taniec goofiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :D porobisz pompki przez jakiś czas to siła w rękach wróci :D ja też nie umiem stać na rękach :D a przydało by się bo niedługo chce się wziąść za breakdance :D taniec łamaniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×