Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

annelka NIGDY nie mow NIGDY :P :P ja tez wiele razy w zyciu mowilam nigdy ;) deska dobrze, ze annelka jest dzis optymistycznie nastawiona :) kazdy chyba ma chwile kiedy jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka a ja w Ciebie wierze :) tym bardziej,ze u Ciebie tez zaczyna sie cos ruszac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ze zapomniał, że wczoraj napisał - to dobry znak???? WĄTPIĘ w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska ja tez jestem szczera, dobra i wrazliwa ;) i to sie P najbardziej podoba :) zawsze mi to powtarzal,ze to bylo najlepsze we mnie :) annelka odezwal sie i to sie liczy !! a to,ze zapomnial to hmmm dziwne to bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
http://elia21.wrzuta.pl/audio/6i0lnlHHf1/maja_kraft_nauczylam_sie_kochac słucham tej muzyczki i zamiast się dołować, to się ruszam w rytm :D chyba już zwariowałam :P ale mniejsza z tym desko, wierz że jesteś wyjątkowa. Jak nie wróci, to On stracił!!!!!! u Ciebie dominują wyrzuty do siebie, poczucie winy, że go krzywdziłaś! ale nie jesteś zerem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
może eks był pijany nie wiem, ale dziś mi jakoś na tym nie zależy za dużo łez wylałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
deska, i dobrze, oderwij się trochę od złych myśli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zas kafe sie rypie :O On dalej milczy :( pewnie jeszcze nie wrocil od akademika, wiec zapewne nie pogadamy juz dzis :( Miesiac bez Niego :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no to odezwie się przez sms - nie piszecie teraz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
pisze czasem sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pisze smsow :( Dzis ma podobno napisac,jakby nam sie nie udalo pogadac na gg, ale rpzestaje w to wierzyc ,ze w ogole sie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a ja słucham Krajewskiego i wraca chandra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz wlasnie jest ze to wraca caly czas ... ja mialam juz tak,ze mialam kilka dni z rzedu dobrych, ale zawsze wracal ten bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nowa miłość chyba dopiero mnie z tego wyleczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
trzymamy kciuki za to desko! chwilka odpoczynku jest bardzo Ci potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka ja mam takie same wrazenie,ze dopiero nowa milosc mnie z tego wyleczy :O a na nowa milosc widokow brak ... :( deska oderwiesz sie choc troche od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
sama z przyjaciółką umówiłam się na porządne picie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
u mnie tez coci, nie wierzę w nową miłość zwłaszcza, że jeszcze go kocham! ale "głupek" z niego!- nie bijcie mnie za to określenie!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja też nie, ale na wyleczenie się z tego to tylko to pomocne :( Nie mówię tu o zabiciu uczuciu inną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem annelka i jestem za ;) dalej milczy :( po kilku dniach przyblizenia znowu mam wrazenie,ze mnie olewa :( czy ja sobie urajam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
możliwe coci :P po prostu bardzo chcesz by się odezwał a ja właśnie znów się wypłakałam pozwól desko, że potwierdzę Twe słowa, też muszę się bawić i nie pytać co dalej ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis plakalam chyba ze 3 razy :O ehhh no chce bardzo zeby sie odezwal... ale za to nie korci mnie,zeby sie do niego odezwac pierwsza ;) to juz ogromny postep :P :P deska masz racje baw sie, bo stracisz najlepsze lata zycia zamknieta w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a gdy mojemu napisałam po rozstaniu, że płacze, a płacz daje ulgę, odpisał mi, że mam przestać, bo łzy wysuszają i trzeba dużo pić - wariat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe annelka dobry jest :D :D az mnie to rozsmieszylo :P P dobrze wiedzial jak ze mna zerwal,ze bede ryczec calymi dniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×