Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość annelka
no inna powie więcej miłych słów, okaże mu więcej ciepła, to on zaraz poleci, a my już nieważne, choćby serce mu inaczej podpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zdaje się, ze masz rację :( a my z kolei jesteśmy zbyt wrażliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
TAK BYM CHCIAłA MIEć SERCE Z KAMIENIA! I MIMO, żE NA PIERWSZY RZUT OKA CHłODNA, ZDYSTANSOWANA JESTEM - TAK NIE JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
ale mi ciężko od paru dni :-( smutne piosenki, wspomnienia, analizowanie wszystkiego- strasznie się katuję. śliczna piosenka Tracy Chapman, której słuchaliśmy kiedyś razem.. If you wait for me then I'll come for you Although I've traveled far I always hold a place for you in my heart If you think of me If you miss me once in awhile Then I'll return to you I'll return and fill that space in your heart Remembering Your touch Your kiss Your warm embrace I'll find my way back to you If you'll be waiting Ryczę jak to słyszę.. Ale coś w tym jest, jeśli On ma jeszcze trochę miejsca w sercu dla mnie i chociaż czasem tęskni to znajdę drogę, nie wiem jak ale znajdę.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie wiem, czemu ale mam wielką chęć spytać go czemu mnie nienawidzi?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, to pytanie chyba retoryczne? :) skoro pracuje za granicą, to nic na to nie poradzisz :( a myślami, że jest z nią i że jest szczęśliwy z Nią po prostu się zadręczysz, szkoda Cię !- zwłaszcza, że sama wiesz, że musisz to przejść (masz znaki od Losu) A ja tak bardzo bym chciała wiedzieć, że jest szczęśliwy z Nią, skoro jest zakochany. serce to nie sługa, skoro nie chce być ze mną, skoro nie my sobie byliśmy pisani. A znowu niektórzy mówią mi mówią, że to mogło chodzić o mnie, bo te pogłoski, bo ta coraz większa pewność, że spotyka się z innymi. Ale czy faktycznie Rodzinka ma tak duży wpływ na to z kim się osoba spotyka. Ja bym walczyła o uczucie z wiarą, że rodzice się przekonają do bliskiej mi osoby, jak poznają Go bliżej. Ale też tak mogło być, że na tym ostatnim spotkaniu On był bardziej taki odważniejszy, by sprawdzić zdanie Rodziców co do mnie, a ja uciekłam, raniąc go słowami ale i zachowaniem :( - tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie może być tylko przykro, że tak się z tym męczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jak tam desko, trzymasz się jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
skoro nie odpowiada na Twoje cześć czy jakieś symbole, to nie pisz nic - takie jest moje zdanie, choć mogę się mylić. trudno Ci coś doradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dla mnie niedziele są najgorsze ale jakoś powoli wydaje mi się, że zapominam o Nim, mam taką nadzieję :) Desko, tak bym chciała Ci jakoś pomóc. Może wyjdź sobie na jakiś spacer! Przeczytaj książkę, by tylko odciąć się od myśli o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale desko musisz próbować odsuwać myśli o nim, bo się zadręczysz :( może zagrasz w jakąś wciągającą grę, może masz jakąś pasję? Idź do koleżanek i nie rozmawiaj z nimi o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przy muzyce zawsze o nim myślę i płacze, więc to akurat niedobry pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
znowu chce mi odbić, ratunku. Mam ochotę go spytać, czy idzie z nią na mArsz Milczenia, bo jeśli tak to bym ja nie szła, by go nie spotkać i zaoszczędzić sobie nerwów. A najchętniej bym spytała, czy mogłabym się dołączyć jako koleżanka, ale wiem, że głupi to pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
i nie możesz się nad tym głowić, co ma być, to będzie. Wiem, dlatego prosiłam o ratunek, to głupi pomysł. Jeśli by chciał się spotkać, to nic gpoprzed tym nie powstrzyma, nawet strach, że się nie zgodzę. Zaczynam znów tęsknić! tak bym chciała z nim pogadać, choćby na bardzo neutralny temat ale na żywo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc może jej już nie ma? sama sobie wróżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc jeśli w każdej jest tak samo, to chyba dobrze :) i jak na razie się sprawdza, musisz być cierpliwa, a tego Ci brak? Cierpliwości czy raczej pewności, że to prawda? U mnie wróżby wskazują, że u mnie to koniec, wierzę w to, ale dziś, teraz dopadła mnie tęsknota :(- ale to normalne w niedziele! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale desko on w tej chwili mógł się już z nią rozstać, nie wszyscy muszą być non stop z kimś w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
acha, ona jest taką samą pracownicą jak On?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale może z nią nie jest, może uczuciowo nie jest związany. Jeśli tak bardzo zależy Ci na nim, to desko musisz czekać, bo przecież tu w Polsce nic nie zdziałasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
hej wszystkim deska> wiem jak Ci trudno, przeżywam podobne katusze. Jest dostępny na gg, nie odzywa się od wielu dni, a jak ja się odezwę to czuję jakby mnie zbywał. Będe milczeć, chociaż tak bardzo chciałabym wiedzieć co się dzieje. Boję się że kogoś sobie znalazł. A jeszcze niedawno było tak dobrze :-( Staram się pogodzić z tymi myślami, wiem że i tak wcześniej czy później do mnie napisze. Tylko co z tego? mogę czekać na niego całe życie, ale wiem jak mnie będzie wtedy traktował :-o Piję prawie codziennie tak jak przy ostatniej przerwie, jestem załamana. Najgorsze jest to że nie potrafię przestać o Nim myśleć, jedyne co poprawia mi humor to myślenie jak kiedyś pięknie było.. Trzymaj się Deska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
właśnie dziś usłyszałam ją w pracy, aż zamarłam :( również mam wielką chęć mu ją wysłać- albo ustawię jej słowa jako opis, może się zainteresuje, choć b.rzadko wchodzi na net. Ciężko mi bez niego. potrzebuję porozmawiać z nim ALE NA żYWO-marzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
b.trafiona w naszej sytuacji! -aż serce pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja znam ją z wrzuty, też jest ładna. Ale ta Bajm całkowicie oddaje mój obecny nastrój. A słucham też A. Biedrzyńskiej- z woli dusz, znasz?- kiedyś przy niej wielokrotnie płakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja potrafię z 10 razy pod rząd słuchać tego Bajmu, ale lubię się dołować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×