Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość jak to bylo
salamandro- a jak ma nie byc gwiazdą ,skoro chyba kazdemu wlos sie na glowie jezy, gdy czyta wywnetrzenia tej niezrownowazonej dziouchy. Ile Ty masz lat w ogole Deska? 17 ? bo wiecej Ci nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo w wyniku tego jej żartu uzyskałam ten numer, on jej nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
niezle, a mentalnie na poziomie nastolatki :O boisz sie ,ze zostaniesz stara panna ze tak sie uwziełaś na tego gościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przeciez wszyscy widza, ze rozumu to akurat tobie bozia poskapila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
tak, ale czy uwierzy! :( i wybaczy dzisiejszą sytuację, wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakbym czytała
zgadzam się z salamandrą wszyscy ida na polnoc a ty jedna, desko idziesz na poludnie - i wmawiasz sobie, ze wszyscy sie myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelko- nie sluchaj tej pokutnicy, bo ci maci w glowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale rozumu to ty za grosz nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
bo tamte skasowałam. Dowiedziałam się wczoraj o tym żarcie i tak pochopnie wzięłam ten numer do niego od niej :( Nie myślałam, że napiszę ale życzyłam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chciałabym postępować racjonalnie, wiele rzeczy sobie wytłumaczyłam ale odstrzela mi czasem a teraz częściej :( chyba z tęsknoty za Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakbym czytała
nikt nie czuje jak ty - nawet twoj eks czas na prawdziwa naprawe samej siebie i idnalezienie swoich lekow - a nie zaslanianie sie miloscia jakiej nikt nigdy jeszcze nie przezyl - tylko ty jedna tylko ty wiesz jak postapic, tylko ty potrafisz kochac prawdziwie, tylko ty wiesz co jest najlepsze dla twojego eks, tobie wolno zgnoic jego obecna partnerke EGOISTKA ZAPATRZONA W SIEBIE EGOISTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
my się poznaliśmy przez forum. Ona teraz go zagadała, niby chciała się z nim spotkać a w końcu powiedziała, że wcale nie miała takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
czemu piszesz żonatymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
alez z ciebie moher wylazl, ze ho ho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
eh, ale z ciebie naiwna panienka. cokolwiek on powie- przebog! on wie wszystko najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
jaka zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przecież kobiety i tam muszą być. nie każda tak zapewne się zachowuje, zresztą gdyby facet był ok nie zdradzałby żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakbym czytała
ona dziwka? a ty kto? chcesz go dla siebie za darmo? przeciez nie - chcesz go dla siebie, zeby ci bylo lzej, zeby zmniejszyc swoje wlasne poczucie winy, ze dawalas mu w kosc, gdy byliscie razem, chcesz go dla siebie nie dla waszego dobra, ale dla swojego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no przeciez sam polecial na jej cipke, czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
annelko- rada dla ciebie. pewnie juz zauwazylas, ze ta pani ma niepoukladane w glowie, jak nalezy i powinna chodzic na terapie, ktora przynosi skutki. a jej niestety, nie przynosi. nie sluchaj jej rad, bo wyjdziesz jak Zablocki na mydle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
deska, moze i on jest miloscia twojego zycia, ale ty jego miloscia zycia raczej nie jestes,hahahaha. A poza tym masz bardzo ograniczone i stereotypowe myslenie-kobiety na statku sa takie i takie, a jacy sa faceci na statku, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja jak już tu pisałam chcę szczęścia dla niego, pogodzę się z tym, że ma, będzie z inną, ale nie powiecie mi chyba że dziś go nie zraniłam i że postąpiłam głupio, źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
czyli ona zgwałciła to niewiniatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakbym czytała
zostaw ich zwiazek w spokoju - nie masz prawa w niego ingerowac tylko dlatego, ze tobie sie chce tego akurat faceta ten facet to nie szmaciana lalka, ktora sobie mozna wyrywac z reki do reki co ty sobie wyobrazasz, ze kim jestes? ze wszystko ci wolno? ze wszystkie rozumy pozjadalas? daj facetowi swiety spokoj sama go do siebie za wlosy nie przywleczesz lubisz cierpiec - cierp do usranej smierci - ale wara ci od niego i on niej ona ci faceta nie odbila - sam do niej poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hahahha- nie spotkasz sie z wlasnm kumplem, bo ma dziewczyne????? hahahahahahhahaahahah smiech na sali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
annelka, brawo! jeszcze całe życie przed Tobą .Jeszcze pewnie nie raz bedziesz miec chwile słabosci, moze nawet im ulegniesz,ale juz wychodzisz na prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chciałam mu życzyć miłego dnia a napisałam na numer, który wydawał mi się, że jest drugim, który mi wtedy podał. A że go musiałam sie przyznać do kłamstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
deska -ucz sie od annelki , chce, zeby on był szczesliwy,nawet jesli ma byc z inna-to jest milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie widzieliscie sie od 2 miesiecy- wiec nie byl juz z toba- byl wolny! odejdz z podniesiona glowa dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
stuknieta jestes czy co? a co zlego w spotkaniu z kumplem sam na sam? w ktorej wsi mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×