Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość przerażona jestem
piękne i takie mi bliskie, mogłabym się pod tym podpisać, zmieniając tylko parę rzeczy. Nie wiem jak on na to zareaguje, ale jakbym kiedykolwiek dostała od kogoś taki piękny list.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona jestem
napewno odpiszę, bo takich listów nie zostawia się bez odpowiedzi. Mnie wzruszył bardzo, bo ujęłaś w słowa tyle uczuć, których też doświadczyłam. Byłaś mu bliska, tyle Was łączyło, z pewnością jego też to poruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja potrafię tylko powiedzieć, że list jest piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
mnie się tak nie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
jeśli Cię poznałam, to będziesz się teraz zadręczać myślami, czemu się nie odzywa :( a powinnaś się zdać na los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, już nie napiszesz ale zawierzysz przeznaczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
będziesz czekać na Jego odpowiedź biernie do lipca czy będziesz starać się wrócić do życia bez niego?- oczywiście jeśli nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dobry pomysł! zacznij żyć - wiem, że łatwo mi jeszcze mówić. ale to LOS o wszystkim decyduje, Ty nic nie zmienisz, wszystkie sposoby w walce o niego wykorzystałaś, on teraz zadecyduje, wie, że krok należy do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
na pewno nie, na pewno kogoś poznasz i przez tę sytuację nie popełnisz już tych błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
więc czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie za bardzo Cię rozumiem, dla mnie to czekanie na Niego. Dla mnie nieczekanie to branie pod uwagę, że poznam kogoś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
zapomnieć, nie zapomnisz :( ale to już nie będzie miłość nie możesz stać w miejscu i się zadręczać, że z Nim się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
nie smuć się, takie życie Mnie też b.ciężko! ALE podeście JEST LEPSZE niż myślenie NON STOP O NIM, BO TO za bardzo boli, a życie przecież nie stoi w miejscu, nie możemy obudzić się za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem, masz tak jak ja wyrzuty do siebie, że schrzaniliśmy to co piękne by było w naszym życiu, a do tego zraniłyśmy najbliższe nam osoby. Ale podejdź do tego, że to nauczka (ten ból), a jest po to by w przyszłości tego samego nie powtórzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze ja tez napislam taki mail do bylego po rozstaniu, byl w podobnym tonie i wogole podobny. przypomnialo mi sie wszystko jak to przezcytalam. a najlepsza byla jego odpowiedz krotka i tresciwa: to sie cieszz e wszystko zrozumials, moze nie zepsujesz swojego nastepnego zwiazku. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie wczoraj pierwszy !!!!!! |:D :D :D jupi nareszcie :) :) a za to jak bylam ostatnio na gg a jego nie bylo przepraszal i mowil,ze jakby wiedzial,ze jestem to by byl ...... nie mam dostepu w ogole do neta :( teraz jestem tylko na chwile w takim biurze :O mam juz dosc !!! ale to jeszcze tylko tydzien i wracam !!!!! :D jak wroce to wszystko poczytam, ale moze mi sie uda jeszcze wejsc wczesniej ..... trzymajcie sie ;) annelka gdzies widzialam ze masz wizyte na 9 maja :) jak tak to super ciesze sie i nie pozwole Ci stchorzyc :P :P bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
szkoda słów na to, co dziś zrobiłam. Wybaczcie ale pozostawię to sobie, schrzaniłam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
coci, daj mu czas na odezwanie się :) Widzisz zamilkłaś i sam się odezwał. Trzy dni przerwy w odzywaniu się to wg mnie mało. Tak, wtedy mam wizytę. U Twego psychiatry, czy mogłaś mi tę wizytę opisać? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
przez głupi dowcip mojej kuzynki uzyskałam telefon inny do niego, napisałam na niego, wpierw chciałam mu wmówić, że i go mi na początku dał. spytał skąd go mam ten inny i dlaczego takie zabiegi z tym telefonem. ja mu powiedziałam, że przez tę kuzynkę, która z niego zakpiła, a ja nie mam telefonu bo go straciłam, by dać mu wtedy spokój od siebie. Przeprosiłam go w jej imieniu i cisza! Nadwyrężyłam jego zaufanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jakbym czytała
tak jak mówiłam - olałaś ciepłym moczem - bo liczy się tylko twoja prawda (ta słuszna i jedyna) i twoje zdanie (to słuszne i jedyne) kiepski ten twoj terapeuta kiepska z ciebie pacjentka zero postępów od siedmiu miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
no właśnie :( nie namieszałam,tylko zniszczyłam to wszystko co jeszcze było. Kawał kuzynki był naprawdę wstrętny, a on może nie uwierzyć, że to nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przegrana deska- tudziez pod innym nickiem- przeczytala i widze- koles wystraszyl sie malzenstwa i przywiazania. typowe. ale ty i tak niczego nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
chodzi o moją młodszą kuzynkę, przez nią uzyskałam inny numer do niego, wmawiałam mu, że go i mi kiedyś dał, nie dał się przekonać, więc ujawniłam mu od kogo mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
a żart był wstrętny, aż mi wstyd by go opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
desko, ale czemu mi tyak odbija? Przyznaję się głupia jestem, ale nie umiem ego wytłumaczyć. Czy człowiek nieszczęśliwie zakochany tak głupio, irracjonalnie się zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ale to ja irracjonalnie się zachowuję i ci co tu piszą o braku godności, mają rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
annelka ,Ty przynajmniej widzisz ,ze Twoje zachowanie to przegięcie, ale Deska to juz przypadek beznadziejny, bo ona i tak wie swoje. Osacza faceta, wmawia sobie, ze ten ja kocha chociaz FAKTY mowia zupelnie cos innego. Deska, wroc do rzeczywistosci, zamaist zyc w wirtualnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo
"annelka faceta nie zrozumiesz... oni potrafią wszystko żyć bez miłości, odejsć z miłości, być z inną chociaż myśla o innej i tak dalej i tak dalej " nie no Deska, brawo, wmawiaj sobie dalej. Tak , na pewno sie odchodzi z milosci. Prawdziwa milosc wszystko przetrzyma, zle i dobre chwile, ale ty nie masz o tym bladego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
gdyby tylko o kłamstwo się rozchodziło :( ja się boję, że on mnie i żart kuzynki zacznie obwiniać, przyznała się, że skasowałam go z telefonu- to najmniejsza przykrość ale jednak! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
widze przegrana desko, ze w tym topiku jestes gwiazda... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×