Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
a marzenia o jego powrocie to druga bajka.. obok.. tylko ze im więcej sie dzieje i lepiej jets tym bardziej ja zaczynam sie tego bać...nigdy nie mówił wprost .. to fakt ja zawsze wiedziałam o co chodiz.. nie potrzeba nam było zbędnych słow..i wiem, że zawsze jak cos sie stało to ja musiałąm wyciagac reke, przyzanc sie do błedu, walczyć o nas...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przyznac sie do bledu? kochaniutka, wyglada na to, ze on dawno kopnal cie w d.. a ty sie nadal ludzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
a to ty pisałaś sorka ...nie skojarzyłam nicka.. może i miałam mniej ale dla mnie to nie ma znaczenia.. dla mnie to był o dziecko od początku .. nieważne że było tylko 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
skoro mnie kopnął i tak miał mnie dośc po co mu teraz kontak, przyjaźń , po co chce pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
po co opowiada najlepszemu kumplow iże nie jest szczęśliwy ..po co tamten mi to mówi, po co mówi ze on jest zawzietry i glupio uparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a moze zapytaj go wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sorka przerwa w zwiazku wiem, ze ludize ktorzy to przezyja wiedza jak to jets ale nie skojarzyłam twpojego nicka z tym ze to ty pisałaś.. jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ha wprost to on nie odpowie nigdy .. bedzie milczał jak głaz i nie odpowie na tyle to ja już go znam...będzie czekał aż samo się .. tak już ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
czy ty naprawde nie widzisz, ze on cie nie kocha dziewczyno? czy tak trudno to zauwazyc? jakie znaki daje ci, mowiac o milosci do ciebie? to ze sumienie go ruszylo i daje ci kase? a dupczy inna laske- biedny zagubiony koziolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
sumienie go ruszyło po 8 miesiacach> jak odchodził sie nie przejmował teraz by go sumienie ruszyło, jak jets na drugim końcu świata i ma mnie z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no wiec o co ci jeszcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
znasz chcoiaż jednego ex który po 8 miesiącach zrobił by coś dla swojej byłej, bo ja jakoś nie , facet to facet zrywa kontakt i z głowy... a on jakoś nie.. coś jakoś tu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
o boże to oczywiste ma w tym jakiś cel .. żadne ex po 8 miesiącach , w tym 3 awantur, wyzwisk, straszenia się nawzajem policja i czym się da nie proponuje przyjaźni, nie odnawia kontaktu i nie odzywa się .. zwłaszcza gdy od 3 miesięcy na stałe jest z inną, jak człowiek zaczyna nowy zwiażek to mysli tylko o obecnej osobie, cały świat go nie interesuje, mysli tylko o nowej miłości.. gdzie mu w głowie jakieś kontakty nieznaczące z byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
cel zabezpieczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zabepieczenia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
zabezpiecza sie, wie ze czekasz na niego. jesli tamta go rzuci, bedzie mial gdzie wrocic... widac, ze to twoj pierwszy zwiazek i niewiele rozumiesz, a juz na pewno nie rozumiesz postepowania facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
niby skąd ma wiedzieć jak traktuje go obojętnie? odzywa sie jak on napisze nie sama ? o niczym ? .. nigdzie wprost nie napisałam mu wróć czekam.. owszem pisze że się zmieniam, że jestem inna tot ak ale nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
nie pierwszy , ale pierwszy ten właściwy z tym jedynym .. trudno żeby takich związków mieć kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no i widzisz, ty nic nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
tak tylko on nawet nie zareagował na tego emaial więc widać on jakoś tego tak nie odczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
moim zdaniem przerwa... ma calkowita racje. wlasnie dlatego nie zareagowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
wcześniej nie reagował ciszą ...a poza tym gdyby było mu tak sauper to napiałby tak jak wcześniej nie rób sobie nadziei, i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
włąśnie nie bo w końcu to ja go zwyzywałam.. i jego przy tym to był pikuś... a potem dzień póżniej zadzwonił.. a ja nawet nie chciałam z nim rozmawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×