Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzialenka_m

Jak Go zatrzymać ???

Polecane posty

Gość alussia
a on ile ma lat?moze jest jeszcze nie dojrzały na powazne związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalogowana
znam to .... tez jestem zazdrosna / niepewna/ nieufna /zaborcza do granic wytrzymalosci i tez kocham ponad zycie i tez nie chce go stracic ... staram sie hamowac... ale nie zawsze daje rade... czasami mnie to przerasta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki musicie sie opanowac. Powiedziec koniec niech Oni dadza cos z siebie. Faceta trzeba sobie wychowac - egoistyczne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
zasdrosnicao powiem Ci, ze ja nigdy nie miałam takich problemów ze swoim facetem nie wiem jak to zrobilam ale trafilam w 100:),kiedys tez sie kochalam hm za duze słowo bo teraz wiem dopiero co to jest miłosc jak wspomnialam podkochiwałam sie w chłopaku taka szczeniacka milosc wszystko bylo ok z nim zwodził mnie rok nie obiecywal ale tez nie przekreslal, ja glupia sie łudzilam , latałam koło niego, pozniej chcial mnie zaciągnąc do łózka jak odmowiłam zrobil ze mnie dziwke i dopiero przejzałam na oczy tak naprawde...ze co ja w nim widziałam, raz sie przejechałam a teraz jest pieknie , moze TY tez to przezyjesz?ja tez wtedy poza nim swiata wtedy nie widziałam i jak pisala kolezanka wyzej zrobilam sie twarda i nieugieta na uczucia po drodze zeby sie wyrzyc rozkochałam 2 facetow i ich rzucilam...zeby sie odgryzc na tamtym, ale dopiero teraz mowie sobie jaka bylam głupia , teraz jestem z innym facetem z tym co pisalam ze jestem szczesliwa jestesmy razem od roku, na początku jak mnie poznał bylam twarda i wredna ale juz sie to troche zmienilo dopiero teraz wiem co to prawdziwa miłosc! moze tobie jest pisane przezyc to samo co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktos juz Was opuscil. To naprawde nie jest koniec, musicie znalezc sobie wiecej zajec. Wiem sama po sobie. Jakis kurs tanca, spiewu to co najbardziej lubicie. Zapiszcie sie na jakis aereobik, silownie. Zrobcie cos dla siebie i pomyslcie ze jestescie aktrakcyjne. Moze brzmi banalnie,ale naprawde duzo daje. Z tym trzeba sobie samemu poradzic, a jak nie da rady to mamy wielu wyspecjalizowanych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
zasdrosnicao pomysl o tym , moze nie warto tak o niego zabiegac skoro on nic nie robi w twoim kierunku?zwłaszcza , ze juz sie pocieszył inną. wiem ze to boli bo go kochasz, ale mozesz jemu tez pokazac ze ciebie tez stac na faceta , ze mozesz sie podniesc z tego i ze on nie jest pepkiem swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
pokaz jemu ze jestes twarda, pomysl o sobie ze jestes super laską i mozesz miec kazdego , lepszego faceta niz tamten.jestes młoda pamietaj,przed Toba całe zycie chcesz to przekreslic bo facet cie zostawil bez słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
wiem , ze jestem niby taka mądra bo nie jestem w twojej sytuacji i nie wiem co teraz czujesz... ale ja przezyłam kiedys cos podobnego,podnioslam sie z tamtego fakt bylo zajebiscie ciezko ale dalam rade i powiem ci ze bylo warto dla tych chwil jakie sa teraz, teraz nic dodac nic ując JESTEM SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ja mialam ta sama sytuacje , zostawil mnie dla innej. Ja wtedy go nadal kochalam i nie moglam patrzec ani sluchac niczego na ich temat. A nie daj Boze jak zobaczylam ich na ulicy to caly dzien mialam juz popsuty. Dowodem na to ze Go kochalam jest to ze teraz pokochalam go od nowa tylko tym razem dojrzala miloscia i z jego strony jest tak samo. Czasami sie ciesze ze wtedy nie bylismy ze soba, bo w tym czasie on juz sie wyszalal i to Ona cierpiala nie ja. Teraz jest kochany i wspanialy. Zazdrosnico jak wczesniej juz pisalam zajmij sie czyms, czyms co kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw dziewczyny musicie Wasze uczucia uspic a rany zdezynfekowac. Pozniej bedzie juz tylko prosciej. A najlepiej bedzie jak poznacie jakiegos faceta. Moze to dziwnie brzmiec, ale warto nawet takiego przyjaciela. Nie ma jednak jak przedstawiciel plci przeciwnej powie Wam ze ladnie wygladacie itp. Musicie uwierzyc w swoje sily w swoja urode, talenty, umiejetnosci. Podstawa to uwierzyc w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
natalinaa zgadzam sie z Tobą, zasdrosnico uwierz w siebie jeste młodą laską ktorej niczego napewno nie brakuje wez sie w garsc udowodnij mu , ze nie byl pepkiem swiata i pokaz mu co stracil...jeszcze dojedzie do tego ze wróci na kolanach do Ciebie jak zrozumie , ze popełnił błąd odchodząc od Ciebie...ale mowie ci pokaz mu ze dałas rade , pokaz ze jestes twarda, lepsza od niego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
wątpie żeby do niego doszło .. jest tysiące kilometrów stąd.. tylko z nią .. przez neta .. raczej tego nie zauważy ... podniosłam się na miesiąc po 3 miesiącach cierpienia... ale to wróciło i wróciło tylko ból jest teraz stokroć wiekszuy i ja już nie wstaję nie chcę... mam dość cierpienia.. wiem, że i tak cyz siak nie zosatło mi dużo czasu, neiudany zabieg, potem odmowa operacji serca ... więc tylko sobie skróco to co i tak nastąpi za jakiś czas a przynajmniej zaoszczędze kolejnych dni pełnych bólu i cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
nie pisz tak nie wolno tak myslec!! wez sie w garsc pomysl ze w przyszłosci bedzie lepiej !spotkasz zajebistego faceta, bedziesz miala super dzieci i z nim bedziesz planowała zycie! nie przekreslaj wszystkiego! nie warto!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
generalnie niewielkie szansę mam z tamtą ... ona popiera jego wyjazdy i jeżdzenie po świecie czemu zawsze sprzeciwiałam się ja, ja zawsze się bałam wyjechać bo nie znam języków , ona świetnie sobie radzi , wiele lat pracowała w róznych miejscach za granicą, ja nie wyszła bym sama wobcym kraju .. bo bym się bała, bo bym się nie dogadała, on juz po 1,5 miesiąca ma tam znajomych .. ona ma swoje życie, świat, setki znajomych ja nie mam żadnych .. ona leci na jego kasę i trzyma się go pazurami ..bo spłaca i urządza jej mieszkanie .. ona jest świetna w łóżku i doświadczona, no i dobre 8 lat starsza ode mnie ... żyje własnym życiem, jednocześnie kurczowo trzymając się go.. ja nie miałam swojego życia poza nim, ale dawałam mu z siebie wszystko, cały swój czas i całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno korzystajz zycia. Nie zamartwiaj sie a do niego przestan sie odzywac. Jest draniem, moze czuje cos do Ciebie, moze ale to jedynie pamiec Waszych wspolnie spedzonych chwil. On ma inna kobiete, a Ty masz swoje zycie. Musisz sie Kochanie otrzasnac. Musisz pokazac ze jestes silna. Chcialabym aby zapamietal Cie jako osobe slaba psychicznie. Nie mozesz na to pozwolic. I nie mozesz pozwolic zeby robil Ci z mozgu bloto. On tam jest wiec powiedz mu zeby sobie zyl i Tobie dal spokoj i nie rozmawial z Toba. To pozwoli Ci sie od niego uwolnic. Jezeli tylko odwazysz sie mu napisac cos zeby on tez poczul sie zle. jestem okropna?? moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
nigdy nikogo nie poznam ani nie pokocham tak jak jego bo nigdy nie przetsanę go kochać, moje uczucie nie gaśnie ani na sekundę, z każdym dniem kocha nadal i tęskni coraz bardziej ... minęło 5 miesięcy a ból i cierrpienie rosną z każdym dniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, zazdrośnica, chyba już opisywałas, że jak on wróci do kraju, to wtedy wróci też do ciebie. A jak nei wróci, to się pochlastasz... I jesteś bardzo chora na serce, a do tego, że złołyłas na niego doniesienie o pobicie ciebie na policję, ale je unieważnisz, jak tylko do ciebie wróci:O Chora baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
ale daj szanse samej sobie, aby zapomniec! nie mysl o nim ciagle zrób cos, zajmij sie czyms co lubisz , idz na impreze moze spotkasz kogos kto pomoze ci o nim zapomniec, spotykaj sie ze znajomymi! nie siedz w 4 scianach bo bedzie gorzej!wstan i przetrwaj to! wiem ze nie wiem dokladnie co czujesz ale to musi bolec i z calego serca Ci współczuje! nikt nie chce byc na twoim miejscu ale wstan nie poddawaj sie nie przekreslaj wszystkiego! raz sie zyje pamietaj wykorzystaj zycie , jestes młoda dopiero zycie przed tobą!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
nie chcę korzystać z życia żyć dlaczego mam na siłę rezygnowac z sensu życia i tego co chcę i kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
Zosia Samosia 25 o co chodzi z tym pobiciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
a jezeli to co chcesz i kochasz nie chce ciebie ?co wtedy?na siłe jest jeszcze gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innym topiku pisała, że ją pobił i ona z tym poszła na policję, ale tak bardzo go kocha, że jak tylko on do nie wróci, to ona oskarżenie wycofa... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
wtedy zostaje tylko odejść ... żeby on mógł być szczęsliwy i wolny ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
czy on cie kiedyś pobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdrosnicao
owszem ale już dawno mu to wybaczyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
co Ty pieprzysz za głupoty dziewczyno?zachowujesz sie jak nastolatka! jak on bedzie wolny od ciebie?a czy ty go wiezisz?dziewczyno brak logiki! przeciez on nie jest juz z tobą! i prawda jest taka ze on jest wolny! chcesz sobie cos zrobic bo koles cie rzucił! ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
sory ale jakby mój facet mnie raz jedyny raz uderzył to juz by mógł sie pakowac nie wyobrazam sobie jak mozna uderzyc osobe która sie kocha!! i TY jeszcze o niego walczysz?pisalas ze masz 28 lat a zachowujesz sie jak załamana nastolatka ! jestes dorosłą kobieta wiec postepuj jak dorosły człowiek nie uciekaj od problemów tylko je rozwiązuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mato wydawalo mi sie ze ja kocham bezgranicznie,ale jednak na szczescie nie. Dziewczyno ponizyl Cie do granic mozliwosci i to tylko po 3 latach znajomosci. Ja byl tez go pobila i zostawila po tym calym incydencie. Kochana czy narawde tak bardzo kochasz?? A jezeli powiedzialby Ci ze zdradzil Cie ale chce teraz do Ciebie wrocic to zgodzilabys sie?? Nie chcialabys pokazac ze jestes czegos warta i takiego dupka jak On masz gleboko? I odwrocic sie na piecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alussia
Zosia Samosia 25 ----------> czy TY bys walczyla o faceta który cie uderzył , zostawił po 3 latach związku bez słowa , twierdzi ze cie kocha a siedzi z inną?chcialabys takiego?ja bym na takiego wylac sie nie chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×