Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolosalna-Konkurentka

Silna wola działa cuda! Cel...30kg mniej do końca czerwca!

Polecane posty

hah, ja tez mam rozstepy...na pupie i na wewnetrznej czesci ud...tragedia, marzy mi sie zeby wysjc na plaze w bikini jak schudne ale jak skoro mam te okropne rozstepy...ehhh same sobie na to zapracowalysmy w sumie...:( ja jestem po solidnym sniadaniu bo kolejny posilek dopiero wieczorem zjem...qrcze jakos mi teraz ta dieta znowu latwo idzie...tylko spac mi sie strasznie chce, przez ta pogode chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
A ja zaraz śmigam na rowerek spalić chociaż po części dzisiejsze śniadanko...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku było 7 pierożków :) Mam dobry humor bo dziewczynki w klasie powiedziały mi ze schudlam strasznie i ze to wiiidac ;) ale sie ciesze one sa kooochane ;) jutro tez ide biegac przed szkołom tylko nie wiem jak to jeszcze zorganizuje ale jakos to bedzie ;) A wieczorem skakanka w łydce 1 cm juz mniej ale nie wiem przez co to tak dokładnie bo ostatnio ja mierzyłam jakies tydzien temu ale jak z łydki mi zejdzie jeszcze z 5 to dopiero bede happy boooze bo łydki i brzuch to największa moja zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
A moja waga to chyba jest popsuta bo stoi w miejscu:( ehhh...to jest życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga choć zepsuta dzis ładnie pokazala 79 boooze jak mi sie mazy juz 74 chce byc juz chudsza o te 5 kg ale pamietam jak mówiłam tak przy 84 hehe ;) teraz pożegnam ta 7 zanim się obejrze na wade zawita 6 :) i to jest podejscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka zaliczona dzis zjadłam ok. 700 kcal no i dobrze bo mi to wystarczy :) Kurcze co robic zeby mi w łydkach spadło 3 cm do konca kwietnia ?? Nie wiem czy przy skaknce tyle zrzuce narazie mam 41 cm w najgrubszym miejscu wszystkie kozaczki sa robione przewaznie na takie 37 cm wiec to minimum jakie musze miec oczywiscie wole miec chudsze ale do konca kwietnia musze pozbyc sie tych 3 cm tylko jak ? Dzis kolezanka przejęta w klasie mówie Boze Karolina ty sobie przypadkiem nie kupuj zadnych ciuchów bo ty schudniesz i bedziesz wszystko wymieniac :) hehe z takim przejęciem to mówiła druga dodała Boze współczuje A ja tak na nie patrze ? Przeciesz to dla mnie bedzie najprzyjemniejsza rzecz w zyciu :) zmienie te xl na L lub M cuuudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, gratuluje nastawienia:D Hah, tez bym chciala na wadze zobaczyc 5 kg mniej...narazie jest 2 kg...tez mi sie marzy 6 z przodu... u mnie wszystko by bylo ok gdyby nie fakt ze bylam na miescie taka piekna pogoda i zjadlam lody...:/ ale sie nie zalamuje. Nie traktuje tego jak zlamanie diety bo lacznie i tak wyszlo mi 1200 kcal. ale jutro i tak to odpokutuje. A w sobote na zakupy jade:D jakies nowe ciuszki sie przydadza bo sie coraz cieplej robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a margeritka lodami to sie nie przejmuj wcale ! Wiesz ze istnieja nawet diety lodowe podobno lody nie sa az tak kaloryczne ;) Ja sobie czesto w soboty pozwalam na loda kiedy moje friends :D opychaja sie pizza lub zapiekankami i innymi fast foodami i nie traktuje tego tez jako cos złego wrecz przeciwnie jestem zadowolona ze zjadłam małego lodzika a nie pizze czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Dzień dobry wszystkim. Jakoś się zwlekłam z tego łóżka po niewiele co przespanej nocy...Nie wiem dlaczego ale strasznie bolał mnie żołądek...może to od tych pomidorów? A a propo lodów to słyszałam że nawet odchudzają, trochę to dziwne ale z jakiś tam badań tak wynikło. Bo ponoć jak dostarcza się organizmowi czegoś zimnego to on się strasznie wychładza i przez to potrzebuje zużyć więcej energii żeby powrócić do swojej naturalnej temperatury...ehhh...nie wiem jak to bardziej po ludzku napisać. Tylko ciekawe czy to prawda? Wiadomo przecież, że nie we wszystko co piszą powinno się wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie ta teori madzi nawet wiiidzi :) i jakis uzasadnienie w niej widze ja narazie zjadlam ok 500 kcal :) ale zjem jeszcze lekka kolacje tzn taka do 200 i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co ty takie cicho ? ja nie mogłam wczoraj wejsc ale juz jestem :) Dietki oczywiscie sie trzymam jutro moze na basenik sobie wyskocze a od poniedziałku skakanka ooostro odnowa i hula-hop pujdzie w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Cześć wszystkim:* A moja waga w końcu się ruszyła:) Dzisiaj może pójdę na saunę (jak będzie mi się chciało) i pojeździć na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
W sumie jestem na diecie przez 1,5 tygodnia i już 2 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle ! gratuluje a ja mam jutro wazenie bo tak sie umuwiłam z dziopami z innego topiku i mam nadzieje ze bedzie jeszcze mniej :D ale zobaczymy albo zeby przynajmiej to 78 sie utrzymało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, co tu tak cicho??? ja sie nie odzywalam troche, mialam zajety weekend, ale jestem juz... mam nadzieje ze topik nie umarl... U mnie na wadze bez zmian wciaz 74 kg. Dalam sobie 2 tyg na schudniecie 3 kg. I jesli mi sie uda to bede miec taka wage jaka mialam przed przyjazdem do UK. Musi mi sie udac! Do skakanki i tanca dolaczylam 2 dni temu 8 min abs i 8 min legs, nie wiem jakie beda efekty ale musze miec spowrotem plaski brzuszek! I marza mi sie szczuple nogi...Dam rade! qrde juz kwiecien! Malo czasu zostalo...za bardzo sie obijalam.. Odezwijcie sie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jestem i to czesto bo pare razy dziennie :) Ja dziś sie zwazyłam i bylo 77,5 czyli schudłam 6,5 kg :) ciesze sie strasznie w za tydzien w poniedziałech chce zeby było 76 :) łoo jak ja dawno takiej wagi nie widziałam musze dac z siebie wwszystko bo faktycznie juz mało czasu zostało tzn mi jeszcze jakies ponad 2 a nawet 3 ale tez kg jest duzo do stracenia. Od maja zaczne brac therm line II i przy wysiłku mam nadzieje ze mi to pomoze i kg beda dalej leciały w takim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
Ja od tygodnia biorę Therm Line II i w moim przypadku nie działa najlepiej...oprócz tego że mam więcej energii na co dzień.Ale polecam bo rzeczywiście hamuje apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie ze bede miała się kogo spytac o działanie. Ale wiesz Madziu tydzien to jeszcze mało efekty dopiero zobaczysz po jakis 2, 3 tygodniach. A i podbno waga wiele nie spada tylko cm :) ale nie wiem ja pewnie i tak kupie bo musze sie na własnej skórze przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat nam umiera ;( i pewnie obudzi sie gdzies pod koniec roku albo w styczniu bo teraz to nierealne aby w tak krótkim czasie stracic 30 kg ehh Mimo wszystko bede tu zagladac czasami i pisac aby topic calkowicie nie umarł i było go kiedys lepiej odnazlec ;) Mam nadzieje ze Kasi uda sie zobaczyc wymarzona 6 z porzodu bo widze ze zagineła gdzies w akcji no szkoda. Tak czy inaczej dzienkuje wszystkim za wsparcie jakie tu otrzymałam bylam tu od poczatku dietkowania niewątpliwie zmieniłam się przez ten czas tak jak zmieniły sie moje nawyki. Wruce tu i powiem ze mi sie udalo a potem bede wspierac inne dziewczyny i motywowac ze sie da ;) Bo do lipca schudne jeszcze napewno te 15 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuDa87
ojoj a ja myślałam, że mam problem z kilogramami...choć i tak myślę, że mam ich za dużo...silna wola..to jest to...:) z silna wola to może nie jest u mnie tak źle, gorzej z cierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze forum całkiem sie nie zapadło :) Ja tu ciągle zaglądam i co pewien czas bede zaglądac.... Mam do tego tematu sentyment bo to tu sie wszystko zaczeło :) To tu tak marzyłam o mojej 7 z przodu a teraz waze 70 kg : nie poddałam sie i ciągle walcze do lipca na wadze bedzie 64 i wiem ze dam rade :) Polubiłam sport i pokochałam warzywa. Silna wola naprawde działa cuda w najskrytszych marzeniach nie wierzylam ze dojde do tego celu... teraz jestem ponad 2 miesiace na diecie 1000 kcal i efekty sa - 14 kg kazdemu poleca diete 1000 kca + Silna Wola ona działa cuda :) do lata bede szczupła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolinko:-) ja chociaz forum nie odwiedzalam to nadal sie odchudzam...ale od niedawna bo mialam przerwe...ale efekt taki ze zamiast 76 waze 72 juz:) No ja tez mam sentyment do tego topika, w koncu najdluzej na nim wytrzymalam he he :-) ciekawe co z innymi dziewczynami...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takk Margeritka ciekawe co z Kasią ona tak pragneła dojsc do 6 z podzodu ciekawe czy się jej udało ... mam wsumie do niej maila to moge napisac ale napisze do niej jak bedzie u mnie 6 na wadze bo to wlasnie na tym forum tak bardzo pragnelam tej 6 a wkurą sama tak wątpiłam teraz dni dzielą mnie od jej zobaczenia :) bo juz waze 70 Tak wiec kiedy ukaze sie 6 napisze do Kasi i pochwale sie jej wynikiem :) mam nadzieje ze mnie pamięta a moze sama tu czasami zagląda. Tak czy Siak forum nie umze :) bo czuje sie w pewnym sensie za nie odpowiedzialna załozycielka zbyt szybko je pozuciła i razem je utrzymywalismy :) Za rok napewno odrzyje bo teraz 30 kg do czerwca to nie realne :) ale w styczniu moze ktos zaczynac czy tez w grudniu :) Będe odswiezac ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by ktos jeszcze tu zaglądał :D wreszcie osiągnełam to marzenie które bylo dla mnie tak nierealne i tak nie ziemskie waze aktualnie 68,3 to ciagle duzo za duzo ale kiedys nie mogłam sobie wyobrazic ze mozna :D ponad 15 kg za mna i ok 10 przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 mila
Po prostu karolina-Gratuluję wyników, teraz tylko postaraj sie utrzymać tę wagę, a to jest naprawdę trudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba nie chce jej utrzymywac :D ja chce jeszcze schudnac ale oczywiscie wiem o co Ci chodzi :) za gratulacje jak najbardziej dziękuje :) chudnięcie było raczej racjonalne zmiana nawyków zywieniowych na maxa wiec mysle ze nie bedzie jojo nie dopuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×