Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gratuluje mamuskom, które dowiedziały się o płci dziecka:) Jokasta znam ten ból, w poprzedniej ciązy tez na to leżałam w 17 t.c. Okropny ból,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, Ja się boję, że to wróci......czy ciąża w jakiś sposób uaktywnia tę chorobę? Jak Cię leczono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasta ja dostawałam tzw. wlewy czyli kroplówki, do tego furaginę o ile pamiętam, nospę i cfoś przeciwbólowego. Miałam pić wode Jana. Powiem ci, że kolki odpukać juuż nigdy więcej nie miałam, ale problemy z tą lewą nerka owszem. W tej ciązy też mnie pobolewa, ale pije tego Jana i jak narazie jest w porządku. Nie martw się, niektóre kobiety, z którymi leżałam mówiły, że ból kolki jest gorszy od bólu porodowego, a jak już to przetrwałaś, to na porodówce bedzie z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, a jakie leki zażywasz? Ty też masz niedoczynność, bo nie pamiętam? Ty miałaś już wcześniej problemy z tarczycą, tak? Jokasto, współczuję. Musiałaś nieźle się nacierpieć. Pij wodę Jana, bo ja też ją piłam jak miałam problemy z nerkami. Skąd bierze się ta kolka? Marzena Mol - ja też mam termin za tydzień, więc razem pójdziemy do lekarki. Będę miała usg genetyczne, więc dokładnie obejrzę dzidziusia. Co do kombinezonu, na jaki rozmiar kupujecie? Czy 62 to nie będzie za mały na całą zimę? Doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aneta30 - wszystko zależy od dziecka, ale myślę że 62 jest ok. kaftaników nie miałam do pierwszego dziecka i teraz też nie chcę mieć, wg mnie wygodniejsze są body (na zimę to z dlugim rękawkiem) ja miałam na początek kilka sztuk rozpinanych na całej długości - super sprawa jak się jeszcze nie ma wprawy w ubieraniu maluszka. Moja Agusia przez pierwsze 3 miesiące chodzila w rozmiarze 56 (to jeszcze też zależy od firmy, bo rozmiar 56z jednej firmy nie jest równy rozmiarowi 56 z innej firmy) Marzena - ja też uwielbiam truskawki, mniam Fajna - 🌻 to faktycznie przesadził, dobrze zrobiłaś ;) Lorinka - mi też czasami kafe szwankuje Ania _1980 - witaj 🌻 Daff - z tą wagą to chodzilo mi o to że niekoniecznie urodzi się duże dziecko jak się je witaminy w ciąży (taki temat byl poruszany jak byłam na wczasach) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko, dzieci podobno rodza sie w wadze podobnej do tej w jakiej sie rodzili jego rodzice:) i sa pewnie jakies inne uwarunkowania, aleja nie wierze ze to witaminy sprawiaja ze dziecko rodzi sie duze. Podobno w obozach koncentracyjnych rodzily sie calkiem spore noworodki.... Macie juz wybrane imiona dla dziecka? U mnie chyba bedzie jednak Inga...ciekawe ze jak wybieralam imie dla synka to tyle zenskich imion mi sie podobalo,a teraz mam powazny problem:O:O:O moj maz chcialby Laure ale jak dla mnie za slodkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym byla pierwsza???? ewelka ja mialam skurcze lydek i dretwienie rak okropnosc wiec odstawilam juz folic i kupila zestaw witamin dla ciezarnych i przeszlo !!! truskaweczek to bym pojadla ojjjjj a slyszalyscie o tym ze kolejne dzieci ponoc rodza sie wieksze ??? troche mnie to przeraza urodzic 4kg dziecko !!!! no i juz snia mi sie porody porodowki .... NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 18 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............15.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale za to dziewczynki zwykle sa drobniejsze:) wiec licze na to ze nie bedzie wazylo 4 kg;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ufff jestem wkoncu po długiej przerwie :) Egzaminy prawie wszystkie do przodu jeden tylko an wrzesien bo głupi babsztyl cos sobie ubzdurał ze za mało... ajj nie bede juz o tym mysle i sie denerwowac :) w przyszły weekend mamy ślub cywilny i tym narazie ebde sie cieszyc :) jejku z jednej strony bardzo sie ciesze a zdrugiej nie moge sie juz doczekac kiedy ebdzie po wszystkim hihih . Troche nie lubie byc w centrum uwagi i jak wszyscy sie na mnie patrza troszke mnie to strseuje ale jakos dam rade. Mysle ze tak bedzie tylko na poczatku taka spieta atmosfera a po jakims czsie wszystko sie wyluzuje :) mam przynjamniej taka nadzieje :) Jokasta- tez miałam kolke nerkowa z miesiac wczesniej przed tym jak dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. tzn wtedy jeszcze nie byłam. ciesze sie ze to było własnie wtedy bo bol normlanie nie dowytrzymania 3 razy dziennie na izbe przyjec jezdzilam na kropłówki bo zadne leki nie pomagały. :( wspołczuje ci anprawde bardzo zrobilam przeswietlenie i okazało sie ze na jedne nerce mam kamienie :( na derugiej tez moze miałam i moze mi wtedy schodzily i dlatego tak bolało :( sama juz nie wiem :( wiem ze bol starszny mwoie ze taki jak porodowy tylko porod trwa kilka godizn a mnie bolało 3 dni :( modle sie tylke zeby te kamienie z drugiej nerki nie schodzily w czasie ciazy bo lekow zabardzo nie mozna brac ;( wiem ze jak juz raz sie ma problemy z nerkami to moga juz tak pobolewac :( mnie ostatnio bolały ale bol do znisienia kazali czyms goracym przyskładac poduszka elektryczna itp :) o kurcze ale sie rozpisałam. przuyjde raz na jakis czas ale jak napisze to juz konkretnie hihih :) pozdrawiam was cipelutko trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 18 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............17.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto................TC......TREMIN....W AG A....PŁEĆ Daffodile.......Wojkowice.........20.......01.11.....56 kg +5...dziewczynka Marsjanka......Śląskie...............20.......01.11..... 57kg+6 Kasika1.........Rzeszów…...........20.......02.11. ...64kg+3...dziewczynka Milla77...........Warszawa..........20.......02.11.....5 7kg+7kg SYN mother..........Warszawa...........20.......04.11....62 +2...chłopczyk agniesza26.....Lublin................20.......04.11..... 53-3/+4 ewelka1234.....Poznań..............20.......06 .11 happymama.....Irlandia.............19........06.11.....6 5kg +4 Green_Gable....Zach-Pom...........14.......06.11.....65 kg+2,2 agnesa1983.....Poznań..............17.......09.11.....57 kg+4 Aneta30..........Kraków.............19........09.11..... 53kg+7 18-nastka...........warszawa........18.........10.11.... ...55kg+2,5 Jokasta.......... Gdynia............. 19 ..........11.11....... + 3kg Marta1983.......Warszawa.........19.......13.11......65 kg+ 2,5 MarzenaMol......Wisła...............18.......14 .11.....+3kg fajna-aj...........Białogard..........18.......14 11......+4,5kg-córeńka mysza1980.......Warszawa.........18.......15.11......59 kg+3 Karolinka Linka...Gliwice............18.......15.11......50kg+2 Beata1987.........Śląskie............18........16.11.... .62kg+3 bonizz..............Opatów...........14.......17 .11 ....66kg+2 lorinka..............anglia.............17.......19.11.. ...55kg+2 kaaczuuchaa......Lublin.............17.......20.11 mała_agatka.......Łódź..............15........25.11..... 61kg-1 eluś..................Międzyrzecz.....16.......25.11.... .55kg-2 Myszkaa25.........Irlandia/Slask....10.......28 .11.....53kg Maja_21............Kielce..............17.......29.11... ...64kg-2+0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaróweczki :P Jak żyjecie? U mnie całą noc padało do rana jestem jakaś niewyspana i głowa pobolewa. Już raz złapał mnie kurcz łydki i dwa razy prawy bok miałam tak obolały w nocy mnie ból obudził że nie mogłam wytrzymać myślałam że się pogryze :(. Ale już jest ok. Dziś idę na USG zobaczymy co tam siedzi we mnie mam nadzieję że nawet jak dupką się wypnie to jajeczka zobacze hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :-) Dzisiejszy poranek zaczął się od odwiedzin moich rodziców . Byli w moim mieście u lekarza i wpadli w niezapowiedzianą wizytę o 8 rano hehe . Jeszcze spalam i myślałam że mi się śni że ktoś puka . Jakbym w porę nie zapytała kto to ? to własnych rodziców bym nie wpuściła do domku . He he . Od 3 dni mam napad na czereśnie od rana do wieczora je wcinam z przerwą na ogórka małosolnego . Wiecie jak kupowałam czereśnie z rana to z lady uśmiechał się do mnie woreczek bobu . Od razu wiedziałam że nie podaruję i muszę go kupić . Cholera ale u nas bób jest jeszcze strasznie drogi . Za kg zapłaciłam 16 zł . No ale jak to się mówi kobieta w ciąży może spełniać swoje zachcianki hehe . A Podoba mi się to :-). Po pracy zamierzam zrobić kotleciki rybne które mamunia mi przywiozła dziś . Ahh jak ja uwielbiam takie smaczne podarunki . Nigdzie mi nie smakuje tak jak u mamy . Marsjanko – fajnie że chociaż ty popierasz moje zachowanie w sprawie męża 😘 Maja21 – wiedziałam że mądra dziewczynka jest z ciebie i poradzisz sobie z egzaminami .Dzięki Bogu ja mam ten etap za sobą . Pomiętam że na uczelni dusili nas ostro ,a przed każdym egzaminem nie wyłaziłam z kibelka z nerwów . Oj nie chciałabym tego przechodzic na nowo tym bardziej ze ekonomia to ciężki kierunek . Jeszcze raz GRATULUJĘ. Anetka 30 – też przeglądalam ciuszki zimowe dla maluszka ale mam podobny problem odn rozmiaru jak Ty . Zastanawiam się czy kupować ciuszki w rozm 62 czy 68 . Zarówno ja jak i mąż jesteśmy wysocy więc jak urodzę małą dośc długą to będzie problem jak nie trafię w rozmiar . A przecież nigdy nie wiadomo czy maluszek będzie ważył 2.5 kg czy 4kg . Sama nie wiem co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co się dzieje z MYSZĄ1980 ??? Dawno jej nie czytałam :-( . Myszka gdzie się podziewasz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta no i jak juz po usg ??? jajeczek chyba jeszcze nie zobaczysz bo dopiero (jesli dobrze pamietam schodza z brzuszka ok 7 miesiaca lub tuz przed porodem ) jestem ciekawa kgo w brzuszku nosisz!!!! maja gratuluje egzaminow :) fajna aj Mysza leniuchuje i wraca chyba na koniec tego tygodnia pisala o tym kilka stron wczesniej:) alez mi sie didul wiertoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witan dziewczynki:) mysza to nad morzem chodzi po plazy:) anetko ja mam problem z tymi wlasnie guzkami na tarczycy! mialaM przeciwciala anty-TPO 5x powyzej normy!co spowodowalo ze stracilam pierwsza ciaze!teraz biore eltroxin 50 to jest na te przeciwciala leczy tez nadczynnosc.duzo lat przed ciaza leczylam sie na nadczynnosc tarczycy.dzis robilam sobie wszystkie badania przeciwciala w normie ufffffff troche FT3 podwyzszone co moze swiadczyc o lekkiej nadczynnosci teraz z wynikami do endokrynologa i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta nastepnym razem ja ostatnio tez liczylam na to ze sie dowiem ale przez pol godziny badania nie dalo sie zlapac kto to jest:) no i czekam do czwartku na nastepne usg chyba juz ostatnie wiec jak sie nie dowiem to bedzie niespodzianka listopadowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko alenic sie nie martw jesli bierzesz leki i jestes pod kontrola endok. to wszystko jest dobrze!ja w pierwszej ciazy nie bylam dopiero po wszystko wyszlo teraz jestem pod kontrola i jest wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...ale miałam STRASZNY sen :( Śniło mi się, że śpię... dokładnie tak samo jak właśnie spałam i nagle wstaje i widzę krew na wkładce... przerażona chcę gdzieś jechać do szpitala, a w domu nikogo nie ma, drzwi zamknięte, kluczy brak :o Dziwna sprawa i koszmarna. Na szczęście obudził mnie didek, który sie przekręcił i od razu zachciało mi sie siku (może jakoś nacisnął mi na pęcherz - nie wiem dokładnie jak to funkcjonuje), ale nie ważne. Ważne, że się obudziłam...poszłam siusiu i zadnej krwi nie było :) Wstałam raniutko do laboratorium, zrobiłam krew i mocz tak jak prosił mój lekarz i dziś mam usg... chyba to połówkowe (tak przynajmniej zrozumiałam na ostatnim badaniu, że teraz będzie to mierzenie dokładne itp, itd..... aczkolwiek to dopiero 19-sty tydzień - nie wiem czy to ma duże znaczenie. O 15:00 odbieram wyniki, a o 15:30 mam wizytę :) ...Trzymać kciuki - może nawet poznam płeć :):):) Pozdrawiam Was Serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka to trzymam kciuki i daj znac po wizycie:) daff czy ty czujesz ruchy didka tak samo jak w poprzedniej ciazy?? moje dziecko skacze mi po pecherzu nie powiem zeby bylo to przyjemne :o i jeszcze jedno czy robilyscie badanie na Chlamydie????????????? u mnie dzis pada deszcz wiec internetuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki pimpuszki!! mi tez karolinko dzis sie cos cala noc partolilo, a rano mialam takie cos ze juz niby nie spalam a dalej bylam wletargu i nie moglam otworzyc oczu koszmar!!ja tez juz rano bylam na morfologii i tsh, wczoraj w lux medzie robilam te odplatne, takze 2 dni po kolei bylam na wycieczce:)od razu czlowiek inaczej sie czuje jak sie kawaleczek przejdzie:) trzymam karolinka kciuki za ciebie i dzidka na usg, ja mam w sobote polowkowe!mam nadzieje ze nie bedzie zbyt wstydliwe i pokarze swoje atuty:) czy wy tez jestescie tak non stop glodne??ja mam znowu 1kg do przodu z czegooo bardzoo ale to barzo sie ciesze:)tak 1kg na tydz. mi przybywa czyli jak tak dalej pujdzie to niezly wynik bedzie, ale nic jeszcze po mnie nie widac zbytnio ze juz 5kg do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...a u mnie śliczna pogoda :) ...lorinka ja żadnego takiego badania na razie nie robiłam i ogólnie pierwszo słysze... agnieszko hehehe u nas to ogólnie widzę wszystko dzieje się podobnie :) ..i też jestem coraz częściej głodna. Nigdy wczesniej tak często głodu nie odczuwałam, a jem dużo więcej niż zawsze... wczoraj się ważyłam i 52,5 :D czyli już 2,5 do przodu ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i wiecie co dziewuszki mam wrazenie ze moj dzidek troszke podniuosl sie do gory:) moj tez skacze w brzuchu jakby na trampolinie!wczoraj sie az przestraszylam bo tak z 5min. az caly brzuch mi skakal, ale otworzylam ksiazke i wyczytalam ze dzidzius ma juz czkawke i mozna ja wlasnie tak regularnie wyczowac!wczoraj sie wyskakalo a dzis spokojne jak aniolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos specjalnie glodna nie jest na razie wypilam herbatke zjadlam kanapke i kawalek ciasta i cos bym juzprzezkasila ale nie wiem co wiec jeszcze poczekam chwilke :) moj didek wiertoli sie bardzo boksuje mi caly brzchol ale tak przez caly dzien czuje dziecko bardzo nisko i ciagle na pecherzu jak chodze to widze takie delikatne wybrzuszenie przy kosci lononwej i tak sie zastanawiam czy to nomalne ??bo jak takk ma byc do listopada to musze zakupic kibelek przenosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec u mnie to badanie wykonuja(anglia) bylam ciekawa czy w pl tez je wykonuja u ciezarnych bo nie pamietam zebym w pierwszej ciazy miala je wykonywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×