Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mam taką nadzieje... postaram sie nie martwic... jezeli sie nie uspokoje, to pojde nie za dwa tyg, a za tydzien do gina, niech mnie bada i cos wiecej powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze to nic poważnego... kurcze....zresztą jak byłam na badaniu takim dokładnym, genetycznym około 9lipca, to miałam napisane, ze ilosc wód płodowych w normie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niepotrzebnie tobie o tym mówił wogóle lekarz bo nie ma powodów do paniki... Niektórzy ginekolodzy to potrafią wprowadzić panike niepotrzebnie. Może masz mniej ale nie znaczy że masz za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana płacz :) LEpiej żebyś teraz dała upust emocjom niż później z niewiadomych przyczyn płakała popłaczesz i lepiej się poczujesz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza nic sie nie przejmuj!!!!! szkoda czas marnować na zamartwianie sie, pomyśl sobie lepiej o swojej małej myszy i płacz ze szczęścia :D a ci lekarze to jakies barany chyba ze takie rzeczy wygaduja. Mi najpierw powiedzieli ze mam lożysko przodujace - teraz sie okazało ze nic podobnego nie mam, potem slyszalam ze mam \"przykrótkawą \" szyjke a ostatnio lekarz stwierdzil ze jednak nie >( hmm.... wiec po jakiego grzyba wygaduja takie glupoty i sami sieja niepotrzebna panike >(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Happymama- dziekuje Wam dziewczyny za ciepłe słowa... za wsparcie... ide spac... moze mi sie humor przez noc poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja mialam malo wod plodowych i dziecko urodzilo sie zdrowe , a mialam duzo ponizej normy tak wiec uszy do gory bedzie dobrze . Przepraszam ze Wam sie wcielam w temat . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Haha ... pierwszy raz w życiu jestem tu pierwsza :D Nie mam nic konkretnego do napisania jak tylko to, że komary mnie przez noc pogryzły :( ...ale musiałam to napisać, bo pierwsza jeszcze nie byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe KArolonka jaka radość :P A ja miałam same śliczne sny snuś biegał zdrowy po ogrodzie za naszym domem... Później wygrałam bardzo dużo pieniędzy hehe.. Ogólnie miłe dziś sny miałam :D Zaraz jedziemy z mężem do moich rodziców dalej pomagać w remoncie. Jakim lakierem mogę pomalować łóżeczko dziecka? Bo nie jest pomalowane wogóle a chcemy jakoś zabezpieczyć przed zniszczeniem tylko nie wiemy jaki lakier nie będzie szkodzić maluszkowi. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziś już lepiej spałam, tzn przespałam praktycznie cała noc :D normalnie już daaaaawno tak nie miałam! ale wczoraj wieczorem znów dola złapalam i ryczalam jak głupia. R już dosłownie nie wiedział co ma mi powiedzieć, albo co zrobić, bo cokolwiek powiedział ja zaczynalam od nowa. w końcu poszedł spać i wtedy ja też jakoś zasnęłam. czy wy też płaczecie jak bobry, ciągle i z byle powodu, ktory oczywiście teraz nie jest byle powodem tylko straszliwą klęską życiową? myślałam że mi przeszło po 1 trymestrze, ale znów mam to samo co wtedy :( i na dodatek bardzo się martwię o maluszka, bo jak ja jestem smutna to on też i tak się kółko zamyka, bo wtedy jestem jeszcze bardziej smutna... no to nasmędziłam :P co do seksu to u nas tak jak pisałam raz jest, raz go nie ma. pozycje, no cóż na razie dość łatwo, ale tylko w 2. ale za to moje ulubione 2 więc nie ma co narzekać :P ale przyznam się że libido to mi spadło na łeb na szyję. kidyś mogłam, chciałam, czy nawet musialam co dziennie, góra co drugi dzień, a teraz...no nic może potem się unormuje. dochodzą do tego teściowie za ścianą, potworna suchość miejsc intymnych i maluszek buszujący w brzuszku jak tylko coś zaczyna się dziać :P no i wiadomo to wszystko nie działa najlepiej. co do kosmetyków to ja jeszcze nic nie mam, ani dla dziecka, ani dla mnie, poza żelem pod prysznic, szamponem i balsamem do ciała, ale to kupiłam na wypadek wcześniejszego położenia mnie na obserwację w związku z tą szyjką. mysza - nie martw się tą ilością wód! tak jak dziewczyny pisały lekarze to tylko straszyć nas potrafią!na pewno wszystko jest dobrze, pewnie masz w dolnej granicy normy, ale w normie a norma to norma przecież :) marto - co do lakieru to nie mam pojęcia. odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja dziś miałam wizyte u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala na obserwacje. Mam objawy zapalenia pęcherza moczowego ale wynik moczu mówi całkowicie co innego. A wczoraj cały czas miałam bardzo twardy brzuch i czułam dzidzie bardzo nisko. Po prostu kopała mnie w pisie :-). I powiedział że to też są objawy które mogą wskazywać na przedwczesny poród. I dlatego musi mnie poobserwować bo nie chce niczego przegapić a w poradni K nie zrobi tego dokładnie. a poza tym dziecko jest bardziej ruchliwe i tego też musi być przyczyna. Więc dziewczynki dozobaczenia po powrocie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się beatko!!! dobrze że idziesz do szpitala, lepiej dokładnie sprawdzić co i jak niż potem żałować. odezwij się jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sie odezwę Agatko. mam nadzieje że do piątku mnie wypuszczą i że bedzie ok. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi synek nic zrobić nie daje. jak się nie przeciąga, to skacze a teraz z tej całej zabawy czkawkę dostał. normalnie oszalał dziś. od 7 już 3 raz ma czkawkę, potworek jeden :P a no i zdążył już się przekręcić do swojej ulubionej pozycji, czyli główka z lewej stony i nóżki z prawej mojego brzuszka. jakoś nie lubi to moje malutkie główką w dół leżeć. :) mam nadzieję ze do porodu mu sie te preferencje odmienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) źle dzisiaj spałam :( co chwile sie budziłam i nie mołam sibie miejsca znaleźć yyyyyy......l :( i pewnie dlatego zła jestem od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata1987- trzymaj sie cieplutko i odzywaj sie po powrocie;) 🌼 happymama- łączś się z Tobą w bólu, bo ja też maiłam jakąś koszmarną noc... tez sie nie wyspałam- ciągle sie budziłam :( Zosia sie wierci... i to mnie przy życiu trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam pytania"- dziekuje za słowa pocieszenia... happymama- fajna ta strona "poradnik zdrowie". Ciekawe rzeczy mozna poczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zuzia też dzisiaj jest strasznie aktywna :D kopała mnie cała noc i teraz też nie przestaje :P hehe ma niesporzyte pokłady energii hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) mysza jak cie martwi to co ci lekarz powiedzial to moze idz do jakiegos drugiego na konsultacje jeszcze? ja pojechalam na usg do innnego lekarza zeby zasiegnac 2 opini, a potem w szpitalu robilo mi 2 kolejnych lekarzy no i to mnie jakos pociesza. Beata1987- te kopy w dol brzucha to swiadcza o tym,ze to moze byc przedwczesny porod?ja tez takie dostaje:)Milego pobytu w szpitalu! moze ot glupie, ale w szpitalu idzie wypoczac i jedzenie nawet dobre:) happymama- ja tez chce ten zastrzyk!:) nagadam delikatnie lekarzowi na nastepnej wizycie:) co do kopow to wczoraj mi mala tak skakala,ze caly brzuch falowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable- no ja własnie taki mam zamiar, ze chyba jednak pójdę do innego jakiegoś lekarza... ale moze w przyszłym tygodniu... wprawdzie mam zaufanie do swojego gina, ale wiadomo jak to jest... co tu tak dzisiaj pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem chyba cały czas na posterunku;) taki nieustający dyżur... ciekawe, co u Daff... dawno jej nie było... a wiem, ze zle sie czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? czas się uaktualnić dawno tu nie byłam mysza jestem chętna na spotkanie w zasadzie siedzę cały czas w domu mam trochę pracy z kończeniem pracy mgr:) moje maleństwo kopie jak szalone w piątek mam usg to się dowiem ile waży, siłę ma więc i waży pewnie odpowiednio:) dziewczyny a Wy znów o seksie:) ja już czytać nie mogę ja mam post do porodu przynajmniej i to już od czerwca:( a Wy tu sobie o orgazmach i pozycjach a ja choć bym chciała to mojego P nic nie przekona, bo to dziecko i się rusza, ale przytulania to mam jak nigdy wcześniej:) P lubi jak kładę na nim brzuch tak żeby czuł kopanie:) ale o seksie nie ma mowy!!! wiem że podobam mu się z brzuchem, bo okazuje dużo czułości i dotyka jak mały kopie:) tak więc o dobrym orgazmie mogę pomarzyć w końcu to jeszcze tylko 2 miesiące i potem tylko kilka tyg. połogu a potem mały płaczący w nocy i ..... ale już dość marudzenia. co do porodu to planuję w instytucie na Kasprzaka mamy tam doktora, ale w praktyce zobaczymy jek będzie. mały już chce wyjść najlepiej przez brzuch, bo widać czasem jak się pręży i napina, zakupów nie mam zrobionych jeszcze żadnych, dostaliśmy wózek Emmaljunga, i łóżeczko ale brak całej reszty na szczęście w Warszawie są sklepy całodobowe i jak się zacznie wcześniej to zdążę zrobić zakupy w czasie pierwszych skurczów:-D dobra ale się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeglądałam nasze początki jestem z wami od 11 strony:) pamiętacie początki? -kreski na teście -mdłości - plamienia -czekanie na usg a teraz czekamy na skurcze, kupujemy ciuszki, tak jakoś zleciało szybko, jak się nie mogłyśmy doczekać aż będzie widać:) to chyba ja tak zwłaszcza miałam:) a tu zaraz listopad i mały stworek będzie już z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother, to fajnie, ze jestes chetna na spotkanie;) moze w takim razie zbierzemy siły i sie w koncu zmobilizujemy?? ja jestem na tak;) słuchajcie- pisałam smska do Agnieszy26- kazała Was wszystkie pozdrowić. Bidulka leży plackiem, ale czuje sie dobrze;) i tęskni za nami;) obiecała, ze w przyszłym tygodniu sie odezwie, bo będzie u teściow, a tam ma laptopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×