Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

czas leci jak szalony jak sobie pomyślę że ja już prawie 30 tydzień to po prostu mi się wierzyć nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewka;) mamy dzisiaj zamiar jechać na wieś, ale jak patrze przez okno i widzę tą pogodę, to nie wiem jak z tym wyjazdem będzie... nawet na bazarek po zakupy nie chce mi sie wyjść... nie wiem, czy mnie deszcz nie złapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
...ale miałam DURNY sen :o Po urodzeniu synka nie dawałam sobie kompletnie rady. Zmieniałam mu pieluchę pół dnia, bo nie umiałam jej zdjąć :D jak już ją ROZERWAŁAM na dziecku to chciałam go powycierać chusteczkami bambino, a one nie były nawilżające tak jak na nich pisało tylko samoprzylepne :D i kleiły się do pupy maleństwa, a potem musiałam to dosłownie z niego skubać po kawałeczku żeby odkleić :D mały płakał z głodu, bo mama kilka godzin zmieniała pieluszkę :o Najlepsze jest w tym to, że obudziłam się na siuisiu - usiadłam na łóżku i mówię sama do Siebie, że co za chory sen i poszłam dalej spać. No i wróciłam do tego snu :o Przyjechali moi rodzice i wszyscy się śmiali - \"nieeee Ty sobie w życiu nie dasz rady\" a mi wszystko leciało z rąk :D ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wczoraj miałam taki pechowy dzień ! Pierwsze co wysiadłam z samochodu to się potknęłam o krawężnik :O Później jak wchodziłam na schody bym się przewróciła. Ze skrzynki wzięłam ulotke z pizzą i tak sobie pomyślałam o mam ochotę to dziś może zamówimy ale przeczytam w domu. Weszłam do windy ulotka wyleciała mi z rąk do szybu windy! Wychodząc z windy drzwi mnie przystrzansęły hahaha i tak cały dzień coś mi się przytrafiało.. Ale jak widać żyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) Ja dzis ide do mojej gin. na usg wiec i sny od razu podswiadome mialam niezle snilo mi sie ze robi mi usg 4d i normalnie widze dzidka na tv 42cale moje lozysko a w lozysku te ludki z tej bajki bylo sobie zycie nosza tlen, jedzienie dla mojego dzidka:)hehehe snilo mi sie tez ze wypadl mi krozek bo maly kopnal go jak w pilke nozna:)pozniej grzalam mojej gin. bigos bo ona uwielbia bigos wiec mowie wezme jej sloik to jej w gabinecie przygrzeje i nie wiem skad byla tam moja kuchenka gazowa moja patelnia i grzalam jej ten bigos!!hehe ja to dopiero mialam niezly sen. bylam dzis kupic sobie spodnie jakies bo zaczynam sie juz niemiescic w moje ostatnio kupione:)pani do mnie mowi rozmiar 3 na pania Ja mowie Wie pani co chyba wezme od razu i rozmiar 4 przymierze wkladam 3 do polowy lydek:)wlozylam 4 ledwo ledwo wiec musialam wziac rozmiar 5 babka mowi do mnie nie widac po pani wcale zeby pani nosila rozmiar 5 tylko 3:)wszystkich gubi to ze jestem bardzo wysoka i moze faktycznie tak nie widac mojej duzej pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu mieliśmy jechać nad morze ale ceny domków mnie przerażają nie mamy gdzie się zatrzymać a w ciąży to ciężko nocować w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z siebie dumna;) juz posprzątałam i zrobiłam zakupy;) teraz tylko muszę karkówkę zamarynować na wieczór;) aha, no i sąsiadka z mężem na kawkę przyjdzie;) ps. widzę, ze nie tylko ja mam dziwne sny;) Marta, co do twojego pechowego dnia, to ja mam tak juz od kilku tygodni- jak nie potłukę szklanek, to przewrócę na jasny dywan cały pojemnik soczystych malin :P i tak w kółko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza chodź do mnie pomożesz mi :P Ja jeszcze ogarniam mieszkanie i prania jeszcze 3 do zrobienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki mi tez by sie zdala pomoc:)mam pol wanny ogorkow:)i bede walczyc dzis z mezem i znajomymi:)ma przyjsc moja psiapsiolka z chlopakiem pomoc nam chlopaki beda myc sloiki a my z kolezanka napychac sloiczki Ja na siedzaco oczywiscie:)i juz jestem zadowolona bo chociaz kiszonego w zime pojem:)i troche salatki dorobie ALE ZALEWE TYM RAZEM ZROBIE SAMA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja już też po sprzątaniu, praniu, gotowaniu itd. teraz weekend:P Jutro idziemy na obiad do teściowej, więc gotowanie odpadnie i mycie naczyń:D Hura!! Mąz juz poszedł grać na wesele i siedzimy sobie z małym ( i z małą):P sami. Dziewczyny chyba rzeczywiście wreszcie wybiorę się na te zakupy albo choć wypiorę to co mam do tej pory. Pasowałoby też wyczyścić ten wózek, ale cholerka nic mi się nie chce i jakos wydaje mi się, że jeszcze tyyyle czasu:P:P Za miesiąc wracam na uczelnie, może choc dwa zjazdy obskocze przed porodem, bo potem znowu przymusowe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wasze zdjęcia na stronce, wszystkie mi się podobają, Ja chyba mam jakąś słabość do ciężarówek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie szfędacz włączył od rana :P już zaliczyłam kapuczinko u sąsiadki, zakupy we wszystkich mozliwych sklepach w pobliżu i wiem że powinnam siedzieć już w domu ale tak jakoś mnie gdzieś ciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co na obiad dzisiaj macie ?? bo nie mam pomysłu na dzisiaj :( czasami wolałabym żeby mi mąż coś wymyślał i miał zachcianki , a on zawsze mówi że zje co będzie , to niby dobrze że nie jest wymagający ale ja też głowy do gotowania nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pieczarkową i naleśniki z serem i czekoladą:P Dziewczyny kupowałyście już może kocyki? Bo oglądam teraz na allegro, ale jakoś się zdecydować nie mogę. Po Kacpim mam takie lekkie polarkowe, ale chyba trzeba jeden cieplejszy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rosołek i spagetti własnie kończę robić rosołek spagetti juz czeka na mężusia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika, ja tez muszę kupić taki cieplejszy kocyk i powiem Ci szczerze, ze jednak kocyk to ja muszę dotknąć i zobaczyc w sklepie zanim kupię, bo juz sie naciełam... tzn. wybrałam kocyk w necie , który juz chciałam zakupic, ale przypadkowo zobaczyłam taki sam w sklepie... niestety okazało się, ze nie jest taki fajny, na jaki wyglądał :( ja chciałabym kupić jakis taki fajny, mieciutki, ale też taki, który sie nie znieszczy po kilku praniach. Na pewno kupię akrylowy. Taki cieniutki juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggh
Jestem samotny pokocham matke z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) hej!! a my dzis sprawilismy synkowi chomiczka :) synek bardzo sie cieszy , a chomik zestresowany uzarl przy wkladaniu do klatki Przemka mam nadzieje ze sie zaklimatyzuje i nie bedzie gryzl;) ja mam lenia i kupilam kurczaka z rozna i grilowane kielbaski powiem wam ze chyba ze 2lata nie jadlam takiego kurczka byl pyszny soczysty i skorka pyszna, kurczak idealny ;) poczytam co napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×