Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Ja też śmigam na basen masują mnie bombelki czasem się przepłynę ale to nie zbyt męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Beatka1987 ja taz namawiam bys przestala sie przejmowac! tez mam czasem zle mysli ale nie mozemy tak sie zadrecza c! happymama- to twoj pierwszy porod prawda? i dostajesz przeciwciala? kurde moj lekarz nic o tym nie mowi, musze sie koniecznie zapytac, mi sie zdaje,ze kiedys to przy pierwszym dziecku to po porodzie jakis zastrzyk dawali, ale jak moga teraz to ja tez chce:) aha i placisz za to? vanilka- co do cwiczen to lekarz ogolnie powiedzial,ze ja moge albo spacery albo basen ale zeby sie lepiej nie forsowac, to nie bede ryzykowac z tym basenem, poza tym nie mam stroju i ten mega oblesny celulit:) Ale, co do celulitu, to moja kolezanka przytyla 24 kg w ciazy, duzo z tego bylo opuchlizna bo po tygodniu zeszlo jej 16 kg, teraz, 3,5 miesiaca po porodzie zostaly jej tylko 4 kg i co najwazniejsze, zszedl jej samoistnie celulit!!:) nie cwiczyla bo po cesarce jest i jeszcze nie moze. oby takze i w moim przypadku tak ladnie zchodzilo:) Wczoraj myslalam o tym, jak zycie sie calkowicie zmieni po porodzie, z jednej strony nie moge sie doczekac, ale z drugiej bardzo sie boje, no i nie wiem jeszcze gdzie bede mieszkac po porodzie, czy mala bedzie miala swoj kąt, poza tym nasluchalam sie o tym,ze lekarze sie myla rozpoznajac plec na usg no i mam schize teraz,ze to jednak syn i po co ja sukienki kupuje i moze jednak lepiej posciel do lozeczka kupic neutralna ahahahha:) kasika1- ja w sobote sobie zalozylam balerninki, cale szczescie,ze w zeszlym roku ciotka mi przywiozla takie o rozmiar wieksze:) ale co do spodni- nie chce mi sie kupowac na ostatnie dwa miesiace specjalnie nowych ciazowek, w stare juz nie wchodze,nie wiem, moze jakies uszyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie beatko - nie zadręczaj się. to nie ma sensu. ty się martwisz i dzidzia jest smutna. lepiej byc dobrej myśli :) co do opuchlizny, mi na szczęście, jak na razie,stopy nie puchną, nawet jak długo chodzę i jest gorąco :) ale za to paluszki u rąk mam zawsze takie okrągłe :) co do ubrań to ja na razie wchodzę w pierwsze ciążowe jakie kupiłam, choć coraz trudniej mi w nie brzusio upchnąć :)ale nowych już nie kupuję. nie opłaca mi sie i tak głównie w domu w dresach chodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Hej Dziewczyny ...a ja też się trochę martwię, bo od wczoraj mój maly nie rusza się już tak jak przez ostatnie kilka dni gdy był bardzo skoczny i ruchliwy. Od wczoraj czuć ruchy czuję, ale takie ospałe, ociężałe i mało :( ...i takie bardziej rozpychania niż kopanie ... Ehhh z jednej strony ciąża to piękny okres... Cud etc, ale z drugiej strony zmartwień co niemiara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno zaczełam chodzic na basen i jestem bardzo zadowolona. Zwłaszcza jaeśli chodzi o plecy i ogólne samopoczucie. Spędzam na basenie około godzinkę i tez sie relaksuje na biczach wodnych lub bąbelkach, ale tez pływam. Ostatnio nawet coraz wiecej. Mój lekarz powiedział mi, ze pływanie żabką wzmacnia miesnie brzucha i macicy i to inwestycja w lżejszy poród... ciekawe... milla, to co? moze jutro jakos w południe, co? tylko nie wiem gdzie? jakas kawiarnia by sie nam przydała. U mnie , na bemowie jest chyba jakas jedna. Jak znasz jakies fajne miejsce, to proponuj;) ja sie dostosuje.... dziewczyny z Warszawy, jesli tylko macie chec, to dołączcie sie do nas;) Marta, jak u Ciebie jutro z czasem? mother, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, nie martw sie- maluch jest pewnie po prostu dzisiaj leniwy... poza tym nasze dzieciątka mają juz coraz mniej miejsca na takie skoczneruchy i teraz będziemy raczej czuc takie tylko rozpychania.... chociaz moje Zosia, jak juz zacznie brykac, to nie moze przestac....ale ja mam wrazenie, ze ona jest jeszcze taka malutka... co do ubran, to ja mam wiecej problemów ze zmieszczeniem nie brzuszka, ale mojej szanownej dupki;) mi właśnie tyłek i uda przytyły najbardziej :O jesli chodzi o cellulit, to chociaz nie moge na to patrzec, bo nigdy nie miałam czegos takiego- to staram sie nie przejmować! na szczescie jeszcze nogi ani ręce mi nie puchną- a tego bardzo sie bałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do celluluitu to ja przed ciążą miałam, ale trochę. teraz jest tego badziewiarstwa coraz więcej, ale akurat on jest ostatnią rzeczą o któą sie martwię :) zejdzie po porodzie, a jak nie to potem będę się marwić. na razie dzidzia jest najważniejsza i żaden cellulit mi nie zabierze tej radości :P dokładnie, czasem dzidzie tak mają że im się nie chce kopać. ja jak mówiłam mam tak co drugi dzień. na przemian skacze jak mała pileczka, albo śpi smacznie i tylko się przeciąga jak mama zaczepia :) najważniejsze że czujesz ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam jakieś zdjęcie na naszą stronkę :D wprawne oko dopatrzy się okropnych rozstępów z boku brzuszka, ale to nie ciążowe, tylko te z okresu nastu lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol:) karolinko nie przejmuj sie mnie ostatnio tez dziewczyny uspokajaly bo mala sie nie ruszala po 28 tygodniu didki maja mniej miejsca i nie kopia tak chetnie jak wczesniej dziewczyny ja mam mdlosci !!!!wczoraj prawie nic nie zjadlam tylko pilam miete dopiero wieczorem ok 21 troche przeszlo ..:( i boli mnie kregoslup :(musze isc na basen bo jak chodzilam to czulam sie o niebo lepiej a ostatnio odpuscilam bo wakacje duzo dzieci...za tloczno ale zazdroszcze wam spotkania chetnie bym do was dolaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Własnie wróciłam z bazarku - kupiła mkoszulkę do porodu . moja połozna prosiła żeby to był t-shirt taki mężowski ale szczerze powiem nie chce świecić pupą , wszystkie za krótkie.Ta która kupiłam jest dłuższa i najwyzej wyląduje w śmieciach - trudno. tylko czy ja w nią wyejdę za 6 tygodni?:-) Co do spotkania to niestety koło mnie nie ma żadnej fajnej kawiarni poza takimi wiecie z piwkiem i szemranym towarzystwem , więc może w carrefour bemowo lodziarnia grycana? Jutro mi pasuje taka godzinka żebym zdarzyła jeszcze przed 16:30 wrócić i zrobic obiad dla mojego:-0 a poruszając temat ciuchów i cellulitu - ja mam na lpusie już 16 kg takę już przestałam wchodzić na wagę. oglądałam wasze zdjęcia - ale z was laseczki, niektórym to prawie ciąży nie widać!Moje chłopaczysko chyba jest duże bo i brzunio też.Ja już kupiłam 3 razy ciuchy ciążowe ale wzięłam sie na sposób - te za małe wystawiam na allegro i trudno oczywiści tanio i mało zarobie ale cos na wymiane jest. Teraz już sprzedaję letnie ciuchy bo np w spódniczkach już nie chodzę - mam nogi jak balony usiane tłuszczykowymi poduszeczkami.I już tez nic nie kupuję - mam nadzieję że starczy mi to co mam - 2 pary spodni o 3 t - shirty. z butami gorzej , jak wczoraj lało ubrałam pełne takie z wyciętym przodem i płaskie - mam całe stopy otwarte - niestety bedę w japonkach chodziła do porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla chętnie spotkałabym się z wami ale się boje że słabo będzie mi się robić itd... :( Green nie dostałam namiarów na Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! coś mi sie znowu rozciąga bo pobolewa mnie w lewej pachwinie od rana. Właśnie wrąbałam lazanię ze szpinakiem, fetą, pieczarkami i pomidorami i jestem pełna :) ale jedzonko super. Co do wyników badań to mam bardzo niskie żelazo łykam już jakieś świństwo ale jak się nie poprawi to zastrzyki mnie czekają. W weekend byliśmy w świecie dziecka i wstępnie wybraliśmy wózek teraz musimy go zamówić czeka się około 6 tygodni więc przyjdzie akurat przed porodem. Fotelik juz kupiliśmy maxi cosi cabrio fix taki granatowo niebieski i można go wpiąć w stelaż wózka zamiast gondolki. Co do reszty rzeczy to mamy już łóżeczko, materacyk, kilka kompletów pościeli, rożek z usztywnieniem. W dalszym ciągu lista zakupów jest długa..... i jeszcze szukamy małej sofy do pokoju juniora i nie ma nic ładnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ja niestety w tym tygodniu nie dam rady się spotkać bo mam cały zawalony ale co się odwlecze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to spotkamy sie innym razem , nie ma sprawy . w razie czego mamy namiary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moją nieobecność przez ostatnie dni ale miałam trochę więcej pracy a do tego tak jak pisałam mieszkałam u rodziców a tam zero kontaktu z netem . Mój konflikt z mężem został zażegnany . Myślę że nasze tyg rozstanie dało mu do myślenia ponieważ Sam stwierdził ze wie że przegiął i ze nie ma nic na swoje usprawiedliwienie . powiedział nam że bardzo Nas kocha i ze bez e mnie i maluszka jego życie nie ma sensu i takie tam . Wygląda na to ze nie źle się za nami stęsknił l bo cały weekend nie odstępował mnie i mojego brzuszka na krok . Ja również odetchnęłam z ulgą że spór między nami dobiegł końca bo przyznam szczerze że ostatnie dni były dla mnie mimo wszystko bardzo smutne . Wczoraj pokochaliśmy się na zgodę i wiecie co było cudownie . Tak bardzo brakowało mi jego bliskości …. Dziś rano miałam wizytę u Gina . Mała rośnie zdrowo i i waży 1680 g . Lekarz powiedział że urodzi się ważąc 4 kg a nawet więcej . Na tą chwilę w 29 tyg ciąży ma już wymiary na 31 tydz . He he . Cukier po obciążeniu mam idealny i resztę wyników również . czekam tylko na wyniki tokso ,,,, . Ruchy czuję z dnia na dzień coraz to silniejsze . W chwili obecnej zaczynają one przypominać takie rozpychanie się w brzuszku . Uwielbiam to uczucie . Za chwilę nadrobię zaległości na naszym topiku i wtedy przyłączę się do rozmowy z wami . Całuję i Pozdrawiam 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest mail do małej agatki?? mam dane dziewczyn: happy mama mysza1980 marzenamol bez telefonu i gg daffodile bez telefonu fajna-aj lorinka karolinka linka agniesza26 mała_agatka bez maila i gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza - Trzymaj się cieplutko rybko 🌼 . Dbaj o siebie i maluszka i duuużo odpoczywaj .Oby szyjka została na miejscu . Beatka - Kiedyś słyszałam o tym że powinno się notować ilość ruchów maluszka w ciągu dnia ale mój lekarz nic mi takiego nie nakazał więc chyba nie jest to obowiązkowe . Nie martw się są dni w których didek najzwyczajniej w swiecie jest leniwy . Marta 1983 i MałaMi - Dziękuję za miłe słowa . Co ja bym bez Was "dupeczk"i zrobiła ???:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzeba się wspierać :) Nie trzeba notować wystarczy liczyć ruchy dzidzi jeżeli jest nieintensywna w ciągu godziny po posiłku można się martwić i dopiero zapisać w innym przypadku niektóre z nas musiałby nic nie robić tylko liczyć ruchy malucha. Mój ciągle się rusza a mam też inne rzeczy do roboty poza liczeniem hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana11
Hej dziewczyny, też jestem w ciązy i robiłam ostatnio badanie na poziom cukru. Chyba mi wyszedł za wysoki, 192 :( Napiszcie proszę, jak u was z tymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana maksymalny wynik powinien nie przekraczać 140 powinnaś dostać skierowanie do poradni w celu ustalenia diety dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto - mój mail agacia0505@interia.pl co do gg to nie mam więc nie podaję. może jak z tym netem u mnie w domu się trochę unormuje to wtedy będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×