Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dziewczyny mi się też wydaje, że to już niedługo..ale ten czas leci. Z drugiej strony to się cieszę, ciąża zaczyna mi się dawać we znaki i juz się nie moge doczekać jak zobacze małą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się śmiałam do męża że Bóg tak stworzył kobietę żeby w ciąży 9 miesięcy chodziła a to po to aby jej ciało przygotowało się do ciąży i kobieta mogła przygotować się do macieżyństwa ale to trochę za dużo te 9 miesięcy hehe bo kiedy kobieta ok 6 miesiąca jest już przygotowana do matkowania zaczyna się gorszy okres ciąży i chce jak najszybciej urodzić żeby się już nie męczyć i nie ma takiej przyjemności jak wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą_agatka
hej dziewczynki :) tyle się napisałam i mi wcięło :O powiem w skrócie po wczorajszym dniu, kiedy to potwornego doła złapałm i po kompletnie nieprzespanej nocy jestem do niczego. mopże później będzie lepiej. na razie ide na śnaidanie i obserwuję szwendaczka, bo małe dziś daje popisy swej siy :D no cóż on tak ma wczoraj zeby go usłyszeć musiałam go budzić, a dziś od rana wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziewczyny dziś u lekarza ale nie tego co mi ciążę prowadzi tylko innego na konsultacji bo tamten jest we wtorki i jutro mam znów wizytę. Na to uczucie pełnego pęcherza dał mi furagin i mam skierowanie na mocz i morfologie. Ale ja rano juz byłam na to przygotowana i oddałam mocz do pojemniczka. Dałam też prywatnie sobie zrobić posiew moczu. jeśli nie wyjdą bakterie to zapłacę 8 zł a jeśli wyjdą to 25 zł. Mówiłam mu też o tym że moja dzidzia wczoraj cały czas brykała i zmierzył tętno płodu i wyszło 136. A dopiero serduszko poczuł na samym spodzie brzucha i powiedział gdzie tam maluch powędrował. Mówił też że ruchy dziecka zależą od nastroju matki. Jeśli ona sie denerwuje to te ruchy są takie gwałtowne a jeśli jest zrelaksowana to są delikatne. Ruchy nawet zależą od tego czy ciężarna jest najedzona czy głodna. Jak jeżdże teraz do mamy do ośrodka rehabilitacyjnego to widzę te dzieci chore. I cały czas myslę o tym aby moje było zdrowe i aby nie było wcześniejszego porodu i to sprawia że jestem zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....30.......od 10.10....57+ 15..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......28.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja dzisiaj ide do lekarza bo mam dostac pierwsza dawke przeciwciał w związku z naszym konfliktem rh :( troche sie boje bo lekarka ostatnio powiedziała że musze zostac w szpitalu conajmniej dwie godziny po zastrzyku , bo może dojść do reakcji w organizmie :( boje sie co to za reakcja i czy didkowi sie nic nie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze happy :) Nic się nie stanie oby tylko dzidzia urodziła się zdrowiutka :) Ja zmykam się kąpać jestem dziś pełna wigoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały czas mam wątpliwości. teraz mi chodzi o to że nie wiem czy dziecko nie jest za nisko. Chodzi mi o to że lekarz poczuł dopiero bicie serduszka na samym dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata daj spokój niepotrzebnie się zadręczasz! Gdyby było coś nie tak to by Ciebie skierował do szpitala. Dziecko czasem tak nisko jest a poza tym tam najlepiej odbierają fale i najlepiej słychać tam bicie serca u mnie też tak nisko badają puls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - jestem z forum majówek 2008 - jeśli któraś chciałaby się już zaopatrzyć w kropelki dla niemowląt sab simplex, to proszę o maila -zostało mi kilka opakowań, szkoda żeby leżały. Mojej córeczce kolki już się skończyły, a krople te są naprawdę rewelacyjne w zwalczaniu kolki. Acha - warto wcześniej kupić, bo one są w Polsce niedostępne Pozdrawiam i życzę szybkich porodów i zdrowych dzieciaczków!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, My już mamy wszystko kupione, byliśmy w wekend po ostatnie sprawunki dla maciusia , wanieka+ gabeczka i komoda na ciuszki dla niego.za tydzien zaczynam prać:-)Zostały tylko kosmetyki, jakie kupujecie? Jak sie czujecie? Beatko, ja nie przezyłam tego co Ty ale też ciągle się martwię o zdrowie dziecka..to juz tak chyba jest całą ciąże się trzęsiemy. Niestety musimy być cierpliwe. Kasika - gratuluję , pięknie utuczyłaś skarbka, ja idę w środe na usg to tez czuję że synek będzie duży:-) Warszawianki - to kiedy sie widzimy w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla chyba masz rację. Musze przestac sie martwic. Ja mam liste zrobiona kosmetyków tylko że nie mam przy sobie ale napisze to co pamiętam: mydełko szampon krem na odparzenia sudocrem oliwka krem dla dzieci chusteczki nawilżające waciki patyczki do uszu pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) ja po weekendzie jestem jakas taka pełna energii i wypoczęta;) w sobotę po południu byliśmy z mężem na wsi, pogoda dopisała;) przywiozłam strasznie duzo marchewki, pietruszki i innych jarzyn i będę robiła mrożonki na zimę;) wczoraj odwiedziła mnie koleżanka, która tez jest w ciąży (17 tydzien) i za 3tyg bierze ślub;) pogadałyśmy troche... Po południu przyszedł moj brat z narzeczoną i zjedliśmy obiadek.... tak wiec nie miałam w weekend czasu na zaglądanie na kafe... alejuz nadrobiłam, bo widzę, ze nie tylko mnie tu nie było... Beata, ja myslę, ze nie masz sie czym przejmować, dlatego, ze gdyby cos z Twoim maluchem było nie tak, to lekarz nie wypusciłby Cie z gabinetu. Dobrze, ze robisz te badania, bo najwyraźniej masz zapalenie pęcherza... nawet bez konsultacji z lekarzem mozesz brac zurawinę albo w tabletkach, albo kup sok z zurawiny.... naprawde pomaga;) happymama- mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze po podaniu tych przeciwciał... czyli jednak macie konflikt? rozmawiałam o tym z moją mamą, która ma rh(-) i był u niej konflikt. Ona powiedziała, ze to nic strasznego i ze nie ma sie czym przejmować... milla77- fajnie, ze masz juz wszystko dla Maciusia;) ja nie wiem jeszcze jakie kosmetyki bede kupować... a co do spotkania, to czekam na propozycje;) ja tylko dzisiaj nie mogę, bo mam wizyte u gina poznym popołudniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa..... no i jeszcze komentarz: brzuszki macie śliczniutkie;) takie okrąglutkie... moj jakis jeszcze taki mały i niekształtny. Zdjęć nie dodaję, bo chyba od ostatniego razu sie nie zmienił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mysza muszę sobie ten sok kupić bo juz słyszałam o tym że on pomaga. Czasem po prostu mam takie głupie myśli zę urodzę wczesnie i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też musze przyznać że ładne macie brzuszki. A karolinka to ma super figurę tylko pozazdrościć bo ja taka kulka jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, nie wolno sie tak przejmować....słyszałas o samospeełniającej sie przepowiedni? Twoje wczesniejze przezycia na pewno na Ciebie wpływają, ale teraz nie bedzie tak samo! teraz urodzisz śliczne, zdrowe dzieciątko i wszystko będzie dobrze;) dla Ciebie 🌼 i konczymy temat złych mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację. Koniec ze smętnymi myślami :-). Jak mi się spać dziś chce. Od kilku dni się nie wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdzie dzisiaj przespałam całą noc, ale jakas taka siedze nieprzytomna... musze sie ubrac i isc po wyniki badan do przychodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , prześlijcie mi tą stronkę na która dodajecie zdjęcia, bo ja nie wpadam tu czesto i jestem nie zorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sie tak dobrze że mi przesyłaja badania do poradni do której chodzę i nie muszę sie męczyć. Bo nie wiem wogóle czy ludzie pomysleli o kobietach w ciąży bo laboratorium jest na samej górze i tzreba wchodzić na nogach i tam nie ma rzadnego okna i jest duszno jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla- wysłałam;) dodawaj zdjęcia;) i wymysl kiedy i gdzie pasuje Ci sie spotkac? wolisz przed południem, czy jakos poźniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza- ja jestem całymi dniami w domku , jestem na L4 także pasuje mi każda godzina. W środę tylko nie mogę bo jade na usg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobitki:) codziennie was czytam ale kilka dni nie pisalam bo wrocilam do pracy i poprostu nie chce mi sie ruszac a w domku jeszcze troszke obowiazkow:) od 1 wrzesnia ide na basen 2* w tygodniu... czy ktoras z was chodzi na jakies zajecia to pomaga? wrocilam do pracy ale w sumie to niewiem czy lepiej pracowac czy siedziec w domku wstawac o ktorej sie chce... i tu sie nudze i tu sie nudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilko - ja chodę na basenik, ale tak sama bez żadnych zajęć spejalnych. troszkę się porozciągam, troszkę pomasuję plecki bąbelkami, poruszam nogami. nie pływam, bo lekarka mi zabroniła, ale siedzieć w wodzie jak najbardziej mogę. powiem ci szczerze że dla mnie taka godzinka na basenie to prawdziwe wybawienie. wychodzę z niego jak nowonarodzona, zwlaszcza jeśli o kręgosłup chodzi, a i dzidzi się podoba :) także ja jestem jak najbardziej za basenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betako Ty się nie zadręczaj. Wiem, że łatwo mówić, ale wszystko będzie dobrze. Ja w środę mam egzamin w pracy i też nie mogę się pozbyć stresu. Happymamo- Ty też nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×