Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

rzeczywiście mother.... początki były różne... rany, ajk sobie przypomnę te mdłości, to az mi dreszcze przechodzą... a teraz? sama musze sprawdzić kiedy ja dołączyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother a ty w jakiej dzielnicy mieszkasz? Bo my sie zgadałyśmy że jesteśmy sąsiadkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Gable - opuchnięte nóżki czuć najbardziej w butach zakrytych , wszystko ciśnie, no i bola w nocy, jak się długo stoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green_gable- ja niestety nie pomogę, bo na całe szczęście nie jestem napuchnięta... oprócz tego, ze mam bardziej ulane ramiona niz zwykle, to nie napuchłam. Ale na wszelki wypadek zdjęłam biżuterię...:) żeby nie było za poźno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dołączyłam późno. ale wiem o ciąży dopiero od 25 marca, węc nie ma się co dziwić :) też mi tak szybko ta ciąża leci. ech. a jak sobie pomyślę że to właściwie już 7 miesiąc, że za jakieś 10 tygodni to już mogę być mamusią to naprawdę aż mi się łezka w oczkach pokazuje. a tak nie mogłam uwierzyć że jednak jestem w ciąży. ciągle czekałam na okres :P po pierwszym usg uwierzyłam, pokochałam i kocham z każdym dniem mocniej tego szkraba co mi dziś przez pępek chce wyjść i sobie podkop robi :D ja też nie pomogę w sprawie obrzęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki za odpowiedzi dziewczyny:) pierscionek zareczynowy to ja juz zdjelam z 3 miesiace temu bo stał sie za maly:) czy kiedykolwiek go jeszcze wloze?:) ehhhe smieje sie:) porozmawiajmy o jedzeniu,czym wam tu smaka narobic:) musze sie zemscic za to kakao i bulki z twarogiem:) bo teraz pije dwa kakaa dziennie:) mam ochote na musli tropikalne z cieplym mlekiem, co by troche rozgrzalo, bo o dziwo od kilku dni znow odczuwam chlod:) lepsze to niz te piekielne upaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie puchne , na szczescie takze nie pomoge :( ale wam zazdroszcze ze sie spotkacie :) ja też bym chciała :( dobrze ze u agnieszy wszystko ok :* 😘 dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziłam ze jestem z wami od 3 strony :D leci oj leci ten czas ja już zapomniałam o moich początkowych mdłościach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na sadybie , ale mam auto od 2 tyg. i sama jeżdżę po Wawie. dodałam mój brzuchol na stronce taki duuuuży a pępek mi wystaje od dawna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śliczny brzusio;) wodzocie...Wasze brzuszki są takie już duże dosyć....a mój, przez tą małą ilość wód płodowych- taki jakiś mały... cały czas taki sam od kilku tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - Kochana nie napędzaj sobie sama korby . Skoro lekarz twierdzi że na ta chwilę nie masz powodów do zamartwiania się to proszę cię bądż dobrej myśli i skup się na czymś milszym . Beatko - Wracaj do Nas szybciutko . Mocno całuję ciebie i maluszka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza widocznie dzidzia dużo wypija Ci wód :P Pij więcej żeby się nawodnić i zobaczysz że na następnej wizycie będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez słyszałam, ze czasami to pomaga, ale ja i tak juz duzo piję....tak mi sie przynajmniej wydaje;...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......31.......02.11 ...64+11.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....31.......od 10.10....57+ 16..... .Maciuś mother........Warszawa.....31.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........30.....04.11....53 +16. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......30.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......30.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......30.......06.11....65+za duzo.. Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....29.......06.11..................Bartuś Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......29.......09.11....53+14.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........29.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...28........13.11.....65+7....... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....28.......13.11........66.. .Hubert fajnaaj..........Białogard....29.......14.11.....+10... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...28.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....28.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......29.......16.11......62+12,5 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...28.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........26........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? Cześć Dziewczyny, Nie martwcie się małą iloscią wód, bo wszystkie moje kolezanki miały mało i porodziły zdrowe dzieci. Ja mam za to dużo, ale lekarz też nie powiedział, ze to źle. Trzymajcie kciuki za mój jutrzejszy egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego picia to coś w tym jest. lekarz kazał mi malo pić, szczególnie herbaty. wodę moge bez ograniczeń, ale herbaty nie bo ona zatrzymuje wodę w organiźmie. skoro ja mam dużo wód i kazał mi mało pić, to może jak ty masz mało wód to powinnaś dużo pić. trochę tak mi to jak z Kubusia Puchatka wyszło, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dziewczyny !!! Może pomyślicie, ze mi odbija, ale muszę zapytać... Wiem, że 2 czy 3 dni temu pisałam, że mały bardzo spokojny i mało ruchliwy i czy wszystko ok, bo mnie to niepokoiło... Potem się uspokoiłam, bo znów były kopniaczki itd... ...ale dziś znów mam problem tylko zupełnie odwrotny... dziś mały rusza się JAK NIGDY. Tak skaczę, że jak patrzę na mój brzuch to cały brzuch faluuuje i faluuuje ... zawsze było tak: kop, cisza, kop, kop, kop, cisza itd. a teraz mam łubudubudu łubudubudu łubudubudu... :D :D:D:D wiem, że piszę jak wariatka, ale chcę by było jasne :D ... niby fajne uczucie, ale dziwi mnie, że jeden dzień dzidzia taka grzeczna, a drugi dzień taka bardzoooo ruchliwa... a może po prostu szukam problemów, których nie ma :( ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam. jednego dnia muszę go budzić żeby coś dostać a drugiego kopie, przekręca się i wariuje ciągle :P tak już mają te stworki nasze. wiem że trzeba obserwować dzidziusia, bo niespokojne ruchy też nie są dobre. dlatego jak bardzo się denerwujesz to może skontaktuj się z lekarzem. zawsze lepiej zadzwonić niż niepotrzebnie sie nakręcać. ja u mojego szkraba się tym za bardzo nie martwię, bo on po prostu od zawsze tak ma i to dla mnie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza przez te twoje krówki z gg chodziłam po ścianach :P męża sie doczekać z pracy nie mogłam i ......... zrobiłam sobie mleko z miodkiem :) to w prawdzie nie to samo , ale pomogło hehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka ja nie wiem dlaczego ale moja zuza też dzisiaj wyjątkowo dokazuje :P może się nam dzieciaki zmówiły że dadzą nam dzisiaj popalić :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
happymama - może masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! Wreszcie was doczytałam uff. Ja ostatnio miałam sen że urodziłam śliczną córeczkę, ale mnie nie zaszyli. Jak mnie przewieźli na sale poporodową to przyjechała moja mama z moim mężem więc jej mówię, że mnie nie zaszyli a ona do mnie tak: \"Bo to musisz sobie kupić igłę i nitkę w aptece i dopiero potem Cię zaszyją\" normalnie szok. Co do seksu to też jest różnie. Mąż już się boi żeby małemu krzywdy nie zrobić, a ja czytałam że sperma już powoduje coś złego a z gumką to nie to samo!! Mysza masz mało wód??Nie przejmój się napewno wszystko będzie ok. Racja lekarze czasem sami niepotrzebnie buzują kobiety a zupełnie niepotrzebnie!! Jokasto a wiesz może ile mm wód masz w kieszonkach?? Ja byłam wczoraj u gin prywatnie i powiem wam że ona jest zupełnie inna jak się idzie prywatnie a jak na kasę. poodpowiadała mi na pytania i w ogóle. Okazało się że nadal główka dziecka jest starsza o 4 tygodnie ale mówi ze dziecko poprostu może mieć taką urodę i żeby się tym nie przejmowac bo nie widać na mózgu żadnych plam ani płynu. Uważa że jest dużo wód płodowych powyżej normy więc już nie wiem co lekarz to mówi inaczej. Wagę powiedziała że maluszek ma 1,100 kg a w szpitalu miał wg AC 800g a wg Sherparda 990g ale mówi że jej wynik jest wg AC więc nie wiem ile wkońcu maluszek waży!! Poza tym wszystko jest ok. Aha i wiecie co jest najśmieszniejsze??Wg pomiarów termin porodu wyszedł mi na 16 października!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny dzień zleciał:) właśnie skończyłam robić mrożoną jarzynkę na zimę, więc troche posiedzę przed kompem... miałam nadzieje, ze cos tu sie ciekawego dzieje...a tu nic! naobierałam sobie marchewek i tak sobie chrupię;) ja mam wolną chwilkę, bo mąż siedzi sobie z piwkiem i ogląda meczyk;) tak wiec dziewczynki... zapraszam na kafe;) marzenaMol- no nieźle masz przyspieszony termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi sie coś.... wiadomość dla MałejMi i innych dziewczyn z Warszawy... MałaMI- pisałaś, ze zrobiłaś juz jakieś zakupy dla Malucha, no i że wybrałas wózek. Jesli moge cos doradzic, to nie zamawiaj w świecie dziecka, chyba ze robisz hurtowe zakupy u nich i dadzą Ci mega rabat. Jeśli chodzi o wózki i inne więkze rzeczy, to polecam hurtownię "Małe dziecko" w Warszawie, na ul. Jagiellońskiej 2. Jej właścicielem jest taki pan, bardzo miły... To nie jest wielka hurtownia, ale oni wszystko mają na zamowienie i wszystko mozna u tego pana kupić... o wiele taniej. Tą hurtownię poleciła mi moja szwagierka, która tam sie zaopatruje... wklejam link do strony. Na dole macie nazwy firm, z którymi wspólpracują;) http://dziecko.netbiz.com.pl/dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem pierwsza:)czesc dziewczyny:) moja mala tez tak ma,ze raz jest spokojna (raz na tydzien w weekendy:) ) ale zazwyczaj napiernicza jak szalona, dzis i wczoraj wieczorem kopala tak,ze czulam, nie wiem jak to opisac, jakby jakies chrzastki chrzakaly tam w srodku:) troche sie wystraszylam co ona wyprawia, ale to chyba taka jej zadziorna uroda:) w glowie mi sie od rana kreci, mam nadzieje,ze to cisnienie:) a co do pogody to ponoc upaly wracaja we wrzesniu, nie wiem po pierwsze, czy to prawda czy nie, a po drugie czy smiac sie czy plakac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×